Cestu kolem světa dnes můžete podniknout i za výrazně méně času a lepších podmínek, než jak to učinil Willy Fog ve slavném románu Julese Verna. S námi totiž můžete nasednout na luxusní soukromé letadlo Boeing 767, které s vámi během tří týdnů obletí ty nejkrásnější a nejzajímavější kouty světa. Stanete se tak opravdovými VIP, kteří si místo dlouhých transferů a spousty čekání vychutnají sklenku dobrého šampaňského a gourmet kuchyni, vše v pohodlí své sedačky. Díky tomu se pak můžete v klidu soustředit na všechna dobrodružství, jež vás čekají.

The World Tour 2017

11. 11. – 1. 12. 2017

 

Nejbližší z nabízených cest zahrnuje návštěvu devíti destinací napříč celým světem. Nasednete v Paříži, odkud vyrazíte do hlavního světového města zábavy Las Vegas. Přeletíte vulkány na Havaji, vydáte se proti proudu řeky na Fidži, okusíte australská vína v Melbourne, ponoříte se do posvátné historie Kambodži a dáte si šálek výborného čaje na Srí Lance. Stihnete i safari v kráteru Ngorongoro, navštívíte kolébku lidstva v Etiopii a svou cestu zakončíte u Zdi nářků v Jeruzalémě. A to vše za pouhých 21 dní, v naprostém pohodlí soukromého letadla.

přejít na itinerář

The Grand Tour of Asia 2018

28. 4. – 13. 5. 2018

 

Další cestou, kterou můžete podniknout, je šestnáctidenní výlet za krásami Asie. Zavítáte do Kjóta, objevíte historii čínské provincie Shaanxi, vyrazíte za hazardem v Macau a následně budete meditovat v buddhistických svatyních Luang Prabang, odkud se podíváte i do chrámového města Angkor. Přes indické velkoměsto Jaipur vyrazíte mezi ománské beduíny a okusíte jejich legendární pohostinnost, podíváte se i na Hedvábnou stezku u města Samarkandu a poté přes Ázerbajdžán dorazíte zpátky domů.

The World Tour 2018

6. 10. – 27. 10. 2018

 

Třetí možností je opět cesta kolem celého světa. Tentokrát potrvá 22 dní a během ní navštívíte ty nejvíce ikonické památky a divy světa. V Riu de Janeiru se podíváte na monumentální sochu Krista Spasitele, navštívíte historické město Machu Picchu a pokusíte se odhalit tajemství soch na Velikonočním ostrově. Poté vás čeká přestávka v lagunách Francouzské Polynésie, odkud se vyrazíte potápět k Velkému bariérovému útesu. Následně navštívíte Hanoj, horkovzdušným balonem obletíte chrámy v Baganu a před návratem vás čeká jedinečná show v jordánském historickém městě Petře.

Líbí se vám tento itinerář, dejte nám vědět

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište