Krásná a nedotčená příroda

Amanwana Resort se nachází na západním pobřeží ostrova Moyo v Indonésii, uprostřed nedotčené přírody u mořské rezervace. Z Bali je to přímým letem pouze hodinu cesty. Tento soukromý ráj v divoké džungli je obklopen tyrkysovou vodou Floreského moře s úchvatnými korály. Po celý rok tu panuje teplé a tropické klima, proto budete potřebovat jen lehké oblečení. Resort nabízí komfort, originalitu, dostatek prostoru a unikátní lokalitu. Má pouze malý počet ubytovacích jednotek, aby se personál mohl věnovat naplno každému hostovi. Špičkoví zaměstnanci vám splní všechna vaše přání a požadavky. Těšit se můžete na luxusní ubytování uprostřed tropického ráje, výtečné pokrmy, množství aktivit včetně potápění, výletu plachetnicí a wellness, které oblaží vaše tělo i smysly.

Ubytování v Amanwana Resort

V nabídce ubytování jsou luxusní stanové suity Jungle nebo Ocean. Každé ráno po probuzení vám předvedou své představení makakové a jeleni Rusa, které budete moci sledovat skrze velká okna. Exteriér suitů ničím nenarušuje kouzlo tropické přírody, právě naopak – naprosto do ní zapadá. Luxusní stany mají dřevěné stěny a podlahy, velká okna a jsou klimatizovány. Každý ze suitů nabídne prostorný obývací pokoj a designový indonéský interiér včetně psacího stolu, pohovky a velké koupelny.

Suity Ocean leží přímo na pláži s bílým pískem a je z nich krásný výhled na moře. Naleznete v nich mnoho uměleckých děl – obrazy, dřevěnou podlahu s korálovým kamenem a mnoho dalších dekorací.

V suitech v klidné džungli budete mít naprosté soukromí. Strávit noc na samotě přímo v tropickém ráji je nezapomenutelný zážitek.

Stravování v Amanwana Resort

Na opravdový zážitek se můžete těšit v hotelové restauraci, kde si vychutnáte výtečné pokrmy při výhledu na Floreské moře. Vaří zde produktů vyráběných přímo na ostrově a podávají se jednoduchá jídla pouze z čerstvých surovin. Můžete si ulovit vlastní rybu a vybrat zeleninu a ovoce, ze kterého vám poté v restauraci připraví celý pokrm. Jedinečným zážitkem je privátní večeře přímo na pláži, kde budete popíjet martini Amanwana s mátou, které vás v tropickém klimatu dokonale osvěží.

Aktivity v Amanwana Resort

Místní tyrkysové vody a nedotčené korály jsou jako dělané pro potápění a šnorchlování. Poznejte pestrobarevný podmořský svět plný želv, úhořů, nafukovacích ježíků, rejnoků a papouščích ryb. Vydejte se za dobrodružstvím po jedné z turistických stezek do tropických lesů. V džungli budete mít jedinečnou příležitost vidět vzácného jelena a mnoho energických makaků. Vyplujte na moře na palubě soukromé jachty nebo si vyjděte do kaskádovitých vápencových bazénů Barry’s Falls a v srdci ostrova spatříte vodopád nebo netopýří jeskyně.

Jak zařídit dovolenou v Amanwana

Dovolenou v Indonésii v Amanwana Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Podobné zážitky

Inspirujte se