Jamajka spojuje divokou přírodu, kulturu rastafariánů, ale také zázemí luxusních hotelů.

Petr Udavský se rozhodl prozkoumat severovýchodní pobřeží Jamajky, a proto si naplánoval cestu do Montego Bay. Jsou zde hezké pláže, kvalitní služby a nejlepší hotely na ostrově. Navíc je místo autentické a lidé jsou milí a ochotní. Čím více se blížíte východnímu pobřeží, tím více se setkáváte s přirozenou jamajskou kulturou a divokou přírodou. Dovolenou na Jamajce tak nemusíte nutně strávit za branami resortů, i když jejich zázemí přináší vše, co potřebujete.

Half Moon – Chema Royal Court

Přímo v Montego Bay je první ze tří hotelů, které si zaslouží naše doporučení. Half Moon, A RockResort je velký hotel s bohatou vybaveností. Rozhodně se zde nebudete nudit – jsou zde tenisové kurty, golfové hřiště, stáje, několik dětských klubů, laguny s vlastními delfíny a lázně. Resort nabízí hezké ubytování a několik různých kategorií umožní zvolit ideální pokoj jak rodinám s dětmi, tak náročným hostům, kteří vyžadují klid. Můžete tak bydlet nedaleko hotelových služeb v pokojích na pláži, které se nacházejí v patrové budově. Více klidu však naleznete v Royal Villas, které leží v odlehlé části resortu. Jejich hostům usnadní pohyb po resortu club car.

Načítám

Trident Hotel – Beach

Vily hotelu Trident sice neleží na pláži, všechny ale mají výhled na moře. Jsou mezi nimi velké rozestupy, takže se hosté nevidí a vzájemně neruší. Při příjezdu dostanete telefon, kterým může zavolat concierge v případě jakéhokoli přání. Takže když si chcete třeba objednat večeři či promítání filmu v hotelovém kině, nemusíte opustit pláž. Ta je dobře upravená, ale malá. Vzhledem k velikosti hotelu však dostačuje všem hostům i při plné obsazenosti všech třinácti vil. Jelikož je hotel součástí brandu Geejam, mohou jeho hosté využít i pláž v sesterském hotelu Geejam. Také ten má své jedinečné kouzlo, které si oblíbili VIP cestovatelé z celého světa. Nachází se zde například nahrávací studio, které využila řada hvězd populární hudební scény. Jamajka miluje hudbu – na každém kroku zní reggae, v hotelech jsou tematické večery s místními talentovanými umělci a odehrává se zde řada festivalů.

Načítám

Jamaica Inn

V Jamaica Inn doporučujeme sáhnout po suitách s výhledem na moře. Hotel je relativně malý, a pokud zvolíte ubytování v kategorii Cottage, budete mít více klidu a také vlastní bazén. Jamaica Inn disponuje krásnou a udržovanou pláží, kde můžete relaxovat ve stínu slunečníků. Právě pláž s pozvolným vstupem do vody je hlavní předností resortu. Tou druhou je celkový charakter hotelu. Nachází se zde pouhých 52 suit a cottages, místo je tak velmi klidné a hosté si mohou užívat dokonalou relaxaci.

Načítám

Petr Udavský, chief travel consultant

Petr Udavský

chief travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Petr Udavský