Kam se právě teď vydat za neopakovatelnými zážitky? Přinášíme vám to nejlepší ze světa umění, hudby, sportu, módy a prestižních událostí. 

White Turf Svatý Mořic 

Exkluzivní událost se vzrušujícími dostihy, vynikajícími gastronomickými zážitky, živou hudbou a zajímavým uměním. To vše se odehrává mezi překrásnými kulisami švýcarských Alp na zamrzlém jezeře ve Svatém Mořici. Nenechte si ujít tento jedinčený zážitek, při kterém se sejdou ti nejlepší trenéři, žokejové a majitelé koní z celého světa

3.2., 10.2., 17.2.

Berlin Film Festival 7.2. - 17.2.

Červený koberec, záře reflektorů, fiomové hvězdy a nezapomenutelný kulturní zážitek. Vydejte se do Berlína na jeden z nejnavštěvovanějších filmových festivalů a vychutnejte si to nejlepší z kinematografické tvorby za poslední rok. Čeká na vás projekce 400 filmů nejrůznějších žánrů, rozhodně se máte na co těšit!

Fed Cup 9.2. - 10.2. Ostrava

Přijeďte fandit českým tenistkám na prvním souboji Fed Cupu v roce 2019. Naše skvelé tenistky, které za posledních deset let vyhrály Fed Cup šestkrát, se tentokrát postaví dámskému výbšru Rumunska. 

Venice Carnival  23.2. - 5.3.

Benátský karneval je oslavou hojnosti, kreativity a radosti. Každoročně se do severoitalského města sjedou miliony návštěvníků z celého světa, aby se pokochaly neuvěřitelně pestrou škálou masek, které jsou pro benátčany srdcovou záležitostí. Některé z místních rodin si dokonce předávají masky z generace na generaci a jsou na své rodinné bohatství velmi pyšné.

Dubai Boat Show 26.2. - 2.3.

Zaleťte si do Dubaje na ekluzivní výstavu lodí a yacht. Na přelomu února a března si zde můžete prohlédnou ty nejnovější projekty výrobců a novinky a designové trendy ze světa luxusních jacht.

Měsíc módy - London, New York, Paris, Milan

Co se bude nosit letošní podzim? Pokud chcete mít přehled o nejnovějších módních trendech, vydejte se na jeden nebo více týdnů módy. Jako první uvedou módní návrháří nové kolekce v New Yorku, mnásledovat bude Londýn, Miláno a celý měsíc módy uzavře Paříž.

New York (7-15.2.)  Londýn (15-19.2.) Milano (19-25.2.) Paříž (25.2.-5.3.)

Ples v opeře 28.2. Vídeň

Protančete noc v prostorách slavného operního domu. Kromě tance se můžete těšit na vystoupení světoznámých operních zpěváků Anny Netrebko a Yusifa Eyvazova.

 

Zuzana Pozlovská, chief travel designer

Zuzana Pozlovská

chief travel designer

Co vás také může zajímat

Zuzana Pozlovská