Zaplavejte si s rybami

Four Seasons Resort Hualalai se nachází na krásném pobřeží Kona-Kohala na ostrově Hawai‘i, necelých 14 km od letiště. Tento luxusní resort zachycuje typický havajský design, kulturu a tradici. Těšit se můžete na teplý a průzračný oceán, plavání v 7 originálních bazénech s přírodní lávovou skálou a akváriem s více než 4000 rybami, 5 vířivek, spa a mnoho dalšího. V jedné ze tří výtečných restaurací na ostrově si dokonale pochutnáte a vyzkoušíte místní speciality. Zažijte ráj na zemi v podobě resortu Four Seasons Hualalai.

Video o Four Seasons Resort Hualalai

Virtuální prohlídka

Ubytování ve Four Seasons Resort Hualalai

V nabídce ubytování jsou k dispozici velmi prostorné pokoje, suity nebo vily přímo na pláži. Pokoje jako Oceanfront nebo Prime Ocean-View jsou ideální pro páry díky jejich dechberoucímu výhledu na moře nebo do zahrad.

Suity, jako například Superior nebo Kou, mají přímý vstup na pláž a až 300 m2.

Pro náročnější klienty nebo větší skupiny jsou určeny vily. V nabídce je i prezidentská vila, která má tři ložnice. Můžete si tu na terase přímo na pláži vychutnat romantickou večeři při svíčkách a užívat si překrásný výhled na oceán.

Stravování ve Four Seasons Resort Hualalai

Zvolit si můžete ze tří restaurací a dvou salonků, kde vás čeká kreativní menu, které se mění s ročními obdobími. V menu naleznete výtečná jídla od italských specialit až po pokrmy z asijské kuchyně. Restaurace Ulu Ocean Grill je vhodná pro snídaně a je otevřená až do večera. Beach Tree je zase vhodná pro obědy a večeře, navíc kromě skvělého gurmánského zážitku zde utváří atmosféru živá havajská hudba a příležitostně také hula tanečníci. Milovníci masa ocení především americký steakhouse Hualalai Grille.

Aktivity ve Four Seasons Resort Hualalai

Resort nabízí velké množství aktivit, z nichž si tu vybere opravdu každý. Je zde bazén s akváriem a přírodní lávovou skálou, kde se můžete vykoupat s více než 4000 tropickými rybami 98 různých druhů. K dispozici je fitness, tenisové kurty nebo golfové hřiště. Helikoptérou můžete objevit sopku Kilauea, jednu z nejmladších a nejčinnějších na světě, a pak se potápět v průzračně čistém oceánu. Za zmínku stojí i kulturní centrum Ka’Upulehu, kde se dozvíte více o havajské historii a umění, naučíte se něco z havajštiny nebo vyzkoušíte tanec hula.

Jak zařídit dovolenou ve Four Seasons Resort Hualalai

Dovolenou na Havaji ve Four Seasons Resort Hualalai Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište