V Exclusive Tours pro vás zajišťujeme kompletní cestovatelské služby. Návštěvy jedinečných sportovních a kulturních akcí k nim patří také.

Umíme zařídit cestu, zamluvit stůl v nejlepších restauracích a obstarat VIP vstupenky na jinak vyprodané akce. Kam se vydat v příštích týdnech? Inspirujte se naším výběrem.

Monte Carlo Sporting Summer Festival – hudební festival v Monaku

Kdy: 28. 6. – 20. 8. 2017

Proč: Na Monte Carlo Sporting Summer Festival se pravidelně sjíždějí ty nejzářivější hvězdy hudebního světa. Tentokrát monackou halu Salle des Etoiles a poprvé v historii i Opéra Garnier navštíví například Deep Purple či Macklemore and Ryan Lewis. Tak se hoďte do gala a vyrazte vstříc jedné z nejluxusnějších hudebních akcí světa.

Kde budete bydlet: Hotel Hermitage Monte-Carlo se nachází v samém srdci města a skvěle vystihuje jeho bezstarostnou atmosféru doplněnou všudypřítomným přepychem. Přístup na soukromou pláž, více než stoletá historie a skutečně obrovské spa budou vynikajícím kořením už tak perfektního festivalového zážitku.

Načítám

The Open – nejstarší golfový turnaj světa

Kdy: 16. 7. – 23. 7. 2017 

Proč: The Open je nejstarší golfový turnaj na světě. Účastní se ho ti nejlepší z nejlepších, a to již od roku 1860, kdy se odehrál poprvé. Tentokrát se koná na hřišti Royal Birkdale nedaleko Liverpoolu, které má více než stoletou tradici, a vám se naskýtá jedinečná příležitost stát se svědky tohoto golfového svátku.

Kde budete bydlet: Shankly v sousedním Liverpoolu je vším, co pro oslavu této královské hry potřebujete. Leží v centru města, tudíž přichází v úvahu i procházka po památkách, a navíc budete mít po dni stráveném okolo fairwayí a greenů možnost si užít krásný výhled z nově otevřeného střešního baru Eden.

Načítám

Jazz Age Lawn Party 2017 – Zatančete si v rytmu 20. let

Kdy: 11. 6. – 12. 6. 2017

Proč: Naloďte se na trajekt a proplujte do 20. let 19. století v doprovodu Michaela Arenelly a Dreamland Orchestra na newyorském Governors Island. Naučíte se tančit charleston, budete usrkávat skvělé koktejly a užijete si báječnou atmosféru jedné z tradičních venkovních akcí největšího města USA.

Kde budete bydlet: Mandarin Oriental a jeho luxusní spa vám určitě přijde vhod poté, co protančíte střevíce. Zavítejte do jednoho z nejlepších newyorských hotelů a vězte, že se budete mít jako v bavlnce.

Načítám

Opera Nabucco v italské La Scale

Kdy: 24. 10. 2017

Proč: Zaleťte si s námi soukromým letadlem na představení Verdiho slavné opery Nabucco. Navíc vás čeká výtečná večeře v Café Trussardi. Na noc už budete zpátky ve vlastní posteli. Více informací zde.

Jakub Huja, travel consultant

Jakub Huja

travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Jakub Huja