Kam se právě teď vydat za neopakovatelnými zážitky? Přinášíme vám to nejlepší ze světa umění, hudby, sportu, módy a prestižních událostí. 

PRESIDENTS CUP AUSTRÁLIE 9. - 15. prosince

 

Vydejte se na prestižní turnaj, na kterém si zahrají ty největší světové hvězdy golfu. Na špičkovém hřišti Royal Melbourne Golf Club se utkají dva týmy, USA a mezinárodní skupina sestavená z hráčů z celého světa, kromě Evropy. Kapitánem týmu USA nebude nikdo jiný než Tiger Woods a mezinárodní tým povede jihoafrická legenda golfu Ernie Els. 

PRAGUE PLAYOFFS 13. - 16. prosince 

 

Blíží se největší akce světové série v parkurovém skákání a premiéra prestižní soutěže se uskuteční v pražské O2 aréně. V průběhu čtyř závodních dnů se na kolbišti představí šestnáct nejlepších týmů a šestnáct nejlepších jezdců světa v parkurovém skákání – celkem se ukáže 100 jezdců a 200 koní. Závodit se bude o bezmála 12 milionů eur.

 

VÁNOCE SE SANTA CLAUSEM ZA POLÁRNÍM KRUHEM 

 

Oslavte letošní svátky v útulném vánočním chaletu uprostřed magického Laponska. Dopřejte svým dětem nezapomenutelný Štědrý večer a rozdejte si dárky u plápolajícího krbu společně se Santa Clausem. 

PŘIVÍTEJTE NOVÝ ROK DVAKRÁT V JEDEN DEN

 

Společnost Crystal Cruises, která se specializuje na luxusní plavby a výlety, představila koncept, který umožní zájemcům oslavit silvestr dvakrát. Po novoročním přípitku v Tokiu se účastníci „nalodí“ na palubu letadla, přeletí datovou hranici a podruhé si silvestrovskou oslavu užijí v americkém Las Vegas. 

Petr Udavský, chief travel consultant

Petr Udavský

chief travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Petr Udavský