V Exclusive Tours pro vás zajišťujeme kompletní cestovatelské služby. Návštěvy jedinečných sportovních a kulturních akcí k nim patří také.

Umíme zařídit cestu, zamluvit stůl v nejlepších restauracích a obstarat VIP vstupenky na jinak vyprodané akce. Kam se vydat v příštích týdnech? Inspirujte se naším výběrem.

Notting Hill Carnival London

Kdy: 26.-28. 8. 2017

Proč: Ulice západního Londýna opět ožijí karnevalem. Tato karibská party je největším street festivalem v Evropě a máte jedinečnou příležitost být u toho. Užijte si explozi tance, barev, hudby, chutí a vůní. Slyšet můžete reggae, dub, house, funk, jungle, ska a mnoho dalšího.

Kde budete bydlet: Luxusní Milestone Hotel Kensington se nachází v centru Londýna. Najdete v něm bazén s protiproudem, fitness a wellness centrum. Soukromý komorník se postará o všechny vaše přání a požadavky. Budova stojí pouze 10 minut pěšky od známého Hyde Parku a koncertní síně Royal Albert Hall.

Načítám

Jedinečný koncert kapely The Rolling Stones v Amsterdamu

Kdy: 30. 9. 2017

Proč: Legendární britská rocková skupina v čele s Mickem Jaggerem vyjíždí na světové turné 2017. Do Prahy bohužel nedorazí, ale máte jedinečnou příležitost kromě koncertu vidět i krásné romantické město Amsterdam. Kapela The Rolling Stones, která získala i cenu Grammy za celoživotní dílo, vznikla již v roce 1962 a hraje dodnes.

Kde budete bydlet: Waldorf Astoria Amsterdam vznikl spojením šesti budov ze 17. století a leží hned na břehu kanálu. Dopřejte si efektní příjezd na lodi, a pak se nechte překvapovat vaším osobním conciergem. Večeři vám rezervujeme v hotelové restauraci Librije’s Zusje, která si už sedm měsíců po otevření vysloužila dvě michelinské hvězdy.

Načítám

Oktoberfest v Německu

Kdy: 16. 9. - 3. 10. 2017

Proč: Je pouze pár festivalů, které jsou tak známé jako právě Oktoberfest. Nepropásněte unikátní příležitost, jak oslavit svátky piva a ochutnat jen ta nejlepší. Návštěvníci přijíždějí z celého světa a popíjejí, jedí vepřová kolena, jezdí na horské dráze a dělají mnoho dalších věcí.

Kde budete bydlet: Mandarin Oriental je pětihvězdičkový hotel nacházející se na okraji centra Mnichova. Nabízí luxusní, komfortní a stylové ubytování, a dále excelentní servis. Z hotelu to budete mít na Octoberfest jen kousek.

Načítám

Albuquerque International Balloon Fiesta

Kdy: 7.-15. 10. 2017

Proč: Albuquerque International Balloon Fiesta je největším každoročním festivalem horkovzdušných balónů. Během devítidenní akce můžete vidět okolo 750 úchvatných balónů. Těšte se i na rodeo nafukovacích příšerek, skvělou hudbu, laser light show, ohňostroj a snídani s výtečnými donuty.

Kde budete bydlet: Four Seasons Resort Rancho Encantado Santa Fe je ideální pro zažití Nového Mexika v Americe. Hotel je vzdálen pouze 10 minut jízdy od hlavního města Santa Fe a jeho součástí jsou spa, venkovní bazén, studio jógy, vynikající restaurace a bar.

Načítám

Professional Bull Riders World Finals – Nevada

Kdy: 27. 10. - 5. 11. 2017

Proč: Nenechte si ujít možnost vidět na vlastní oči finále jezdců na býcích v Las Vegas. O hlavní ceny se popere 35 nejlepších riderů světa. Těšit se můžete na pyrotechniku, skvělou dramatickou hudbu a speciální efekty během závodu. Navštivte také centrum města a zahrajte si poker nebo blackjack.

Kde budete bydlet: Wynn Las Vegas je luxusní resort nacházející se ve vynikající lokalitě přímo v centru města. V hotelu naleznete wellness centrum, rozmanité obchody exkluzivních značek a kasino s více než 1 800 hracími automaty a 26 pokerovými stoly. Zaplavejte si v tropických bazénech a zajděte do jedné z vynikajících restaurací.

Načítám

Jakub Huja, travel consultant

Jakub Huja

travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Jakub Huja