Cenami ověnčený resort Porto Zante Villas & Spa se nachází na ostrově Zakhyntos, přímo na pláži, 15 minut autem z letiště. Dovolenou si zde užijí jak páry, hledající soukromí a romantiku, tak rodiny s dětmi, pro které je připraven skutečně bohatý program. Ubytujete se zde v luxusních vilách, z nichž každá má alespoň jeden bazén, necháte si sestavit spa procedury na míru a ochutnáte skvěle připravené mořské plody v místní restauraci. A poté vyrazíte jachtou na objížďku okolních ostrovů a zajímavostí.

Načítám

Ráj pro děti 

Pro děti je zde dětské hřiště, kde se denně konají hodiny včetně kurzů vaření, malování na obličej, tenis, řemeslná výroba. Dobrodružnější ratolesti mohou vyrazit na projížďku na ponících, zahrát si minigolf či se projet na kole. Ocení také vodní park s mnoha atrakcemi, který se nachází pouhých 200 m od hotelu. Skvěle se zde vydovádí na vodních skluzavkách či prozkoumají pirátskou loď a vodní jungli. Zároveň lze podniknout jednu z mnoha nabízených exkurzí po blízkém okolí, například za karetami obecnými na ostrov Marathonisi, či k vodnímu vraku na pláži Navagio.

Načítám

Útočiště pro dospělé 

Zatímco o vaše ratolesti bude postaráno v dětském klubu, vy se můžete vydat na soukromou vyjížďku po překrásných písečných pláží ostrova Zakynthos nebo vyzkoušet svou fyzičku při vodních sportech. Odpoledne zasvěťte relaxu v hotelovém Waterfront Spa, které je umístěno přímo nad mořem. Zkušení terapeuti zde provádějí jedinečnou sérii holistických procedur, které kombinují přírodní produkty s inovativním přístupem a speciálními masážními technikami. A večer můžete zaskočit na drink do Club House Baru, kde vás čeká pestrý výběr šampaňského, prémiových destilátů a pravidelné posezení se živou hudbou.

Načítám

Gastronomické potěšení

Díky dennímu přísunu čerstvých ryb a přírodních lokálních surovin zažijete v Porto Zante dva jedinečné kulinářské zážitky. Restaurace Club House oslavuje řeckou a středomořskou kuchyni v uvolněném prostředí u vody, zatímco inovativní Maya se zaměřuje na asijské pokrmy fusion kuchyně, včetně sushi, sashimi, humrových tempur, čerstvých ústřic a steaků japonského stylu na grilu. Kuchaři v Porto Zante vždy podávají inovativní pokrmy jedině z lokálních a těch nejčerstvějších surovin, ať už jde o plody moře či zahrad na ostrově. Pro děti je připravené speciální menu, které vytvořil šéfkuchař hotelu. 

Načítám

Jak zařídit dovolenou v resortu Porto Zante Villas & Spa

Dovolenou v Řecku v Porto Zante Villas & Spa Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Michaela Pipek, travel consultant

Michaela Pipek

travel consultant

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat