Azurově modré moře

St. Regis Mardavall Mallorca se nachází na severozápadním pobřeží Mallorky, která je součástí Baleárských ostrovů. Resort je jen 21 km od letiště a jeho scenérii tvoří krásné hory Tramuntana a přístav Puerto Portals. Těšit se můžete na azurově modré Středozemní moře a luxusní ubytování. Užijte si dovolenou v nových spa a nechte se hýčkat pozorným personálem, který splní každé vaše přání.

Video o St. Regis Mardaval Mallorca Resort

Virtuální prohlídka

Ubytování v St. Regis Mardavall Mallorca Resort

V nabídce ubytování je 125 pokojů a unikátních suitů s výhledem do zahrady a na moře. Všechny ubytovací jednotky zahrnují služby komorníka a snídani formou bufetu.

Pro páry jsou ideální pokoje Grand Deluxe s prostornou ložnicí, koupelnou a terasou s výhledem do zeleně. Pro rodiny s dětmi je vhodný pokoj Family s 80 m2. V resortu naleznete také 1ložnicové či 2ložnicové suity s až 122 m2, které zahrnují obývací pokoj, koupelnu a velkou terasu.

Nejluxusnější variantou jsou speciální suity Blue Oasis a Mardavall Diamond. Najdete v nich velkou soukromou terasu s vířivkou nebo zahradu a bazén.

Stravování v St. Regis Mardavall Mallorca Resort

Na hosty resortu čekají kulinářské kreace vytvořené jen z těch nejlepších ingrediencí Mallorky a Baleár. Restaurace Es Fum je ideální pro romantickou večeři na terase při svíčkách nebo odpočinkové pozdní odpoledne s přáteli v elegantním salonku. Pokud chcete ochutnat tradiční španělskou nebo italskou kuchyni, zajděte do podniku Aqua a užijte si výhled do krásných zahrad. Relaxujte u bazénu se skleničkou dobrého pití z baru Pool Sa Badia. Přímo v lobby resortu se nachází bar Es Vent, kde si můžete dát osvěžující koktejly nebo výtečné tapas.

Aktivity v St. Regis Mardavall Mallorca Resort

Doplňte svou energii v Arabella, což jsou jedny z největších evropských spa, které zahrnují také unikátní fitness centrum. Další možností je nové spa Tribute, kde si můžete vybrat z 60 různých relaxačních a léčebných procedur. Zahrajte si golf nebo oslovte soukromého trenéra plavání a naučte se nový plavecký styl. O děti se vám mezitím postarají v Kids Clubu, kde si vaše ratolesti užijí spoustu zábavy, zadovádějí si v bazénu a zahrají si spoustu her. Také si udělejte výlet do hlavního města Mallorky a poznejte místní kulturu.

Jak zařídit dovolenou v St. Regis Mardavall Mallorca Resort

Dovolenou ve Španělsku v St. Regis Mardavall Mallorca Resort Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.