18. 11. – První den v Melbourne

Během prvního dne stráveného v Austrálii vás žádné velké dobrodružství nečeká. Víceméně totiž stihnete tak akorát přiletět a následně se ubytovat ve svém hotelu, kde vás následně čeká volná zábava. Melbourne je však jedno z nejlepších míst pro život na planetě, a proto určitě stojí za to si jej trochu prohlédnout.

19. 11. – Druhý den v Melbourne

Necelou hodinu od Melbourne se nachází údolí Yara, které patří mezi přední světová místa pro pěstování vinné révy. A vy se sem vydáte na celodenní výlet, během kterého ochutnáte mnoho různých výtečných vín i lokální jídlo uprostřed krásné přírody. Avšak víno není ani zdaleka jediným nápojem, který zde můžete okusit. Z Yara Valley pochází i mnoho australských piv či ciderů.

Co jiného můžete zažít?

Vinice v Yarra Valley

Projížďka po Great Ocean Road

19. 11. – Druhý den večer

Další z možností, co vidět a zažít v Melbourne, je také čtvrtfinále Světového poháru v ragby. Pot, krev a slzy provázejí tento testosteronový sport od počátku věků a vy můžete zažít bombastickou atmosféru tohoto sportovního svátku na vlastní kůži. 

20. 11. – Třetí den v Melbourne

Poslední den v tomto australském městě strávíte výletem za kulturou a památkami. Můžete navštívit například katedrálu sv. Pavla, náměstí Federace či se podívat na tamní mrakodrap Eureka Tower. Poté vás však již čeká odlet do další destinace, tentokrát do Siem Reap v Kambodži.

Ubytování v Melbourne

Líbí se vám tento itinerář, dejte nám vědět

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište