Legendární servis a špičkové vybavení

The Kahala Hotel & Resort se nachází v exkluzivní oblasti Kahala na havajském ostrově Oahu, necelých 20 km od letiště. Hotel je věhlasný díky legendárnímu servisu, špičkovému vybavení a perfektní lokalitě. Oblast Kahala je známá svými bílými písečnými plážemi a luxusními obchody, které jsou vzdálené pouze deset minut od hotelu. Relaxujte v místním spa a wellness centru, zaplavejte si s delfíny, ochutnejte speciality ve vyhlášených restauracích nebo se podívejte na dva sopečné krátery Diamond Head a Koko Head.

Video o The Kahala Hotel & Resort

Virtuální prohlídka

Ubytování v The Kahala Hotel & Resort

Pokoje a suity resortu Kahala jsou považovány za jedny z nejkrásnějších v oblasti Kahala. Mají výhled na pláž, oceán, lagunu s delfíny nebo na Ko’olau Mountains, kde jsou v noci vidět zářivá světla Honolulu.

V pokojích se pohodlně ubytují až 4 hosté, kteří mají k dispozici obrovskou koupelnu s luxusními toaletními potřebami a ložnici se šatním stolem, minibarem, kávovarem a psacím stolem. V každém suitu najdete hned po příjezdu osvěžující ručník oshibori a věnec z havajských květin, samozřejmostí je denní novinový servis.

Naprostým unikátem jsou suity Imperial nebo Presidential. Nabízí dechberoucí výhled na oceán a oblíbili si je i celebrity, prezidenti či královské rodiny.

Stravování v The Kahala Hotel & Resort

Navštivte inovativní restauraci Hoku’s, kde můžete ochutnat havajskou, asijskou i evropskou kuchyni. Restaurace je hodnocena jako jedna z nejlepších na Havaji. Pokud máte rádi italskou kuchyni, jistě oceníte vyhlášenou restauraci Arancino, kde vám naservírují různé italské kreace výborné chuti i vůně. V Seaside Grill zase můžete ochutnat čerstvé mořské plody, maso z grilu, neobvyklé saláty nebo výborné dezerty.

Aktivity v The Kahala Hotel & Resort

O zábavu tu budete mít skutečně postaráno. Objevte ostrov Oahu pěšky či v pohodlí limuzíny, nechte se hýčkat v přepychových spa nebo se účastněte vodních aktivit a sportů. Můžete plout v plachetnici, zaplavat si s delfíny nebo šnorchlovat v průzračném oceánu. Podívejte se na tradiční havajské tance a poznejte zdejší kulturu v kulturním centru Polynesian. Blízko je také známý Pearl Harbor a památník druhé světové války.

Jak zařídit dovolenou v The Kahala Hotel & Resort

Dovolenou na Havaji v The Kahala Hotel & Resort Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište