V Exclusive Tours pro vás zajišťujeme kompletní cestovatelské služby. Návštěvy jedinečných sportovních a kulturních akcí k nim patří také.

Umíme zařídit cestu, zamluvit stůl v nejlepších restauracích a obstarat VIP vstupenky na jinak vyprodané akce. Kam se vydat v příštích týdnech? Inspirujte se naším výběrem.

Načítám

Finále těžké váhy WBA v Cardiffu

Kdy: 28. 10. 2017

Proč: Světová jednička „AJ“ Anthony Joshua a světová čtyřka „The Cobra“ se v Cardiffu ve velkolepém souboji utkají o celkem tři tituly – WBA super, IBO a IBF. Brit Joshua předtím již titul IBF třikrát obhájil, v dalších dvou případech bude obhajovat poprvé. Bulhar Pulev se v roce 2014 neúspěšně pokoušel o titul proti Vladimiru Kličkovi, od té doby však v ringu neprohrál, a tak se očekává vyrovnaný a napínavý souboj. Bude mít navrch britská boxerská modla, nebo zástupce drsné východoevropské školy? Buďte u toho 28. října na Millennium Stadium ve velšském Cardiffu.

Kde budete bydlet: Kontaktuje jednoho z našich travel designerů či přímo Jakuba Huju na telefonním čísle 777 533 494 – ten vám kromě lístků na utkání zařídí i ubytování dle vašeho gusta. 

Načítám

To nejlepší z britské baletní školy ve vídeňské opeře

Kdy: 31. 10. 2017

Proč: Milovníci kultury by si neměli nechat ujít tři baletní představení v režii tří velkých postav britského, respektive světového baletu – toto trio tvoří Kenneth MacMillan, Wayne McGregor a Frederick Ashton. Ačkoliv tato vystoupení nepojí žádný společný motiv, různorodost uměleckého pojetí ve vás zanechá hluboce konzistentní zážitek, v němž se promítne perfektní choreografie, dechberoucí vizuální stránka představení a v neposlední řadě též neopakovatelná atmosféra legendární vídeňské opery.

Kde budete bydlet: Vídeňský hotel Park Hyatt nabízí celkem 143 prostorných pokojů a 35 suitů, které kombinují tradiční vídeňský styl s moderním přístupem. K dispozici je luxusní fitness centrum, bazén a vynikající spa, kde si můžete vychutnat nejrůznější relaxační procedury. A co víc, nachází se v pěší vzdálenosti od nejvýznamnějších památek města i nákupních center.

Načítám

Dubai Motor Show

Kdy: 14.–18. 11. 2017

Proč: Nenechte si ujít ani Dubai Motor Show, mezinárodní výstavu luxusních aut i motorek. Prozkoumávat budete 15 sálů s nejnovějšími rychlými stroji, hnacími zařízeními i interiéry na míru. Těšit se můžete celkem na 600 vozů, které budou rovnou připraveny k prodeji. Tak proč si jedním z nich neudělat radost?

Kde budete bydlet: Proslulý dubajský hotel Jumeirah Beach svým designem připomíná lámající se vlnu. Jeho prosklená budova má 26 pater a nachází se přímo na pláži vedle resortu Madinat Jumeirah v prestižní oblasti Jumeirah Beach. Díky 5 bazénům, pláži s lehátky, fitness centru, squashovým a tenisovým kurtům máte nepřeberně možností, jak trávit volný čas.

Načítám

NFL Londýn

Kdy: 24. 9. – 29. 10. 2017

Proč: Jste milovníci amerického fotbalu? Máte jedinečnou možnost vidět národní ligu USA, aniž byste museli cestovat za oceán – některá utkání totiž proběhnou v Londýně. Hrát se bude na národním fotbalovém stadionu ve Wembley a ragbyovém Twickenhamu. 22. října vás čeká Arizona Cardinals vs. Los Angeles Rams a 29. října Minnesota Vikings vs. Cleveland Browns.

Kde budete bydlet: Hotel The Ritz nabízí luxusní kolekci elegantních suitů, které jsou vybaveny nábytkem v moderním antickém stylu a zahrnují obývací pokoj, jídelnu a mramorovou koupelnu. V The Ritz v londýnské čtvrti Piccadilly se budete cítit jako na zámku.

Jakub Huja, travel consultant

Jakub Huja

travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Jakub Huja