11. 11. – První den ve Vegas

Z Paříže doletíte do Vegas zhruba kolem poledního. A zatímco pro vás budou připravovat hotelové pokoje a vaše zavazadla do nich již poputují, vy v poklidu vyrazíte na prohlídku města, abyste se podívali na jeho největší krásy v podobě miniatur slavných světových památek, bombastických kasin a luxusních hotelů. 

12. 11. – Druhý den ve Vegas

Druhý den vyrazíte z města do přírody, na prohlídku národního parku, takřka 450 km dlouhého údolí Grand Canyon, kterým protéká řeka Colorado. Výlet vydá takřka na celý den a čekají vás během něj krásné výhledy, moře čerstvého vzduchu a výklad jeho historie i současnosti. A pokud si budete přát, můžete za příplatek nasednout do letadla a podívat se na celé toto impozantní údolí hezky ze vzduchu.

Co jiného můžete zažít?

Luxusní dovolená v Las Vegas

Grand Canyon

Luxusní dovolená v Las Vegas

Údolí smrti

12. 11. – Večerní zábava ve Vegas

19:30

 

Jedna možnost, jak trávit večer ve Vegas, je vystoupení uměleckého ansámblu Cirque du Soleil, který patří mezi zdejší nejpopulárnější show. Proto má také pravidelná, 90minutová tematická představení, v každém kasinu jiná – můžete znovu zažít  Michaela Jacksona, variaci na Beatles, tajemné Mystėre, adrenalinem nabitou KÀ či přírodou inspirovanou O. 

Co jiného můžete zažít?

Luxusní dovolená v Las Vegas

Cirque du Soleil

Luxusní dovolená v Las Vegas

Céline Dion

Ubytování v Las Vegas

Líbí se vám tento itinerář, dejte nám vědět

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište