Nový luxusní hotel na Ibize

Nobu Hotel Ibiza Bay se nachází na Cala Talamanca, pobřeží krásného ostrova Ibiza, pouze 8 km od letiště a 2 kilometry od hlavního města. Hotel stojí přímo na jemné písečné pláži. Projděte se promenádou až do hlavního města Ibiza, nakupte suvenýry v originálních buticích a navštivte jednu z tapas restaurací. Přímo u hotelu na vás čekají 4 restaurace a bar, dva bazény, dětský klub, fitness centrum a luxusní salon. Zažijte, jaké to je usínat při šumění vln a probouzet se s vůní jasmínu.

Ubytování v Nobu Hotel Ibiza Bay

V nabídce ubytování je 152 pokojů a suitů. Všechny ubytovací jednotky jsou zařízeny pohodlným nábytkem ze dřeva, nechybí keramické dekorace, okna přitom sahají od podlahy až ke stropu. V každém pokoji nebo suitu naleznete hned po příjezdu tablet Nexus, který je vám plně k dispozici.

Pokoje Deluxe Sea View zahrnují ložnici s king-size postelí, kávovarem a minibarem, dále koupelnu s perským mramorem a terasu s výhledem na moře.

V suitu Deluxe Sea View o velikosti 88 m2 naleznete obývací pokoj a velkou vybavenou terasu.

Nejluxusnější variantou ubytování jsou suity Presidential nebo Royal s až 127 m2 prostoru. Interiér je v nich sladěn do palety přírodních barev bílé, zlaté a odstínů modré. Najdete zde také ručně foukaná závěsná světla, světelné dlaždice a lokální umělecká díla, která reflektují kulturu ostrova.

Stravování v Nobu Hotel Ibiza Bay

Stravování není nijak časově omezeno. Pokud nechcete ráno brzy vstávat, abyste stihli snídani, nemusíte. Všechna jídla jsou servírována dle vašeho přání. Pokud máte rádi japonskou kuchyni, navštivte restauraci Nobu, kde vám jídlo připraví známý Nobu Matsuhisa. Milovníci mořských plodů si přijdou na své v Chambao, kde je vše čerstvé a právě ulovené. Zajděte do Peyotito, což je mexická restaurace, v níž vám naservírují moderní mexické pokrmy. A v Celicioso vám zase připraví zdravé saláty a sendviče z pečiva bez lepku.

Aktivity v Nobu Hotel Ibiza Bay

Nasedněte na kolo a objevte vnitrozemí ostrova Ibiza. Nebo se na palubě lodi vydejte na krásný ostrov Formentera. Pronajměte si jachtu a vyplujte na azurové Středozemní moře – když budete mít štěstí, uvidíte i delfíny. Zajděte do salonu přímo v resortu a nechte si vytvořit moderní účes od opravdových profesionálů. Navštivte butik s uměním a odvezte si nějaký skvostný suvenýr. Nechte se hýčkat v luxusních spa, zrelaxujte své tělo i duši a odjeďte s pocitem, že jste si pobyt užili opravdu naplno.

Jak zařídit dovolenou v Nobu Hotel Ibiza Bay

Dovolenou na Ibize v Nobu Hotel Ibiza Bay Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište