<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=388330191309507&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

Dobrodružná cesta

Zážitky
1450x674_dobrodružná cesta_Argentina_shutterstock_455707693

Dobrodružství na zemi, vodě i ve vzduchu

Láká vás poznávání džungle, safari v Africe, expedice na mrazivou Antarktidu nebo výprava do amazonské džungle? Představujeme vám kouzelná místa nejen jako dovolenkové ráje, ale také jako destinace plné zážitků a dobrodružství.

Za velrybami do Mexika Dobrodružná cesta

Za velrybami do Mexika

Velryby začínají svou dlouhou cestu Pacifikem z Aljašky až do Kalifornského zálivu již v prosinci, na začátku roku tak máte ideální příležitost spatřit na jednom místě několik druhů těchto mořských savců.

Objevte více
Dobrodružství v srdci pouště Gobi Dobrodružná cesta

Dobrodružství v srdci pouště Gobi

Jediné, co skutečně potřebujete, je trochu odvahy vydat se do neznáma, pohodlnou a pevnou obuv a dostatek kvalitního oblečení.

Objevte více
Nejlepší lodge tanzanských safari Dobrodružná cesta

Nejlepší lodge tanzanských safari

Ke skvělým zážitkům ze safari patří i adekvátní ubytování. Tamní lodge jsme proto pro vás navštívili, a díky tomu vám nyní můžeme doporučit ty nejlepší z nich.

Objevte více
Napříč jedinečnými hotely světa Dobrodružná cesta

Napříč jedinečnými hotely světa

Hotely, jež svou jedinečností boří hranice obyčejných luxusních resortů a které posunují ubytování na úroveň skutečně exkluzivního zážitku.

Objevte více
Za dobrodružstvím na daleký sever Dobrodružná cesta

Za dobrodružstvím na daleký sever

Laponsko nabízí krásnou přírodu. Během zimy se zde cítíte jako v pohádce, kdy je okolo vás vše zcela bílé. Ale i v létě si tu užijete, především nádhernou přírodu a nefalšovanou divočinu.

Objevte více
Americké národní parky netradičně Dobrodružná cesta

Americké národní parky netradičně

Yellowstone, Grand Canyon či Yosemite. Abyste tato místa navštívili, stačí si půjčit vůz a vydat se po příslušné silnici k jejich vstupu. Máte-li však omezený čas na cestování, přijde vám vhod helikoptéra.

Objevte více

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Nechte se inspirovat a kontaktujte nás, ať vám můžeme připravit dovolenou přesně podle vašeho přání.“

Kateřina Ulmanová

Travel Designer