Zábava pro děti a odpočinek pro dospělé

V hotelu Amirandes si přijde na své opravdu každý, i ti nejmenší hosté. Nachází se zhruba 20 minut autem z letiště v Heraklionu, na břehu Egejského moře. Ubytovat se můžete v jednom z několika různých kategorií suitů, bungalowů či vil s bazénem, zároveň však můžete spočinout ve skutečně prostorných residencích přímo na pláži. V hotelu je celkem sedm restaurací a dva bary, v nichž můžete ochutnat kuchyni z celého světa. Kromě standardní nabídky vodních sportů a zábavy, kterou nabízí Kréta a její blízké okolí, vás jistě potěší i nedaleký golfový klub Crete Golf Club.

Video o Amirandes

Ubytování v Amirandes

Nabídka ubytování v Amirandes je opravdu pestrá. Můžete využít několika různých skromných guestroomů, či prostornějších rodinných suite, z nichž varianta Amirandes Family Suite má i vlastní bazén.

V hotelových zahradách naleznete několik druhů bungalovů, které poskytnou dostatek pohodlí a soukromí párům na romantické dovolené. Varianty Luxury Junior Suite a Deluxe Junior Bungalow Suite mají vlastní venkovní prostory a bazén. 

Větší skupiny a rodiny docení prostorné vily s bazénem. Ty se dělí na několik dalších kategorií podle svého umístění, ze všech však máte výhled na moře a vlastní venkovní terasu či zahradu.

Nejvyšší kategorii představují residence, mezi kterými vyniká hlavně Royal Residence, vila pro čtyři osoby přímo na pláži, s vlastním infinity bazénem, několika jacuzzi, posilovnou a billiardem. Největší vilou v Amirandes je Grand Royal Residence, ve které se pohodlně ubytuje šest osob a rozprostírá se na 1400 m2.

Stravování v Amirandes

Nejčastěji zavítáte do Amirandes Restaurant, který podává středomořskou a mezinárodní kuchyni k snídani a večeři formou bufetu. U bazénu se nachází By The Pool, nabízející mezinárodní kuchyni po celý den. Minotaur vás oblaží stylovou italskou kuchyní a prostory vyzdobenými díly Pabla Picassa. V Blue Monkey ochutnáte moderní zpracování tradiční asijské kuchyně. A v Lago di Canda zažijete fine dining z grillu až na váš stůl. Bar Labyrinth se nachází přímo u bazénu a Sunset Lounge je hned na pláži, oba s bohatým večerním programem.

Aktivity v Amirandes

Pestrá nabídka vodních i pozemních sportů zahrnuje tenis, vodní lyžování, potápění s PADI certifikovanými potápěči, plážový volejbal a mnoho dalšího. S dětmi můžete navštívit nedaleký Dinosauria ParkCretAquarium či vodní svět Water City. Můžete je také svěřit personálu Kids Summer Camp, který jim nabídne široké možnosti zábavy, zatímco vy si budete dopřávat masáž v místním spa. Pokud vás zajímá historie, vyrazte do nejznámější krétské archeologické lokality, paláce Knossos, který je od hotelu vzdálený zhruba 20 minut autem.

Jak zařídit dovolenou v resortu Amirandes

Dovolenou na Krétě v Amirandes Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.