Ochutnejte místní speciality ostrova Maui

Resort Four Seasons Maui se nachází v oblasti Wailea na havajském ostrově Maui, 27 km od letiště. Po rozsáhlé rekonstrukci je tento přepychový resort připraven více než kdy předtím plnit všechny vaše potřeby a požadavky. Four Seasons Wailea, známý největšími hotelovými pokoji na Maui a luxusními spa, nabízí 3 bazény se slanou vodou, 3 nejlépe hodnocené restaurace na ostrově a 4 bary, kde si užijete spoustu zábavy. Odpočiňte si během rodinné i romantické dovolené, kupte si něco pro radost v luxusních obchodech a zahrajte si golf na unikátním golfovém hřišti s výhledem na oceán.

Video Four Seasons Maui Wailea

Virtuální prohlídka

Ubytování ve Four Seasons Resort Maui Wailea

Resort nabízí celkem 383 luxusních ubytovacích jednotek včetně 75 suitů. Tyto nejprostornější pokoje a suity v oblasti mají obrovské koupelny a zahrnují koncept “My Bar” s kávovarem Nespresso a velkým množstvím nápojů po celý den. Design interiérů reflektuje havajskou kulturu. K dispozici jsou pokoje a suity s výhledem do zahrad, hor a s částečným nebo úplným výhledem na oceán.

Do nejvyšší kategorie ubytování patří 1ložnicové až 3ložnicové suity Residential, Elite nebo Presidential s obytnou vnitřní plochou až 418 m2 a 251 m2 velkou zahradou. Obývací pokoje zařízené v moderním středověkém stylu obsahují soukromou havajskou sbírku umění. V rezidenci je také zvukový systém Sonos a pokoj pro soukromého komorníka.

Stravování ve Four Seasons Resort Maui Wailea

Navštívit můžete 3 místní restaurace, které patří do top 5 na Maui. První z nich je Spago, která využívá tradiční havajské kulinářské techniky. Dejte si typický havajský koktejl nebo oblíbenou specialitu – grilované mahi-mahi s ananasem, zázvorovým BBQ, sladkými Maui cibulkami a houbami shitake. Další restaurace Ferraro’s bar e Ristorante podává italskou kuchyni a na její terase si můžete vychutnat západ slunce. Na steaku či mořských plodech si zase pochutnáte v podniku Duo Steak and Seafood.

Aktivity ve Four Seasons Resort Maui Wailea

Resort je ideálním místem pro spojení komfortu s potěšením. Zaplavejte si v originálních bazénech nebo si užijte jógu na raftech, paddleboarding a surfing na vlnách. Ponořte se do mořského světa a poznejte nejrůznější druhy ryb, želv a dalších tvorů. Vyplavte nějaké ty endorfiny ve fitness centru a zakončete den relaxační procedurou ve spa. Jděte nakupovat do jednoho ze tří butiků, které jsou přímo v resortu, nebo si vyjeďte na kole a objevte kouzlo krásného ostrova Maui.

Jak zařídit dovolenou ve Four Seasons Resort Maui Wailea

Dovolenou na Havaji ve Four Seasons Resort Maui Wailea Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište