Přepych jako v pohádce

The Royal Hawaiian se nachází v Honolulu ve Waikiki na havajském ostrově Oahu, pouhých 14 km od letiště. Tento historický palác byl otevřen již roku 1927 a leží přímo na světoznámé pláži Waikiki. Nabízí klientům velké množství kulturních i sportovních aktivit. Na golfovém hřišti vám oceán přinese štěstí a každou jamku zahrajete hned první ranou. Objevte v džungli skryté vodopády a zažijte, jaké je to plout v ponorce. V resortu The Royal Hawaiian se budete cítit jako v růžové bavlnce.

Video o The Royal Hawaiian

Virtuální prohlídka

Ubytování v The Royal Hawaiian

The Royal Hawaiian nabízí 528 luxusních pokojů a suitů ve dvou budovách Mailani Tower a Historic. Všechny ubytovací jednotky jsou elegantně zařízeny nábytkem z tmavého dřeva a dekoracemi v paletě hřejivých barev. Na výběr jsou pokoje s výhledem do zahrad nebo na třpytící se oceán a korály.

Pokud byste rádi měli více prostoru, jsou pro vás připraveny suity s až 82 m2.

Nejvyšší kategorií jsou suity Prestige s výhledem na oceán a 144–165 m2 prostoru. Najdete v nich obývací pokoj, jídelní místnost, bar a prostornou koupelnu. Na hosty zde čekají luxusní pohodlné postele a značkové ložní prádlo, koupelnové župany a ručníky.

Stravování v The Royal Hawaiian

Každé jídlo je zde nezapomenutelným zážitkem. Najdete tu kontinentální klasiku i současnou havajskou kuchyni. Všechny ingredience jsou té nejvyšší kvality. V restauraci Surf Lanai si můžete dát výbornou a zároveň lehkou snídani nebo oběd v americkém stylu. Čerstvé mořské plody ochutnáte v restauraci Azure, jejíž architektura má španělsko-maurský ráz. Pochutnat si můžete i v Mai Tai, kde si objednejte organický koktejl při západu slunce.

Aktivity v The Royal Hawaiian

Relaxujte s koktejlem u bazénu nebo na pláži a užívejte si krásný výhled na širý oceán. Zajděte si do spa na nejrůznější procedury nebo vyzkoušejte vodní sporty. Můžete vyrazit na túru do džungle, zahrát si golf na originálním hřišti u pláže nebo vyzkoušet, jaké je to být pánem oceánu a vyplout na moře v plachetnici. Určitě nezapomeňte ani na havajskou show, kde nasajete trochu místní kultury.

Jak zařídit dovolenou v The Royal Hawaiian

Dovolenou na Havaji v The Royal Hawaiian Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište