Vietnam stále odolává silnějšímu náporu turistů, a tak si na rozdíl od Thajska nebo Malajsie uchoval své kouzlo.

Můžete zde prožít dovolenou na pláži, anebo putovat ze severu země na jih a objevovat přírodní bohatství a kulturní památky této rozmanité země. Vybrali jsme pro vás dva resorty, které vám splní sen o luxusní dovolené.

Six Senses Con Dao

Klidný ostrov Con Dao je opakem rušného jihovýchodního pobřeží Vietnamu. Po krátkém letu lokální linkou z Ho Či Minova Města jste během 15 minut v hotelu. Pokud v této destinaci chcete vedle objevování hektického města relaxovat na krásné pláži, je Six Senses Con Dao nejlepší volbou. Je to jediný hotel na ostrově a nabízí nepřeberné množství aktivit, ani zde tak nebudete ochuzeni o příchuť Vietnamu. Nedaleko se nachází malá vesnička, celý ostrov snadno během hodiny přejedete na skútru. Skvělé jsou výlety lodí na okolní ostrovy, potápění, šnorchlování a pozorování želv.

Načítám

Moderní vily s bazénem zajistí pohodlné ubytování. Doporučit vám můžeme jak ty, které leží přímo na pláži, tak i dvoupatrové vily s hezkým výhledem na oceán. Resort zahrnuje dětský koutek pro nejmenší ratolesti, nejspokojenější zde ale budou odrostlejší děti. Tato oblast je vhodná k návštěvě v průběhu takřka celého roku. Doporučujeme se vyhnout nejteplejším měsícům, zejména během našeho léta. Toto období je charakteristické velkými vedry, která doprovází nárazový vítr.

Načítám

The Nam Hai

Resort The Nam Hai leží nedaleko města Hoi An a jeho historického přístavu. Čeká vás ubytování v prostorných vilách, přičemž některé nabízejí i bazén. Pokud se na dlouhou cestu vydáte i s dětmi, potěší vás možnost víceložnicového ubytování a dětský klub s řadou aktivit. Samotné vily jsou v několika řadách, uvnitř se setkáte s příjemným interiérem, který se nese v duchu přírodních barev a asijské kultury. Doporučujeme vám zvolit některou z vil přímo na pláži se službou butlera.

Načítám

Dvě restaurace a jeden bar nabídnou příjemné posezení na terase i v interiéru. Stejně jako v celém resortu zde panuje klidná atmosféra. Nejklidnějším místem jsou potom hotelové lázně. Skladbě relaxačních a ozdravných procedur dají zavděk ti, kteří se do resortu vydají relaxovat, případně se pro ně stane jednou ze zastávek jejich vietnamské poutě. Resort také nabízí pestrou nabídku sportů či výletů po okolí, například potápění u nedalekých ostrovů Cham.

Načítám

Petr Udavský, chief travel consultant

Petr Udavský

chief travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Co vás také může zajímat

Petr Udavský