„Ve Vietnamu se setkáte s vřelou pohostinností, krásnou přírodou a výtečnou gastronomií,“ říká David Eder po návratu z Vietnamu.

Proč pro vaši nezapomenutelnou dovolenou doporučuje právě resort Six Senses Con Dao?

Načítám

Six Senses Con Dao je klidným rájem, který rozhodně stojí za doporučení. Nebál bych se říct, že patří mezi nejlepší možnosti ve Vietnamu. Cesta z Ho Či Minova Města je pohodlná – stačí pouze krátký přelet místní linkou, případně helikoptérou. Six Senses Con Dao je jediným resortem na malém ostrově, který se dá pohodlně objet na vypůjčeném skútru. Kolem ostrova je přírodní rezervace, ve které doporučuji využít některou z hotelem nabízených aktivit – můžete pozorovat želvy, plout na kajaku po malých ostrůvcích či vyrazit na dobrodružství pod hladinu moře. Resort tvoří tři řady vil, které jsou moderní a velmi vzdušné. Naleznete zde klidnější část pro páry i víceložnicové vily pro rodiny s dětmi. Některé nabídnou skvělý výhled a bazén, jiné leží přímo na písčité pláži.

Načítám

Dvě hotelové restaurace jsou připraveny obsloužit hosty výtečnou kuchyní, a to včetně dětských menu pro nejmenší. Rodiny s dětmi zde budou spokojeny i díky dětskému klubu. Nejvíce si destinaci užijí trochu odrostlejší děti, které spolu s rodiči využijí nabízené aktivity. Rozhodně doporučuji vyrazit na výlet do krásné přírody, samotný resort nabízí několik atraktivních zážitků. K výtečnému servisu patří i krásné lázně, jejichž nabídka zahrnuje masáže i kosmetické procedury.

Pokud se chcete vydat do Vietnamu za relaxací, kterou zkombinujete s prohlídkou známých měst, je Six Senses Con Dao dobrou volbou.

Petr Udavský, chief travel consultant

Petr Udavský

chief travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Petr Udavský