Jitka Kolmanová

"Už od malička jsem si vždycky přála podívat se do světa. Zažít od každého trochu, rozšířit si obzory, poznat jinou kulturu a objet Zemi kolem dokola. Teď už konečně můžu a je to mnohem jednodušší, než jsem si kdy myslela. Stačí nastoupit do soukromého letadla a zážitky už přijdou samy. Tak poleťte se mnou!"

Jitka Kolmanová, travel designer
Načítám

11. 11. – 1. 12. 2017

To je 21 dní, 10 přeletů soukromým Boeingem 767 a 9 destinací. Cesta kolem světa, lepší než od Julese Verna.

S Exclusive Tours máte jedinečnou možnost podniknout epickou výpravu do těch nejkrásnějších koutů světa. Stačí vám k tomu jen trocha odvahy, sbalená zavazadla a chuť vyrazit. O zbytek už je postaráno.

V Paříži nasednete do soukromého Boeingu 767, v němž vás čeká naprosté pohodlí, bohatý vinný sklípek, kvalitní šampaňské a výtečná kuchyně, což z přeletů mezi jednotlivými destinacemi činí příjemné zpestření.

K tomu máte na výběr ze tří různých kategorií cesty, které se liší v několika směrech. První kategorie, nazvaná L’Espace Safrans, stojí 22 900 eur. Druhá, Le Club Safrans, vyjde na 30 900 eur a třetí, nejvyšší, La Premiere, na 48 900 eur. Hlavní rozdíly mezi nimi spočívají v pohodlí a soukromí, kterého se vám dostane během letu, a v ubytování, které budete mít k dispozici v jednotlivých destinacích. A v několika případech také v kvalitě zážitků, které budete moci během cesty okusit. V rámci cesty však budete moci za příplatek vyzkoušet i nejednu alternativu ke standardním zážitkům.

Co vás také může zajímat