Smaragdový tropický ráj

Amankila Resort se nachází v blízkosti vesnice Manggis na východě Bali, necelých 50 km od letiště. Amankila znamená "klidný kopec" – rozkládá se na vrcholku útesu uprostřed tiché a rozmanité tropické krajiny. Nabídne vám nevšední výhled na údolí Lombok a průzračné moře.

Můžete se těšit na tradiční indonéské spa, kde vás budou pod širým nebem hýčkat profesionální maséři. Tato dovolená je vstupní branou do přírodních a kulturních divů Bali a je vhodná nejen pro páry, ale i pro rodinu s dětmi.

Ubytování v Amankila

V nabídce ubytování je 34 luxusních suitů v domech se soukromými terasami, některé i s výhledem na moře. Jsou umístěny ve svahu, aby poskytly ničím nerušený, krásný výhled na hory, smaragdovou džungli a oceán. Suity Garden, Pool a Ocean mají obývací pokoj, včetně baru, psacího stolu, pohovky a lenošky, koupelnu s vanou i sprchou, a terasu.

Mnohem prostornější suity Kilasari a Indrakila zahrnují i privátní bazén.

Nejvyšší kategorií ubytování je luxusní suite Amankila s obytným prostorem 660 m2. Naleznete v něm dvě ložnice, obývací pokoj, koupelnu, obrovskou terasu s lehátky a bazén obložený akvamarínem. Navíc vám soukromý komorník splní všechna vaše přání.

Stravování v Amankila

Opravdový kulinářský zázrak na vás čeká v hotelové restauraci, která se nachází přímo na pláži. Šéfkuchař kombinuje tradiční místní kuchyni se současnou moderní, aby pokrmy oživil. Vaří se ze surovin vyprodukovaných na ostrově, každý den sem také lodě dováží čerstvé ryby, ulovené v okolních vodách. Můžete si pochutnat na vepřovém nebo na indonéské specialitě – hovězím Tokusen wagyu. Užijte si zábavu na pláži s mangostanovým koktejlem nebo zázvorovým pivem, které vás krásně osvěží.

Aktivity v Amankila

Panoramatický výhled ze svahu na údolí je prvním krokem k objevení královského přírodního dědictví Bali. Putujte džunglí k posvátným horám nebo k vesničkám ztraceným ve smaragdově zelených rýžových plantážích, kde se život ani za staletí moc nezměnil. Vyplujte s plachetnicí na širé moře a nechte se unášet vlnami. Bali je rájem surfařů – stačí si jen půjčit vybavení a dobrodružství plné adrenalinu může začít. Další zajímavou možností je soukromá prohlídka románského královského paláce a návštěva 11 úrovňové fontány s vodopádem.

Jak zařídit dovolenou v Amankila

Dovolenou v Indonésii v Amankila Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište