Přepychová rodinná dovolená v srdci Kréty

Luxusní resort Creta Palace řetězce Grecotel se nachází přímo na pláži, hodinu cesty autem z letiště v Heraklionu. Bohaté zázemí pro děti z něj dělá ideální místo pro rodinnou dovolenou. Součástí resortu jsou také rozsáhlé spa pro chvíle odpočinku.

Můžete se zde ubytovat v několika kategoriích suitů a vil, z nichž některé mají vlastní bazén. Vaše chuťové buňky bude rozmazlovat devět místních restaurací a barů, pokud by vám to však nestačilo můžete využít i nabídky ostatních resortů řetězce Grecotel.

Video o Creta Palace

Ubytování v Creta Palace

Již základní kategorie suit Palace Guestroom, umístěná v hlavní budově, vám nabídne dostatek prostoru a panoramatický výhled na moře z balkonu. Rodinám s dětmi doporučujeme Palace Family Bungalow Suite, které mají oddělené ložnice a dvě koupelny. Na jedné straně poskytují dostatek soukromí, máte z nich však přímý přístup na pláž skrze hotelovou zahradu.

Pro nejnáročnější hosty a větší skupiny je připravena Creta Palace Dream Villa s privátním bazénem a výhledem přímo na moře. Její součástí je uzavřená soukromá zahrada, tudíž poskytuje naprosté soukromí a zároveň se z ní dostanete rovnou na pláž. Celkem se v ní může ubytovat šest dospělých a dvě děti.

Stravování v Creta Palace

Nejčastěji zavítáte do restaurace Labyrinth, která podává snídaně a večeře formou bufetů, složených ze středomořských a mezinárodních pochutin. Na večeři vyrazíte do asijské restaurace Golden Dragon či do plážové rybí restaurace Barbarossa, která servíruje à la carte menu. King Minos je restaurace, která své menu mění v souladu s mnoha společenskými a tematickými večery. Na něco malého k snědku po celý den zajdete k bazénu do Princess Ariadne, kde vám naservírují snacky, sendviče, čerstvé saláty ale i à la carte menu. Osvěžující pití či tradiční řeckou kávu okusíte v coffee housu Kafenion a na večer navštívíte lounge bar Talos či sky bar Zeus + Amalthia s perfektním výhledem.

Aktivity v Creta Palace

Resort se nachází na 300 m pláže, která se pyšní bohatou nabídkou vodních sportů. V areálu se nachází tři bazény. V rámci aktivit dětských klubů se mohou vaše děti učit golfu, potápění, tenisu, jízdě na kole, vaření a mnoha dalším zábavným aktivitám, zatímco vy si odpočinete v místním spa. Pokud by vás omrzelo hotelové zázemí, můžete vyrazit do centra třetího největšího města na Krétě, Rethymna, které se pyšní mnoha krásnými zákoutími a historickými památkami, jako je například pevnost Fortezza. A můžete také podniknout výlet na farmu Agreco, stát se na jeden den farmářem a následně ochutnat plody vaší píle v tamní taverně.

Jak zařídit dovolenou v Creta Palace?

Dovolenou v Řecku v Creta Palace Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com
Zuzana Pozlovská

Zuzana Pozlovská

travel designer

+420 777 533 675 pozlovska@exclusivetours.com

Nebo nám napište