Jitka Kolmanová

"Ačkoli je teprve duben, pokud si chcete užít silvestrovskou noc v královském stylu, je na čase začít pomalu, ale jistě plánovat. A protože vám rádi přinášíme nové a netradiční zážitky, rozhodli jsme se doporučit vám perfektní možnost, jak strávit tu nejdivočejší noc v roce v kruhu svých nejbližších. Na luxusní jachtě."

Jitka Kolmanová, travel designer

 

Sv. Bartoloměj

Ostrov Svatého Bartoloměje leží uprostřed Karibiku a každoročně se zde na oslavy příchodu nového roku sjíždějí ty nejkrásnější a největší soukromé jachty světa.

Vy můžete s tou svou zakotvit v marině Port de Plaisance, která se nachází v přístavu hlavního města Gustavia. Pojme jachty do velikosti 60 metrů a místní Le Yacht Club je perfektním místem, kde protančit noc.

Po celonočních oslavách pak doporučujeme vyrazit na druhou stranu ostrova – do hotelu Cheval Blanc St-Barth Isle de France, kde navštívíte restauraci La Cabane De L’Isle a naberete novou energii pro rok 2018 v hotelovém spa uprostřed tropických zahrad. Jako jediné lázně v Karibiku totiž nabízí procedury s kosmetikou Guerlain.

Výlet ke Svatému Bartoloměji si skvěle užijete například na jachtě Inception. Na jejích úctyhodných 50 metrech se pohodlně ubytuje dvanáct osob a deset členů posádky. Pyšní se také venkovním jacuzzi a ultramoderním stabilizačním systémem, který vám zajistí naprosté pohodlí po celou dobu plavby.

Načítám

Sydney, Austrálie

Novoroční oslavy v Sydney jsou proslulé majestátními ohňostroji. Pokud chcete být u toho a zároveň se stát jedněmi z prvních lidí, kteří oslaví vstup do nového roku, zakotvěte v Sydney Superyacht Marina at Rozelle či Campbell’s Cove. Odtud budete mít ničím nerušený výhled přímo na ikonu města, slavnou budovu Opery.

A ráno, až se probudíte, vyplujete do klidných vod nedalekého Broken Bay, který se pyšní bohatou přírodou a množstvím míst ke kotvení. Civilizací takřka nedotčené přírodní parky zde doplňují krásná zákoutí, kde budete mít možnost si v poklidu nahodit udici a na chvíli vypnout, než se opět ponoříte do víru dění.

Pro výlet do Sydney je ideální kupříkladu 37,3 m dlouhá jachta Ghost II, která spatřila světlo světa teprve loni a v jejíchž pěti kajutách se pohodlně vyspí 12 osob. Díky cestovní rychlosti 17 uzlů vás čeká svižná plavba přístavem a jednoduchá manipulace s lodí v Broken Bay.

Načítám

Phuket, Thajsko

Thajsko nabízí nepřeberné množství míst, kde zakotvit a naplno oslavit příchod nového roku. Na výběr máte bohem zapomenuté pláže i obrovské taneční party. Skvělou lokací, která spojuje to nejlepší z obojího, je provincie Phuket, konkrétně pak pláž Surin, obklopená luxusními resorty. Vaším cílem bude Yacht Haven Phuket Marina, která je perfektním místem pro sledování ohňostroje. A pokud budete chtít zažít tu pravou novoroční party, můžete se připojit k soukromým plážovým oslavám luxusního resortu Amanpuri, s pitím a tancem až do brzkých ranních hodin.

Druhý den vyrazte na pořádný brunch v resortu Twinpalms, kde vás čeká hromada ústřic, kaviár a pořádný rib eye steak na doplnění energie. Aneb jak na Nový rok, tak po celý rok.

Nejpohodlněji strávíte silvestrovskou noc na takové jachtě, jako je Antonia II z roku 2007. Má cestovní rychlost 24 uzlů, čtyři kabiny pro osm hostů, krásné jacuzzi a přepychové prostory. Díky tomu všemu je skvělým doplňkem vašeho vstupu do nového roku.

V případě, že vás možnost strávit silvestrovskou noc pohledem na ohňostroj z luxusní jachty zaujala, kontaktujte nás. Rádi vám vybereme jachtu i destinaci, které dokonale naplní vaše představy.

Načítám

Petr Udavský, chief travel consultant

Petr Udavský

chief travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Petr Udavský