Host na prvním místě

Heslem STOCK resortu je vzít to, co je tradiční a ověřené a povýšit to na mezinárodní úroveň. Na prvním místě je tu vždy host, proto se tu budete cítit jako doma. Obklopí vás vřelá, rodinná atmosféra, pětihvězdičkový servis a tyrolský luxus. Ať už si chcete užívat zimní radovánky v nedalekém středisku Zillertal, vystoupat na letní alpské vrcholky nebo se jen nechat unášet na vlnách relaxace, STOCK resort má vše. Kromě toho, že si pochutnáte na moderně pojatých regionálních specialitách, načerpáte síly v exkluzivním, 5000 m² velkém wellness centru. Výjimečná je zdejší nabídka aktivit pro děti, od odborného hlídání a Aqua Fun Park až po game centre.

Podívejte se na video

stock-resort-rakousko

Virtuální prohlídka

Ubytování ve STOCK resortu

Každý pokoj a apartmá ve STOCK resortu má svůj příběh a svoji osobnost, ale unikátní atmosféra a luxus jsou všudypřítomné. Vybrat si můžete z mnoha druhů ubytování, od single a double pokojů různé úrovně až po suity. Čekají vás v nich nádherné výhledy na okolo se tyčící horské masivy. Speciálně pro rodiny resort nabízí 12 nových alpinských lodge, které přinášejí ještě sofistikovanější pohodlí a přepych než dříve. 

S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.

 

Oblažte své chuťové buňky

Ne nadarmo se STOCK resortu říká tyrolský hotel pro gurmety. Každý den vám tu s láskou připraví dobroty připravené z regionálních surovin, ale oděné v moderním hávu. Snídaně, lahůdkový obědový bufet a exkluzivní šestichodové večeře se podávají v krásných, autentických prostorách zdejších restaurací. K tomu budete popíjet osvěžující pramenitou vodu z místních hor nebo hotelovou řadu vína. Specialitou je poctivá, domácí pizza z vlastní pece. Zdejší kuchyně drží gastronomickou pečeť AMA a zaručuje tak regionální kvalitu na prvotřídní úrovni. 

Jak se zabavit?

Máte chuť a plno energie zkoušet něco nového? Nebo chcete jen klid a odpočinek? STOCK resort má něco pro každého. V létě si milovníci přírody vychutnají turistiku v okolní překrásné přírodě. Zasněžené svahy nedalekého střediska Zillertal čekají na lyžaře a další milovníky zimních sportů. Zaplavete si v 25 metrů dlouhém bazénu na střeše s panoramatickým výhledem nebo uklidníte mysl pod vedením instruktorů jógy. Do těla si dáte v rozlehlém fitness studiu s venkovní terasou a špičkovým vybavením. Dokonalé wellness centrum o rozloze 5000 m s 11 saunami a 12 vodními areály uspokojí všechny. Má například lázně jen pro ženy nebo pro rodiny s dětmi. Děti se skvělě zabaví například v Aqua Fun parku, Action park, game centru nebo sportovní hale. 

 

Jak si zařídit dovolenou ve Stock Resort?

Dovolenou v Rakousku ve Stock Resort vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.