<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=388330191309507&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

Od každého trochu

Zážitky
1450x674_Od každého trochu_shutterstock_401672065

Cokoliv si budete přát

Odpočívat na pláži, nakupovat, ochutnávat špičkovou kuchyni, sportovat, objevovat nové kultury, vychutnávat si koncert či zápas, plout na privátní jachtě, mít soukromou prohlídku třeba v Louvre, zažívat dobrodružství na expediční zaoceánské lodi... 

4 havajské ostrovy pro 4 skvělé dovolené Od každého trochu

4 havajské ostrovy pro 4 skvělé dovolené

Na Maui si užijete nádherné pláže a vodopády, na Big Islandu budete obdivovat aktivní sopku, na Oahu se pobavíte v rušném městě a božský klid najdete na ostrově Kauai.

Objevte více
10 důvodů, proč se na zimu vrátit do Dubaje Od každého trochu

10 důvodů, proč se na zimu vrátit do Dubaje

Návštěva Dubaje je povinností pro každého, kdo si umí užít luxusní cestování. Město, které se topí v bohatství, nabízí nezapomenutelné zážitky při romantickém výletu i rodinné dovolené.

Objevte více
Na Novém Zélandu Od každého trochu

Na Novém Zélandu

Je to cesta až na druhý konec světa, jedinečný okamžik života, během kterého se vydáte do neuvěřitelně krásné krajiny. Zde se setkáte s nádhernou přírodou plnou příjemných překvapení.

Objevte více
Oblíbené destinace Od každého trochu

Oblíbené destinace

Ať se již rozhodnete trávit svůj volný čas uprostřed divoké přírody, na vrcholcích majestátních hor, na bohem zapomenutých plážích či v centru životem bujících měst, umíme vám zařídit dovolenou takřka kdekoliv po světě.

Objevte více
Po ostrovech Malediv Od každého trochu

Po ostrovech Malediv

Maledivy křížem krážem. Island-hopping. Termín pro cestování napříč mnoha nepříliš vzdálenými ostrovy. A Maledivy si o to přímo říkají.

Objevte více
Nejlepší moře Evropy Od každého trochu

Nejlepší moře Evropy

Ať už toužíte po bělostných plážích ideálních pro relax, vlnách jako stvořených pro surfování či členitém pobřeží, které vedle odpočinku nabízí také řadu aktivit, evropská pobřeží skrývají něco pro každého.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši dovolenou naplánujeme od A do Z. Neváhejte nás kontaktovat.“

Michaela Pipek

Director of Travel Sales