V Exclusive Tours pro vás zajišťujeme kompletní cestovatelské služby. Návštěvy jedinečných sportovních a kulturních akcí k nim patří také.

Umíme zařídit cestu, zamluvit stůl v nejlepších restauracích a obstarat VIP vstupenky na jinak vyprodané akce. Kam se vydat v příštích týdnech? Inspirujte se naším výběrem.

Koncert Andrea Bocelliho v Lajaticu – Teatro del Silenzio

Kdy: 3. 8. 2017

Proč: Slavný italský tenor Andrea Bocelli se opět podívá do své rodné Itálie a na jednu jedinou noc v roce se díky němu otevře scéna Teatro del Silenzio. Poleťte s námi na tuto jedinečnou událost soukromým tryskáčem a na noc už můžete být zpátky doma. Jen za 4.800 €.

Načítám

World Fencing Championship – mistrovství světa v šermu v Lipsku

Kdy: 19. – 26. 7. 2017

Proč: Šerm patří k těm nejnáročnějším a zároveň nejelegantnějším sportům současnosti. Buďte u toho, když dojde na souboje skutečných titánů této disciplíny, jako jsou Alexej Cheremisinov, Yuki Ota, Arianna Errigo či Inna Deriglazová.

Kde budete bydlet: Legendární hotel Fürstenhof spatřil světlo světa roku 1865. Od té doby patří k tomu nejluxusnějšímu, co můžete v Lipsku najít. Nachází se v samém srdci města, je součástí sítě The Luxury Collection a na stadion to budete mít jen pár kroků.

Načítám

Montreux International Jazz Festival – oslava jazzu na švýcarské riviéře

Kdy: 30. 6. – 15. 7. 2017

Proč: Jazzový svátek ve švýcarském Montreux navštíví mnoho světových hvězd. Morcheeba, Pet Shop Boys, Bonobo, Grace Jones, The Cinematic Orchestra a desítky dalších. Na několika různých jevištích, včetně mezi kterými vás čeká vlak či loď, se tak můžete zaposlouchat do toho nejlepšího současného jazzu v mnoha podobách. Anebo si se svými oblíbenými hvězdami rovnou zajamovat.

Kde budete bydlet: Fairmont Le Montreux Palace byl postaven ve stylu Belle-Époque již roku 1906. Patří k největším hotelům na švýcarské riviéře a poskytuje svým hostům špičkový servis, výtečnou kuchyni a vynikající spa, které bude skvělým doplňkem vašeho kulturního zážitku.

Načítám

Just for Laughs – festival nejlepších komiků světa v kanadském Montrealu

Kdy: 12. – 31. 7. 2017

Proč: Jerry Seinfeld, Jim Carrey, Ali Wong, Judd Apatow a desítky dalších komiků pro vás vystoupí v kanadském Montrealu, které se tak stane hlavním městem smíchu. Zažijete show, na kterou vaše bránice bude dlouho s láskou vzpomínat.

Kde budete bydlet: Ritz-Carlton Montreal je luxusní butikový hotel v samém srdci města. Více než sto let historie, střešní bazén a rozsáhlé spa vytváří perfektní prostředí k odpočinku od fyzicky překvapivě náročného programu festivalu.

Načítám

Laver Cup 2017 – tenisový turnaj legend v pražské O2 Areně

Kdy: 22. – 24. 9. 2017

Proč: Jedinečný tenisový turnaj, během kterého ti největší antukoví rivalové Evropy spojí své síly proti svým sokům z celého světa. Stanete se svědky neopakovatelných zápasů, které budou v režii skutečných tenisových legend. Kapitánem evropského týmu je Björn Borg, svět do boje povede John McEnroe. A vy tuto show uvidíte ze sedadel první kategorie.

Jakub Huja, travel consultant

Jakub Huja

travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Jakub Huja