Komfortní ubytování v koloniálním stylu

St. Regis, nejmladší resort v lokalitě Le Morne, je situovaný v jihozápadní části ostrova zhruba 60 minut jízdy z letiště. Své první hosty přivítal v roce 2013. Pláž St. Regis je krásná, má pozvolný vstup do moře a už po pár metrech můžete zahlédnout hejna barevných ryb nebo hvězdice. Služby komorníků v resortech St. Regis se pyšní již více než stoletou tradicí a zkušenostmi. Díky tomu máte jistotu, že každý váš požadavek bude opravdu profesionálně splněn. Kromě standardních komorníků budete mít k dispozici také servis „24/7 eButler“ fungující prostřednictvím e-mailu.

Video o St. Regis Mauritius

Virtuální prohlídka

Ubytování v St. Regis

St. Regis disponuje komfortním ubytováním se širokou nabídkou suit. Základní ubytování v prostorných suitách Junior s vlastní terasou či balkónem nabízí výhled na lagunu.

Luxusní vila St. Regis o čtyřech ložnicích zvládne ubytovat až 8 dospělých a 4 děti. Vilu a její jednotlivé apartmány je možné rozdělit či propojit mnoha různými způsoby a docílit tak požadovaného počtu lůžek.

Restaurace St. Regis

Základem je polopenze formou bufetu. Mezinárodní kuchyni naleznete v restauraci Le Manoir Dining Room, mořské plody ochutnáte v The Boathouse Bar and Grill. Vůně indických pokrmů se linou z restaurace Simply India. Za asijskou kuchyní zajděte do Floating Market Restaurant a japonskou kuchyni vám naservírují v restauraci Atsuko.

Aktivní dovolená v St. Regis

Centrum vodních sportů nabízí bezplatné sportovní aktivity, například šnorchlování, jízdu na vodních lyžích, windsurfing a mnoho dalších. Ve speciální lodi s proskleným dnem budete objevovat krásy podmořského života. Relaxovat a načerpat nové síly můžete při jedné z procedur ve skvělých lázních Iridium Spa. Kromě toho má hotel k dispozici například i tenisový kurt, knihovnu nebo fitness club. Samozřejmě i ti nejmenší spolucestující si zaslouží nezapomenutelné zážitky. Pro tyto účely je zde The Kite Flyers Club, kde v rámci vlastního programu se spoustou různých aktivit podporují zvídavou a kreativní mysl každého dítěte.

Jak zařídit dovolenou v resortu St. Regis

Dovolenou na Mauriciu v resortu St. Regis Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při včasné rezervaci získáte slevu až 45%." Bližší podrobnosti Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com
Zuzana Pozlovská

Zuzana Pozlovská

travel designer

+420 777 533 675 pozlovska@exclusivetours.com

Nebo nám napište

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při včasné rezervaci získáte slevu až 45%.

objednat