Stylové ubytování vhodné pro rodiny s dětmi i páry

Palác, jak zní v překladu jméno tohoto resortu, je inspirován tradiční královskou architekturou, elegantně doplněnou o luxusní moderní prvky. Budete tak mít pocit, že se nacházíte v šejkově soukromé rezidenci. Ubytování je vhodné jak pro páry, které vyhledávají klid a relaxaci, tak i pro rodiny s dětmi, které mají k dispozici široký výběr pokojů.

Video o Madinat Jumeirah Al Qasr

Virtuální prohlídka

Ubytování v Al Qasr

Prostorné pokoje až pro tři dospělé nebo dva dospělé a dvě děti jsou vybaveny nádherným starožitným nábytkem a jsou vhodné pro každého.

Z luxusnějších typů ubytování je k dispozici prezidentský suite umístěný v nejvyšším patře hotelu. Jeho součástí je soukromý balkón a velká terasa s krásným výhledem.

Nejnáročnější z vás zaujme královský suite s jednou ložnicí, který je přepychově zařízen v arabském stylu. Během pobytu vám navíc bude vždy po ruce i osobní majordomus.

Stravování v Al Qasr

Pokud bychom jmenovali všechny dostupné restaurace, nejspíše bychom vás ukolébali ke spánku stejně spolehlivě jako Šeherezáda některou z pohádek Tisíce a jedné noci. Budete mít totiž na výběr z více než 40 restaurací, barů a salonků nabízejících kuchyni a nápoje z celého světa.

Aktivity v Al Qasr

Komplex hotelů Madinat Jumeriah nabízí opravdu mnoho způsobů aktivního trávení volného času. Navštivte akvapark Wild Wadi, zacvičte si v Talise Fitness a relaxujte v Talise Spa.

Na nákupy si v klidu zajděte do obchodního centra Mall of the Emirates či Dubai Mall, o vaše ratolesti se vám totiž postarají v dětském klubu Sinbad. Navštivte divadlo, zahrajte si golf nebo tenis, vydejte se na plavbu luxusní lodí.

Jak zařídit dovolenou v Jumeirah Al Qasr

Dovolenou v Dubaji v Madinat Jumeirah Al Qasr Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

V některých termínech jsou k dispozici výhodné speciální nabídky. Bližší podrobnosti Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.