Na sever za vlky

Na severu Norska, daleko za polárním kruhem, se v odlehlém údolí uprostřed ohraničené přírodní rezervace skrývá jeden z nejexkluzivnějších lodge, na jaké kdy narazíte. Wolf Lodge skýtá nejen luxusní ubytování uprostřed nedotčené arktické přírody, ale především nezapomenutelná setkání s částečně ochočenými, divokými zvířaty. Uvidíte nejen medvědy, losy či jeleny, ale především tu potkáte vlky. Během celého pobytu vám jsou k dispozici průvodci, ošetřovatelé zvířat, šéfkuchař i butler. Pokud někdy zatoužíte za záblesků polární záře pozorovat vlky vyjící na měsíc, jiné místo nehledejte.

Podívejte se na video

Ubytování ve Wolf Lodge

Ve třech suitách, které jsou k dispozici, najdete veškeré pohodlí, na jaké jsou zvyklí nároční cestovatelé a jaké na severu příliš často k mání není. Maximálně se v lodgi ubytuje šest lidí (osm, pokud dva z toho jsou děti). Minimální délka pobytu je tři dny a děti mohou přijet, jen pokud je jim 10 let a více. K dispozici vám po celou dobu pobytu bude privátní butler.

Oblažte své chuťové pohárky

V ceně pobytu je úplně všechno, tedy i veškeré jídlo a pití. Kulinářská potěšení vám připraví váš vlastní šéfkuchař. A když budete mít štěstí, uvaří pro vás tradiční lagolos neboli solenou tresku i Stieg Sletten, jeden ze spoluzakladatelů Wolf Lodge a velký znalec vlků. U sklenky skvělého červeného vína vám pak bude vyprávět fascinující historky ze života vlků. 

Jak se zabavit

Hlavní hvězdou Wold Lodge je určitě setkání s vlky. Za doprovodu místního průvodce poznáte, že tato často obávaná stvoření se mohou proměnit v úžasně hravé společníky. Lodge je v provozu v zimě i v létě. Kromě schůzky s vlky se tu dá dělat všechno, co je na severu obvyklé: rybařit, pozorovat velryby, podnikat výpravy za přírodou i kulturou, pozorovat ptáky, jezdit se psím spřežením, lyžovat či jezdit na sněžném skútru.

Jak zařídit dovolenou ve Wolf Lodge

Dovolenou v Norsku ve Wolf Lodge vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com
Hana Rieplová

Hana Rieplová

travel consultant

+420 777 928 840 rieplova@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.