<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=388330191309507&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

Evropa

Destinace
Evropa, Itálie Benátky

Objevte kouzlo evropských zemí

Evropské země oplývají výjimečnou přírodou, pestrou historií, zajímavou gastronomií a výbornou dostupností. Svoji dovolenou si tak můžete užít takřka za humny, a to jak v létě, tak i v zimě. Ať už jste milovníci pohybu a máte rádi nové výzvy, nebo toužíte po klidném spočinutí a relaxu v lůně přírody, Evropa vám umí poskytnout téměř vše. A to i aktivity, které byste čekali daleko za jejími hranicemi.

Švýcarsko

Švýcarsko

Ve Švýcarsku vás čeká perfektní dovolená. Ať už vyrazíte v zimě, v létě, na lyže či na nákupy, k jezerům nebo jen na výlet do hor, všude narazíte na přepych.

Objevte více
Španělsko

Španělsko

Živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Španělsko si skvěle si vychutnáte ve velkých nadmořských výškách na lyžích, ale i na plážovém lehátku při šumění vln a se sklenkou sangrie v ruce.

Objevte více
Řecko

Řecko

Ideální destinace pro dovolenou s dětmi s krásnými písečnými plážemi a obrovskou nabídkou aktivit, pestrou historií, proslulou řeckou pohostinností a výbornou dostupností.

Objevte více
Rakousko

Rakousko

Rakousko je celoroční dovolenkovou destinací s obrovským množstvím luxusních alpských resortů. Vídeň je evropské město hudby a kultury. Zemi plnou nádherné přírody a památek máme vskutku na dosah ruky.

Objevte více
Portugalsko

Portugalsko

Hlavními trumfy Portugalska jsou neskonale pestrá příroda a teplé podnebí, pestrá gastronomie založená na čerstvých plodech moře a výborná dostupnost.

Objevte více
Norsko

Norsko

Norsko, království fjordů, rybolovu a nespoutané přírody za polárním kruhem, je snem každého dobrodruha.

Objevte více
Rakousko v zimě Aktivní odpočinek

Rakousko v zimě

Hlavními trumfy zimního Rakouska je dostatek sněhu, moderní a kvalitní lanovky, rodinná atmosféra a pohostinnost místních a vynikající dostupnost z ČR.

Objevte více
Top horské hotely v Evropě pro rodiny Dovolená s dětmi

Top horské hotely v Evropě pro rodiny

Podívejte se na několik hotelů, které nejsou daleko a mají perfektní zázemí pro celou rodinu.

Objevte více
Objevte Sardinii, perlu Středomoří Relaxace a wellness

Objevte Sardinii, perlu Středomoří

Nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže, hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety a nádherné počasí a teplé moře i v září.

Objevte více
Humří orgie na Faerách Poznávání jiných kultur

Humří orgie na Faerách

Zakladatel první michelinské restaurace na Ovčích ostrovech Leif Sorensen je gastronomickou legendou. Humří hodokvas v jeho restauraci KOKS je zážitkem.

Objevte více
Brázděte vody Francie na luxusních bárkách Poznávání jiných kultur

Brázděte vody Francie na luxusních bárkách

Na palubách francouzských přepychových korábů vás čeká odpočinkové tempo, každý den nový přístav, luxusní kuchyně a uvolněná atmosféra.

Objevte více
Napříč jedinečnými hotely světa Dobrodružná cesta

Napříč jedinečnými hotely světa

Hotely, jež svou jedinečností boří hranice obyčejných luxusních resortů a které posunují ubytování na úroveň skutečně exkluzivního zážitku.

Objevte více
Kempinski Hotel Bahía, Španělsko – Andalusie

Kempinski Hotel Bahía, Španělsko – Andalusie

Kempinski Hotel Bahía se nachází nedaleko města Estepona na pobřeží Costa del Sol v Andalusii. Budova stojí přímo na pláži a naleznete v ní vše, co budete potřebovat.

Objevte více
Four Seasons Hotels & Resorts

Four Seasons Hotels & Resorts

Řetězec Four Seasons Hotels & Resorts dnes čítá přes 120 luxusních hotelů a resortů po celém světě a s jeho jménem se pojí přepych, služby šité na míru a vysoká gastronomie. Nechte si od nás připravit dovolenou na míru třeba právě v jeho hotelech.

Objevte více
Rome Cavalieri Waldorf Astoria, Itálie – Řím

Rome Cavalieri Waldorf Astoria, Itálie – Řím

Rome Cavalieri je 5hvězdičkový luxusní hotel s řadou služeb a zařízení, které jsou hostům k dispozici. Nachází jen kousek od centra Říma a Vatikánu.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vydejte se s námi do Evropy. Najdeme pro vás to nejlepší ubytování a ty nejkrásnější zážitky přesně podle vašich potřeb, představ a snů.“

Michaela Pipek

Director of Travel Sales