Kam se právě teď vydat za neopakovatelnými zážitky? Přinášíme vám to nejlepší ze světa umění, hudby, sportu, módy a prestižních událostí. 

Australian Open Melbourne 14.- 27. ledna 

Jediný Grand Slam jižní polokoule se blíží! Australian Open, které se už od 70. let odehrává v Melbourne, bude tradičně zahájeno v polovině ledna. Odvezou si české barvy pohár Normana Brookse nebo Daphne Akhurstové?

Cavallino Classic Palm Beach 23.-27. ledna

Podívejte se na jednu z pěti nejlepších automobilových akcí na světě. Cavallino Classic je pořádána každoročně od roku 1978 a oslavuje krásu automobilů Ferrari. V Palm Beach vás čeká více než 400 vzácných, exotických ale i klasických kousků a pětidenní automobilové šílenství bude zakončeno charitativní brunch.

Snow Polo Svatý Mořic 25.-27. ledna

Nenechte si ujít sněhové polo na zamrzlém jezeře uprostřed švýcarských alp. Hra na sněhu, jedinečná poloha ve výšce 1850 metrů nad mořem a sofistikovanost Svatého Mořice dělají ze Snow Polo jednu z nejexkluzivnějších událostí zimní sezóny.

Paris Haute Couture 21.-24. ledna 

Spatřete mistrovské oděvní kousky v hlavním městě módy. Předposlední týden v lednu budou v Paříži vystavovat ty nejlepší módní domy. Těšit se můžete na přehlídky značek Chanel, Christian Dior, Givenchy ci Balmain.

 

Ples myslivců Vídeň 28. ledna 

Vídeň je proslulá pro svou plesovou sezónu a zatančit si zde chce opravdu každý. Pokud se nemůžete dočkat, až se hodíte do gala, vydejte se na jeden z prvních plesů letošní sezóny, který pořádají rakouští myslivci. Protančete noc v prostorách překrásného barokního paláce Hofburgu.

Petr Udavský, chief travel consultant

Petr Udavský

chief travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Co vás také může zajímat

Petr Udavský