Všestranný luxus

Royal Palm resort se nachází na prosluněném severo-západním pobřeží ostrova 75 km od letiště a 25 km od hlavního města Port Louis. Ubytujete se zde v menších suitách, které mají svou vlastní terasu nebo balkon a vám se tak naskytne krásný výhled na oceán. Vodní sporty na pláži hned u resortu, golfové hřiště vzdálené pouze deset minut, rozhlehlé wellness a sports centrum i vybavený Kid's Club dělá z Royal Palm ráj pro milovníky aktivních i relaxačních dovolených s celou rodinou. Široká škála aktivit je doplněna rozmanitými gourmet zážitky připravenými michelinským šéfkuchařem.

Video o Royal Palm Beachcomber Luxury

Virtuální prohlídka

Ubytování v resortu Royal Palm Beachcomber Luxury 

V Royal Palm resortu je 69 suit a vybírat si můžete z desíti různých typů. Prostorné suity jsou elegantně vybavené a všechny mají svou vlastní terasu nebo balkón a krásný výhled na oceán.

V nabídce jsou jednoložnicové i dvouložnicové varianty. Čtyři suity ubytují až čtyři osoby a zbylých 65 je určeno pro dvě až tři osoby.

Nabízené suity jsou několika velikostí, od Junior Suit s 60 m2, která je ideální pro páry, až po Royal Suit s 385 m2, která se rozléhá na dvou patrech, má soukromý bazén a je vhodná pro vícečlennou rodinu.

Stravování v Royal Palm Beachcomber Luxury

O bohaté gastronomické zážitky je v Royal Palm postaráno. Šéfkuchařem resortu je michelinový Michel de Matteis. Ten se stará o kvalitu pokrmů, které se zde podávají ve třech restauracích.

La Goélette je zaměřena na světovou kuchyni a místní speciality. Restaurace je pro 80 lidí a umístěna tak, aby z ní byl krásný výhled na zátoku u hotelu. Součástí restaurace je i vinný sklípek.

Fanoušky italské kuchyně potěší La Brezza, která se zaměřuje pouze na jídla tohoto středomořského státu. Suroviny pro přípravu jsou dováženy přímo z Itálie, takže o autenticitu je zaručeně postaráno. Restaurace je pro 40 osob a budete z ní mít skvělý výhled na lagunu.

Le Bar Plage je určena pouze pro obědy a stejně jako v La Goélette, i zde najdete místní i světové speciality. Vše je připraveno jen z těch nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin. Před poledním sluncem vás ochrání listy desítky let starého exotického vrcholáku.

Aktivity v Royal Palm Beachcomber Luxury

Royal Palm je ideální pro aktivní dovolenou. Přímo z pláže u resortu se můžete vrhnout na řadu vodních sportů. V nabídce je plachtění, vodní lyže, kayak, paddle board, šnorchlování nebo potápění. Pro ty, kteří by chtěli prozkoumat podvodní svět v suchu je k dispozici loď s proskleným dnem. Pro relax je v resortu Spa Beachcomber: The Art of Wellness. V jedné ze zdejších 18 spa místnostní můžete zajít na masáž, kosmetickou proceduru, yogu, meditaci nebo na nový sestřih do vlasového salonu. Věční milovníci sportu ocení místní Sports Centre a obdivovatelé kultury si zase přijdou na své při každovečerní živé hudbě.

 

Jak zařídit dovolenou v resortu Royal Palm Beachcomber

Dovolenou na Mauriciu v Royal Palm Beachcomber Luxury resortu vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

travel consultant

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com
Hana Rieplová

Hana Rieplová

travel consultant

+420 777 928 840 rieplova@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.