13. 11. – První den v Honolulu

Další zastávka na cestě kolem světa je slunné Honolulu, hlavní město Havaje, na ostrově Oahu. Plánovaný přílet proběhne v brzkých odpoledních hodinách a poté vás čeká organizovaná prohlídka města. Zastavíte se na ananasové plantáži, vyrazíte do Paláce 'Iolani, sídla havajských králů a pak už vás jen čeká transfer do hotelu.

14. 11. – Druhý den ráno v Honolulu

První havajské ráno bude v duchu dob dávno minulých. Vydáte se totiž do historie druhé světové války, na prohlídku Pearl Harboru, kde kdysi došlo k překvapivému útoku japonského letectva, který přiměl USA k zapojení do bojů. Podíváte se na místo, kde se potopila válečná loď USS Arizona, vyslechnete si hrdinské příběhy těch, kteří zde položili svůj život, a navštívíte i loď Missouri, na které Japonsko podepsalo svou kapitulaci.

Pearl Harbor

14. 11. – Druhý den odpoledne v Honolulu

Odpoledne vás čeká program podle vašeho vlastního uvážení. Nejsou totiž naplánované žádné organizované prohlídky či kulturní akce, můžete se tedy vydat do hlubin Honolulu, pořídit si nějakou tu havajskou košili a strávit nějaký ten čas povalováním se na pláži Waikiki. Vyrazte do planetária, projděte si místní botanické zahrady, které se pyšní největší sbírkou palem na světě a odpočiňte si v parku Ala Moana.

Co jiného můžete zažít?

Luxusní dovolená na Havaji

Volný program

Na cestě za vulkány

14. 11. – Druhý den večer v Honolulu

Večer prožijete ve znamení tradiční havajské kultury. Dostane se vám grandiózní večeře vycházející z polynéské kuchyně a stanete se svědky opravdového havajského luau, ke kterému vám zatančí soubor tanečníků tradičních havajských tanců. Budete tak mít možnost okusit uvolněnou a zároveň slavnostní atmosféru ostrova a zažít skutečnou havajskou party.

Ubytování v Honolulu

Líbí se vám tento itinerář, dejte nám vědět

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište