Kempinski Hotel Adriatic, Chorvatsko – Istria

Nezapomenutelná dovolená u Jaderského moře

Navštivte Kempinski Hotel Adriatic, první chorvatský pětihvězdičkový luxusní golfový a lázeňský resort na pobřeží, který se nachází nedaleko Savudrije v Umagu na severozápadě Istrie. Nabízí nezapomenutelnou dovolenou u Jaderského moře.

O destinaci

V této malé středomořské zemi s více než 1000 ostrovy můžete zažít opravdu exkluzivní dovolenou u křišťálově čistého moře a v prvotřídních hotelích. V privátních vilách si zase můžete dopřát absolutní soukromí a 5hvězdičkový luxus, a to s komfortem, na který jste zvyklí.

Hotel Kempinski Adriatic se nachází v srdci Istrie, v nejzápadnějším cípu Chorvatska, 300 m od moře, nedaleko Savudrije v Umagu. Do Rijeky je to odtud 1,5 hod. jízdy autem, do Puly cca hodinu.

1 Kempinski Hotel Adriatic

 

Ubytování

V Kempinski Hotel Adriatic se můžete ubytovat v základních kategoriích pokojů, prostornějších suitech i luxusních vilách. Už v základních kategoriích budete mít k dispozici výhled na okolní krajinu či moře z vlastního balkonu. Pokud je pro vás výhled z pokoje tím nejdůležitějším faktorem, vyberte jeden z Presidential Suites, které jsou umístěné v tom nejvyšším patře hotelu a mají vlastní terasu na střeše. Pro absolutní dávku soukromí zvolte některou z privátních vil, které ubytují od 6 až pro 10 hostů. 

2 Kempinski Hotel Adriatic

 

Restaurace

Svou kulinářskou cestu po Istrii začnete v restauraci Dijana, kde si pochutnáte na různých autentických pokrmech středomořské kuchyně. Letní jadranské noci pod hvězdnou oblohou budou ještě kouzelnější díky středomořským specialitám v restauraci Kanova. Dobře strávený den u bazénu doplní nabídka lehkých jídel, osvěžujících džusů a lahodné zmrzliny v Pool Baru, a pokud zavítáte na pláž, budete mít k dispozici Beach Bar. Nabídku koktejlů inspirovaných Jadranem, místní lihoviny nebo šálek kávy vám připraví v Adriatic Baru.

POPTAT DOVOLENOU

Kempinski Hotel Adriatic, Chorvatsko – Istria

 

Aktivity

Užijte si aktivní dovolenou na Istrii a poznávejte krásnou přírodu, malebná starobylá města, půvabné vesnice i středověké hrady. Soukromá pláž se nachází pouhých 370 m od hotelu a nabízí jedinečný výhled na Jadran a sousední země. Pláž je vybavena lehátky, slunečníky, osuškami a plážovým barem. Pro pohodlí hostů sem zajišťuje hotel bezplatnou kyvadlovou dopravu. Zábavné a kreativní aktivity jsou připraveny pro ty nejmenší cestovatele v dětském klubu a pro ty, kteří chtějí hlavně odpočívat, je k dispozici luxusní wellnes centrum včetně bazénů a fitness. Na dovolenou s vámi do Kempinski Hotelu Adriatic můžete vzít i svého chlupatého člena rodiny. 

 

POPTAT DOVOLENOU

4 Kempinski Hotel Adriatic

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už hledáte romantickou dovolenou, rodinnou dovolenou nebo chcete dopřát svým blízkým luxusní zážitek – naším posláním je zajistit nezapomenutelnou dovolenou a maximální pohodlí v nádherném prostředí.“

Tereza Musilová

Private Travel Designer