Nově otevřený hotel Les Neiges – ideální místo pro milovníky luxusu a zimních sportů

Hotel se nachází na sjezdovce v nejvyšší vesnici lyžařského střediska Courchevel, Courchevel 1850, pouhých 15 minut vrtulníkem z letiště v Ženevě. Můžete se zde ubytovat v jednom ze 42 pokojů a suit, perfektně vybavených pro vaše pohodlí.

Naleznete zde i restauraci, která se pyšní dvěma michelinskými hvězdami, a typickou francouzskou brasserii.

Z hotelu máte přístup na 150km lyžařských tras i do centra města, plného luxusních butiků a mnoha špičkových restaurací. Můžete také využít pestré možnosti aktivit, které Courchevel nabízí a po dlouhém dni si odpočinout v hotelovém spa o několika masážních pokojích. Dětem se bude líbit v Kid’s Barrière, kde budou moci rozvíjet svého uměleckého ducha.

Ubytování v Barrière Les Neiges

Již základní kategorie pokojů Superior Room skýtá prostornou ložnici a koupelnu s oddělenou vanou a sprchou. Tyto pokoje lze také propojit s dalšími ve stejné kategorii, tudíž v nich můžete bydlet s celou rodinou a mít dostatek soukromí. Další kategorie Deluxe Room a Prestige Room jsou prostornější a oproti Superior Room mají i vlastní balkón či terasu.

Hotel nabízí i několik druhů suitů. Junior a Prestige Junior Suite jsou ideální volbou pro páry, poskytují totiž dostatek prostoru a překrásný výhled na okolní krajinu. V rámci vyšší kategorie Suite získáte vyjma prostorné ložnice, obývacího pokoje a balkonu s výhledem i služby osobního komorníka.

Mezi suity vyniká především 206m2 velký Suite Les Neiges na samém vrcholu hotelu. Jeho součástí je soukromé spa včetně jacuzzi. Větší skupiny a rodiny si mohou na vyžádání nechat suite propojit se sousedními Prestige Room a Junior Prestige Suite, a vytvořit si tak opravdu rozměrné ubytování.

Nejluxusnějším nabízeným ubytováním je L’Appartement Les Neiges, který se skládá ze tří ložnic, jídelní místnosti pro osm lidí, soukromého spa a velkého obývacího pokoje.

Stravování v Barrière Les Neiges

Na výběr máte ze dvou restaurací. První, Fouquet’s, je typickou francouzskou brasserií, která se soustředí hlavně na kvalitní ingredience a francouzskou kuchyni.

BFire je restaurací dvěma michelinskými hvězdami oceněného šéfkuchaře Maura Colagreca, který se specializuje na italskou a argentinskou kuchyni. Můžete zde okusit mořské plody, kaviár a mnoho grilovaných gurmánských pokrmů.

Pokud by vám to nestačilo, přímo v centru Courchevel 1850 naleznete několik dalších vynikajících nejen michelinských restaurací, které oblaží vaše chuťové buňky.

Aktivity v Barrière Les Neiges

Z hotelu můžete vyrazit rovnou na sjezdovku. O přípravu vašich lyží a vyhřátých lyžáků se totiž postará hotelový personál. Vám se tak dostane možnosti ozkoušet 150km lyžařských tras, které Courchevel nabízí. Vydejte se na výlet psím spřežením, let horkovzdušným balónem či zkuste heli-skiing.

A pokud by vám to bylo málo, Courchevel je součástí největšího propojeného lyžařského střediska na světě, Les Trois Vallées, které zahrnuje takřka 600km upravených sjezdovek.

Po dlouhém dni na si odpočinete během masáže v hotelovém The Diane Barriére Spa, či při soukromé filmové projekci v hotelovém kině.

Pobyt v hotelu Les Neiges ocení i vaše děti, pro které je zde připraven plně vybavený dětský klub, jehož program cílí především na rozvoj jejich uměleckého cítění. Čekají na ně i lyžařské kurzy.

Jak zařídit dovolenou v Barrière Les Neiges

Dovolenou v Courchevel v Barrière Les Neiges Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů.

Pro tento hotel platí speciální akce: "Při pobytu na 7 nocí zaplatíte jen 6." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.