Veronika Vaisová

„Thajsko je atraktivní, barevné, plné exotických chutí i vůní. Země bohaté historie a nekonečných pláží. A díky vilovému resortu Iniala, který leží přímo na jedné z nich, je také výjimečnou oázou klidu a pohody. Nechte se rozmazlovat výbornou kuchyní a osobním terapeutem, kdykoliv se vám zamane.“

Veronika Vaisová, travel designer

 

Vilový resort Iniala leží na pláži Natai, na dohled od vyhledávaného ostrova Phuket, který je domovem mnoha luxusních resortů a divokých večírků, a jen hodinu cesty od stejnojmenného historického města, jehož chrámy nejsou to jediné, co stojí za návštěvu.

 

 

Na co se můžete těšit? Vily pro 2 až 10 osob, každá s vlastním bazénem, dostatkem soukromí a personálem, který vyjde vstříc všem vašim potřebám. Rodiny s dětmi ocení vynikající tzv. dětský hotel plný zábavy pro nejmenší cestovatele, kteří se dosyta vydovádí na pestrých prolézačkách, najdou si zde spoustu kamarádů a třeba se i naučí něco z thajské kuchyně. Nelze opomenout ani akvaparky a oblíbené zipliny Splash Jungle či Dino Sea v blízkém okolí.

Načítám

K tomu si připočtěte bohaté lázeňské zázemí a nejeden zdraví prospěšný program, který pod vedením školených trenérů absolvujete na přilehlé pláži. A když vás přestane bavit jóga a posilování, vezměte do ruky wakeboard a vydejte se do vln. Nebo nasedněte na kolo a vyrazte vstříc nádherné přírodě a prastarým chrámům, které se v ní skrývají. A budete-li chtít, můžete se vrhnout i do ringu na pár kol thajského boxu.

Malou, avšak nezanedbatelnou zajímavostí resortu je také skutečnost, že Iniala posílá 10 % ze všech cen za ubytování a 5 % ze všeho ostatního nadaci Inspirasia Foundation, která se zabývá podporou projektů pro veřejné zdraví a vzdělání napříč celou jihovýchodní Asií. Proto si můžete s klidem užívat všeho zdejšího přepychu. Pomůžete tím těm, kteří takové štěstí nemají.

Načítám

Hlavní atrakcí v blízkosti resortu, vynecháme-li několik kilometrů dlouhou, zlatavým pískem posetou pláž Natai, je samotné město Phuket. Když jej navštívíte ráno, narazíte na průvody mnichů a rozličná tržiště, na která můžete vyrazit i s hotelovým kuchařem a společně vybírat, co si dáte k večeři. Když se do města podíváte večer, bude vaše zkušenost nesrovnatelně jiná. Phuket totiž ožije díky pestré paletě restaurací, barů a dalších míst, kde se dá skvěle oslavit vše, co si jen zamanete.  

Iniala patří ke klidnějším místům, která v Thajsku najdete, a máte-li chuť podívat se na Dálný východ a okusit místní kulturu, je pro vás tou pravou volbou. Stejně tak je ideálním místem, pokud chcete s celou rodinou nachytat prémiový bronz na nádherné pláži. Kontaktujte nás a naši travel designeři vám rádi připraví luxusní dovolenou ve vile přesně podle vašich přání. Pokud však chcete něco živějšího, nevadí. Iniala samozřejmě není ani zdaleka jediným thajským resortem v naší nabídce. Ozvěte se nám, rádi vám vyjdeme vstříc.

Martin Adam, travel consultant

Martin Adam

travel consultant

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě.