Cestujte do One&Only Resorts s Exclusive Tours

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru v hotelech One&Only Resorts. Vyřešíme rezervaci pokoje, zařídíme dopravu až na místo, zamluvíme stůl v restauraci a mnoho dalšího. K tomu bude hotelový personál dopředu informován ohledně Vašich specifických požadavků.

Naše dobré jméno nám v některých případech umožňuje zajistit výhodnější cenu ubytování, upgrade pokoje, early check-in, late check-out či malou pozornost od hotelu. Naši travel designeři Vám budou k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu a všechny starosti tak můžete pustit z hlavy.

Video o One&Only

Načítám

Historie značky 

One & Only je na poli luxusních hotelů celkem nový řetězec, jehož první hotel spatřil světlo světa roku 2002. Stojí za ním však jihoafrický miliardář Sol Kerzner, který v něm zúročil své dlouholeté zkušenosti s výstavbou a provozem luxusních hotelů. Ten totiž převzal a výrazně rozšířil rodinný byznys skrze svou firmu Kerzner International, která dala světu několik hotelových řetězců a ikonických resortů, včetně majestátního dubajského Atlantis, The Palm.

A právě One & Only je výsledkem Kerznerova 45letého působení v hotelovém průmyslu. Unikátní, přepychové hotely v luxusních destinacích, jejichž personál vyjde vstříc každému vašemu přání.

Načítám

Hotely One&Only

Hotely řetězce One&Only se nachází na jedněch z nejprestižnějších světových lokacích. Patří mezi ně One&Only The Palm na dubajském Palm Island, či jen několik kilometrů od něj vzdálený One&Only Royal Mirage. Naleznete jej však i na Maledivách na soukromém ostrově Reethi Rah, či na Bahamách, jako nově zrekonstruovaný hotel Ocean Club.

One&Only se však nadále rozšiřuje do dalších světových destinací. Na jaře se bude otevírat první hotel v Číně, Sanya a v současnosti pokračuje výstavba několika resortů One&Only i ve střední Americe, konkrétně v Mexiku. Nově vzniká také první evropský hotel One&Only v Černé Hoře a světlo světa zanedlouho spatří i One&Only Bahrain.

One&Only je synonymem přepychu, personalizovaných služeb, vysoké gastronomie a na míru šitých pobytů. Všechny své starosti nechte doma a užijte si relax i dobrodružství. Čemu dáte přednost je už jen na vás. 

Nebo nám napište