V Exclusive Tours pro vás zajišťujeme kompletní cestovatelské služby. Návštěvy jedinečných sportovních a kulturních akcí k nim patří také.

Umíme zařídit cestu, zamluvit stůl v nejlepších restauracích a obstarat VIP vstupenky na jinak vyprodané akce. Kam se vydat v příštích týdnech? Inspirujte se naším výběrem.

New York Fashion Week

Kdy: 8.–16. 2. 2018

Proč: Vrchol módní sezóny ve Velkém jablku přichází se začátkem nového roku. Těšte se na přední světové návrháře, krásné lidi, ještě krásnější oblečení, a hlavně na týden intenzívní dávky inspirace na rok dopředu.

Kde budete bydlet: Mandarin Oriental nás ještě nikdy nezklamal, ba naopak, každý další pobyt je příjemným překvapením. Proto byste ho měli vyzkoušet i vy, patří totiž k nejlepším hotelům v New Yorku.

Načítám

Winter X Games 2018 v Aspenu, Colorado

Kdy: 25.–28. 1. 2018  

Proč: Skvělá hudba, adrenalin kolující žilami všech přítomných a nejslavnější lyžařské středisko ve Spojených státech. Zaleťte si pořádně se vydovádět, zažít extatické sněhové radovánky a okusit hudební festival trochu jinak. Na sjezdovce.

Kde budete bydlet: The St. Regis Aspen Resort je perfektní cílovou destinací v tomto proslulém lyžařském středisku. Pohodlí, perfektní servis a na Buttermilk Mountain, kde se festival odehrává, to máte, co by kamenem dohodil.

Načítám

Novoroční oslavy v Riu de Janeiru

Kdy: 31. 12. 2017

Proč: Silvestrovská noc patří a vždy bude patřit k těm největším oslavám vůbec. Slaví všichni, hodinu za hodinou se ve vlnách rozlévá radost po světě. A jedním z nejlepších míst, kde to vše můžete prožít, je proslulá brazilská pláž Copacabana. Tančete v latinských rytmech, zapomeňte na starosti a vykročte do dalšího roku tou správnou nohou.

Kde budete bydlet: Hotel Belmond Copacabana Palace je ideálním místem k odpočinku po dlouhé noci. Je hned na pláži, pyšní se čistým, komfortním designem a v jeho spa naberete veškerou energii potřebnou na skvělý nový začátek.

Jakub Huja, travel consultant

Jakub Huja

travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Jakub Huja