Luxus, soukromí a překrásný výhled

Rodinný butikový resort Elounda Gulf Villas & Suites se nachází na severovýchodním břehu Kréty, zhruba hodinu cesty autem z letiště v Heraklionu. Najdete zde celkem 18 vil a 10 suitů, které vám poskytnou naprosté soukromí. V resortu je velký infinity bazén a krásný výhled na zátoku Mirabello. Deset minut od resortu se nachází soukromý plážový klub. Potěší i výběr ze dvou a la carte restaurací s řeckou i mezinárodní kuchyní a dvou barů, i s možností nechat si připravit jídlo přímo ve vile. Pobyt v Elounda Gulf Villas & Suites bude bavit i vaše děti díky bohatému programu místního dětského klubu. Resort nabízí několik druhů výletů do okolí, včetně možnosti objevit krásy Kréty helikoptérou.

Video o Elounda Gulf Villas & Suites

Ubytování v Elounda Gulf Villas & Suites

V resortu se můžete ubytovat ve třech kategoriích suitů, které se liší především svou velikostí. Deluxe Senior Suites se nachází jen pár metrů od hlavního bazénu a poskytují dostatek místa až pro tři osoby. Deluxe Family Suites jsou co do prostoru dvojnásobné a pojmou až pětičlennou rodinu.

Novinkou je Massage Suite, který je ideální pro páry na romantické dovolené a má vlastní vyhřívaný bazén a jacuzzi. Můžete také využít několik kategorií vil, z nichž každá má vlastní soukromý bazén. Již základní kategorie Elounda Pool Villas poskytuje 120 až 150 m2 prostoru, plně vybavenou moderní kuchyni a jacuzzi.

Rodinám a skupinám přátel doporučujeme Aegean Pool Villas či Mediterranean Pool Villas o třech ložnicích a nádherným výhledem na moře. V hotelu naleznete i několik vil s privátními spa prostory, které se liší svou velikostí. Pro páry je ideální Imperial Spa Villa s jednou ložnicí a infinity bazénem, větší skupiny zase ocení Royal Spa Pool Villa o čtyřech ložnicích, rozkládající se na 350 m2.

Nejvyšší kategorii ubytování představuje Elounda Beach Front Villa, vzdálená 10 minut autem od hotelového zázemí. Vila o 250 m2 leží přímo na pláži hned u Private Beach Club a kromě magického výhledu se honosí velkým bazénem, prostornou terasou a pohodlným ubytováním až pro osm osob.

Stravování v Elounda Gulf Villas & Suites

Hlavní restaurace hotelu je The Argo. Navštívíte ji v době snídaní, obědů a večeří a vždy tu na vás bude čekat čerstvý bufet inspirovaný řeckými a mezinárodními chutěmi. Pro zvláštní příležitosti a slavnostní chvíle je The Daphne, cenami ověnčená restaurace specializující se na gourmet středomořskou kuchyni. V resortu je také The Argo Bar, kde vás oblaží pestrou nabídkou osvěžujících drinků a koktejlů a samozřejmostí je i malé občerstvení. A na pláži můžete vyrazit do místního baru s celodenní nabídkou snacků. Pokud by vám to nestačilo, není žádný problém domluvit si v hotelu privátní večeři ve vile, či se zúčastnit jednoho z mnoha pravidelných tematických večerů s tanci a živou hudbou.

Aktivity v Elounda Gulf Villas & Suites

Vyjma pestré nabídky vodních sportů v místním plážovém klubu, vás čeká mnoho možností výletů, ať již po vodě, vzduchem či po souši. Podívejte se na krétské vinice, vydejte se na olivové farmy, projděte si okolní vesnice a pojezte v tradiční krétské taverně. Na ostrově naleznete také velký kus historie, který můžete objevovat i z helikoptéry. V Elounda Gulf Villas & Suites vám také ochotně zapůjčí loď či jachtu z jejich pestré nabídky a umožní vám tak vyplout ze zátoky Mirabello a prozkoumat okolní ostrovy. Milovníci golfu ocení i nedaleký 18jamkový Crete Golf Club, navržený Bobem Huntem, jedním z nejznámějších architektů golfových hřišť na světě. A po perném dni si odpočinete v hotelovém spa s bohatou nabídkou procedur.

Jak zařídit dovolenou v Elounda Gulf Villas & Suites?

Dovolenou v Řecku v Elounda Gulf Villas & Suites Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.