Romantické útočiště s vlastním ostrovem

Resort Kia Ora se nachází na atolu Rangiroa, jen pár minut cesty z letiště, hodinu letem z Tahiti. Je ideálním útočištěm pro páry hledající soukromí a romantiku, jelikož leží na břehu nádherné modré laguny. Ubytovat se zde můžete v plážových a vodních bungalovech, stejně tak jako v několika luxusních vilách s bazénem. Čekají tu na vás bar a restaurace, které se soustředí především na lokální produkty, včetně unikátního korálového vína či palmového medu. Hlavní výsadou resortu je však zcela jedinečný soukromý ostrov Le Sauvage, kde můžete strávit několik nocí jen za svitu hvězd a šumu vody.

Video o Kia Ora Resort & Spa

Ubytování v Kia Ora Resort & Spa

V Kia Ora poskytuje celkem tři kategorie ubytování. První z nich jsou prostorné Overwater Bungalowy, které stojí přímo nad vodní hladinou. Každý z nich pojme až tři hosty, má vlastní terasu a vstup do laguny.

Druhou kategorii představují Beach Bungalowy, ležící na pláži. Mají oddělenou ložnici a obývací pokoj, terasu a vlastní jacuzzi.

Třetí a nejprostornější kategorii, která je určená především párům na romantické dovolené, představují Pool Villy. V nich se můžete těšit na vlastní bazén, zahradu a vysokou míru soukromí, jelikož vás před zvídavými pohledy ostatních hostů ochrání nejen živý plot.

Stravování v Kia Ora Resort & Spa

Resort má pouze jednu restauraci, Te Raiora, která je otevřená po celý den a ochutnáte v ní kromě polynéské kuchyně i jídla z celého světa. Přímo nad lagunou se nachází Miki Miki Bar, poskytující vyjma osvěžujících drinků i perfektní výhled nejen na západy slunce.

Kia Ora se však pyšní dvěma světovými unikáty. Jedním z nich je polynéský med, který je součástí mnoha místních koktejlů a jídel. Druhým je jediné korálové víno na světě, pocházející z místních vinic uprostřed palmového porostu. Vy tak můžete ochutnat unikátní a vzácné víno, které vzniká v nákladu pouhých 40 tisíc lahví ročně.

Aktivity v Kia Ora Resort & Spa

Kia Ora je rájem potápění a šnorchlování. Do tyrkysových vod můžete vstoupit přímo ze svého vodního bungalovu, či na kole sjet na Tipta Path, vodního proudu mezi lagunou a oceánem, v němž zaručeně potkáte žraloky kladivouny, manty obrovské či skotačící delfíny. Máte také možnost vyrazit na obhlídku ostrova. Například do nedaleké vesnice Avatoru, či unikátních vinic uprostřed tropických palem.

Hlavním tahákem resortu je však Le Sauvage, soukromý ostrov ležící na druhé straně laguny. Naprosté soukromí, žádná elektřina a odpočinek jen při svitu luceren a hvězd. Ideální místo, kde vypnout a užívat si jen jeden druhého.

Jak zařídit dovolenou v Kia Ora Resort & Spa

Dovolenou ve Francouzské Polynésii v Kia Ora Resort & Spa Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.