„Zlatem se tady zdobí zákusky a zlatým prachem posypává cappuccino,“ vzpomíná travel designer Zuzana Pozlovská na jedinečný zážitek z návštěvy Spojených arabských emirátů.

„Kdo se chce nechat hýčkat luxusem, pro toho je Emirates Palace to pravé,“ říká Zuzana. Na své cestě pro vás hledala nové destinace a Emirates Palace může doporučit těm nejnáročnějším klientům. Chcete také zažít pohádky tisíce a jedné noci na vlastní kůži?

Načítám

Emirates Palace je synonymem pro spojení blahobytu a špičkového servisu. „Už příjezd od brány ke vstupním dveřím je fascinující,“ říká Zuzana, „limuzína vás veze k ohromnému paláci, kolem tryskají fontány a u vchodu parkují luxusní sporťáky.“

Hotel, který byl otevřen v roce 2005, navrhl britský architekt John Elliott ve stylu rezidencí arabských šejků. Proto se tu nešetřilo místem ani zlatem. Dokonce v hotelu najdete automat, v němž si můžete koupit zlatou cihlu – na památku, nebo jako investici…

„Luxus je v detailech,“ vysvětluje Zuzana, „skvělé hotely mají v lobby baru tlumenou reprodukovanou hudbu, v Emirates Palace vám hraje živé kvarteto.“ Investoři – hotel patří do sítě Kempinski – chápali, že luxus je životním postojem a s rozpočtem 3 miliardy dolarů patří Emirates Palace mezi nejdražší hotelové stavby světa.

Načítám

Obklopuje ho rozsáhlý palmový háj, který přechází do soukromé pláže s oslnivě bílým pískem. „V areálu je mnoho možností k relaxaci, například bazény, lázně, fitness, jsou tu velbloudi, dětské centrum, fotbalové hřiště podle požadavků FIFA, v blízkosti je golfové hřiště PGA,“ doplňuje Zuzana, „ale nejzásadnější je samozřejmě servis – a v Emirates Palace se o hosty stará 2 500 zaměstnanců. Z nich je asi pro většinu lidí nejdůležitější komorník – je vám k dispozici 24 hodin denně.“

Hotel Emirates Palace je splněným snem nejnáročnějšího cestovatele. Vydáte se do něj limuzínou, využijete hotelový přístav anebo jeden ze dvou heliportů? „Je to jen na vás – v Exclusive Tours pro vaši bezproblémovou dovolenou zařídíme vše potřebné,“ dodává Zuzana.

Petr Udavský, chief travel consultant

Petr Udavský

chief travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Co vás také může zajímat

Petr Udavský