Skvělá rodinná dovolená s bohatým All Inclusive programem

Lux South Ari Atoll leží přibližně 20 minut letu hydroplánem z letiště v Malé, na ostrůvku Dhidhoofinolhu. Ten je pokrytý malebnými tropickými zahradami, do kterých jsou zasazeny útulné vilky. Poskytne vám dostatek prostoru a soukromí pro relaxaci, stejně tak jako pestré možnosti pro objevování průzračných vod Indického oceánu, v nichž se to jen hemží pestrobarevným životem. Budete se zde cítit jako v ráji. Je tu krásné ubytování, výhled, výběr ze sedmi restaurací a šesti barů a výborný program All Inclusive. K tomu vás čeká i mnoho sportovních aktivit a skvěle vybavené hotelové lázně LUX* Me Spa.

Video o LUX* South Ari Atoll

Virtuální prohlídka

Ubytování v resortu LUX* South Ari Atoll

LUX* South Ari Atoll nabízí ubytování v plážových a vodních vilkách několika kategorií. Všechny jsou vzdušné, světlé a jejich interiéry působí svěžím dojmem. Pokud se rozhodnete pro ubytování na pláži, doporučujeme vám Beach Pavilion. Tato vila vám poskytne dostatek prostoru a má vlastní terasu s lehátky.

Rozměrnější a pohodlnější jsou Beach Villy. Ty jsou k dispozici také s malým bazénem, který můžete využít pro rychlé osvěžení. Mají větší zahradu než předchozí kategorie a nacházejí se na severní i jižní straně ostrova.

Nad hladinou oceánu na východní straně ostrova se nachází Water Villy. Leží podél samostatného mola a nabízí přímý vstup do průzračné laguny. Na tomtéž molu jsou i tři Temptation Pool Water Villy, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi – prakticky jde o dvě propojené Water Villy.

Pro páry na romantické dovolené jsou nejvhodnější Romantic Pool Water Villy na západní straně ostrova. Na konci jejich mola se pak nachází nejluxusnější vila celého resortu, která poskytne nerušené výhledy na oceán – královská LUX* Villa potěší například velkými skleněnými průhledy v podlaze.

Stravování v LUX* South Ari Atoll

Díky kvalitnímu programu All Inclusive budete mít velkou volnost při výběru. Je tu dohromady sedm restaurací, nabízejících pestrý výběr pokrmů inspirovaných chutěmi několika světadílů. Mezinárodní kuchyni připravuje hlavní hotelová restaurace The Island Kitchen. Zcela výjimečná je restaurace Umami, která se vznáší na kůlech nad hladinou oceánu a nabízí pohoštění dle japonských tradic teppanyaki. Pokrmy z jihovýchodní Asie na vás čekají v restauraci East. Další orientální restaurací je Senses a pro milovníky italských specialit je restaurace Allegria.

Aktivity v LUX* South Ari Atoll

V resortu LUX* South Ari Atoll se můžete věnovat řadě vodních i suchozemských aktivit, které mají zázemí v centru vodních sportů. Zde vám zdarma půjčí kajak nebo výbavu na šnorchlování, případně za poplatek nabídnou některý z motorových sportů. Výjimečným zážitkem je flyboarding, díky kterému se vznesete nad hladinu oceánu. Na ostrově naleznete i dva bazény. Pokud se plánujete vydat do mořských hlubin, máte možnost využít služeb potápěčského centra. Skvělou péči o děti zajistí dětský klub s programem plným her. Kromě toho jsou na ostrově vynikající lázně LUX* Me Spa.

Jak zařídit dovolenou v LUX* South Ari Atoll

Dovolenou na Maledivách v LUX* South Ari Atoll Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při pobytu delším než 7 nocí získáte slevu 25%." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při pobytu delším než 7 nocí získáte slevu 25%.

objednat