Probuďte v sobě dobrodruha

Resort Four Seasons Lanai se nachází na havajském ostrově Lanai, zhruba 14,5 km od letiště a 1 km od přístavu. Dovolená je vhodná pro všechny, kteří chtějí utéci do přírody, zažít nespočet dobrodružství a zároveň zrelaxovat své tělo i duši. Zábava na vás čeká v 9 různých barech a restauracích, můžete si také zahrát golf nebo tenis, zaplavat v bazénech, odpočinout si v lázních nebo vyrazit na projížďku v koňském sedle. Objevte malý ostrov Lanai s téměř nedotčenou přírodou a užívejte si uprostřed privátního ráje.

Video o Four Seasons Resort Lanai

Virtuální prohlídka

Ubytování ve Four Seasons Resort Lanai

Resort tvoří jedna hlavní a devět menších, dvoupatrových budov. K dispozici je 213 pokojů a 45 suitů. Pokoje a suity mají krásný výhled do zahrad nebo na zátoku a Pacifik.

Pro páry jsou vhodné pokoje Oceanfront nebo Ocean View ve dvoupatrových budovách. Pokoje mohou být vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi. Všechny pokoje mají mahagonovou podlahu a luxusní prostornou koupelnu s břidlicovou podlahou, stěnami obloženými teakem a uměleckými dlaždicemi. Suity jsou určeny hlavně pro rodiny s dětmi.

Pro náročnou klientelu jsou připraveny speciální a penthouse suity.

Stravování ve Four Seasons Resort Lanai

Na opravdový kulinářský skvost se můžete těšit v japonské restauraci Nobu Lanai, kde vám jídlo připraví vyhlášený šéfkuchař Nobu Matsuhisa. Přičtěte k vynikajícímu jídlu i krásný výhled na oceán a čeká vás zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Potrpíte-li si na zdravou stravu, navštivte Malibu Farm, a pokud máte rádi steaky nebo mořské plody, zajděte do One Forty. Další možností je The Sport Bar & Grill, kde si můžete vybrat z celé řady předkrmů, salátů, sendvičů, těstovin a pokrmů z grilu.

Aktivity ve Four Seasons Resort Lanai

Užijte si plavání ve dvou bazénech přímo v resortu nebo šnorchlujte v oceánu. Můžete sledovat velryby nebo si udělat výlet na širé moře v plachetnici. Půjčte si čtyřkolku a probuďte v sobě dobrodruha. Vyjeďte si na koni do krásné přírody nebo cválejte po pláži. Proleťte se v helikoptéře, z níž budete mít ostrov jako na dlani. Můžete se také naučit tanec hula, zahrát si na ukulele nebo se nechat hýčkat ve spa.

Jak zařídit dovolenou ve Four Seasons Resort Lanai

Dovolenou na Havaji ve Four Seasons Resort Lanai Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište