Evropa

Evropa, Itálie Benátky

Objevte kouzlo evropských zemí

Evropské země oplývají výjimečnou přírodou, pestrou historií, zajímavou gastronomií a výbornou dostupností. Svoji dovolenou si tak můžete užít takřka za humny, a to jak v létě, tak i v zimě. Ať už jste milovníci pohybu a máte rádi nové výzvy, nebo toužíte po klidném spočinutí a relaxu v lůně přírody, Evropa vám umí poskytnout téměř vše. A to i aktivity, které byste čekali daleko za jejími hranicemi.

Nejoblíbenější destinace Evropy


Další destinace Evropy

Černá Hora

Černá Hora

Atraktivní krajina, malebné staré kamenné domy a nádherné pláže Černé Hory lákají nejen domácí, ale i náročné cestovatele ze zahraničí.

Objevte více
Chorvatsko

Chorvatsko

V této malé středomořské zemi můžete zažít opravdu exkluzivní dovolenou u křišťálově čistého moře. V privátních vilách si můžete dopřát absolutní soukromí a pětihvězdičkový luxus, a to s komfortem, na který jste zvyklí.

Objevte více
Finsko

Finsko

Finové jsou vřelí, přátelští a ochotní a Finsko je známé pro svoji bezpečnost a stabilitu. Teplota se tu může lišit od +25 °C v létě do -25 °C v zimě. Klima je mírné na jihu, ale subarktické na severu.

Objevte více
Francie

Francie

Francie svým hostům nabízí nejen muzea, umělecké galerie a prvotřídní kuchyni, ale i rozmanitou krajinu, od hor v Alpách po oslnivé pláže Marseille, Korsiky a Nice.

Objevte více
Irsko

Irsko

Nádherná zeleň a bujná vegetace zemi právem vysloužila přezdívku „Smaragdový ostrov“. Irsko vás uchvátí nejen svou úchvatnou nespoutanou přírodou a přátelskými městy, ale i dlouhověkou tajemnou historií a místním folklórem.

Objevte více
Island

Island

Island je zemí zamrzlé krajiny zasazené přímo na vrcholu sopečného kotlíku a místem, které se navždy zapíše do vašich dobrodružných srdcích.

Objevte více

Vybrané zážitky

To nejlepší z golfu a Andalusie Golfová dovolená

To nejlepší z golfu a Andalusie

Obě hřiště na pobřeží Costa del Sol představují dokonalý evropský golfový zážitek, zejména v kombinaci s památkami, zvuky a hlavně chutí pravé Andalusie.

Objevte více
Hra na nejznámějších skotských golfových hřištích Golfová dovolená

Hra na nejznámějších skotských golfových hřištích

Zahrajte si na nejznámějších skotských golfových hřištích a pak se vraťte do luxusního Turin Castle, hradu ze 17. stol., kde na váš čeká soukromý personál.

Objevte více
Exclusive Tours' GPA Golfová dovolená

Exclusive Tours' GPA

Prémiová série golfových turnajů konaná ve spolupráci s GPA, hraná na nejlepších resortech v České republice, na Slovenku a v Rakousku. Registrujte se!

Objevte více
5 nocí v na palubě Simplon-Orient-Expressu Dobrodružství

5 nocí v na palubě Simplon-Orient-Expressu

Vydejte se na původní trasu Orient Expressu, který vyjíždí jen jednou ročně. Čeká vás 5denní cesta luxusním vlakem na palubě Simplon-Orient-Expressu.

Objevte více
Zážitek z řízení Formule 1 Dobrodružství

Zážitek z řízení Formule 1

Ať už jste fanoušek motorsportu nebo hledáte nevšední zážitek, toto je přesně to, co hledáte – řízení Formule 1 na okruhu v Barceloně pod vedením T. Engeho.

Objevte více
Maritime Alps Tour 2024 Dobrodružství

Maritime Alps Tour 2024

Nejlepší supersportovní auta poslední generace na věhlasných scénických silnicích Přímořských Alp a francouzské Riviéry a plavba v luxusním člunu.

Objevte více

Vybrané ubytování

Kempinski Hotel Adriatic, Chorvatsko – Istria

Kempinski Hotel Adriatic, Chorvatsko – Istria

Zažijte první chorvatský pětihvězdičkový luxusní golfový a lázeňský resort na malebném pobřeží Jaderského moře, včetně privátních vil a soukromé pláže.

Objevte více
GRECOTEL Mandola Rosa, Řecko – Peloponés

GRECOTEL Mandola Rosa, Řecko – Peloponés

Luxusní 5* hotel Grecotel Mandola Rosa je ideální pro páry i rodinnou dovolenou. Nachází v nádherných zahradách situovaných nad mimořádně krásnou pláží.

Objevte více
Elounda Beach Hotel & Villas, Řecko – Kréta

Elounda Beach Hotel & Villas, Řecko – Kréta

Na jedinečném místě u vody zažijete pocit odpočinku ve vlastním ráji na mořském pobřeží s vynikajícími individuálními službami a celou řadou aktivit.

Objevte více
Elounda Bay Palace Hotel, Řecko – Kréta

Elounda Bay Palace Hotel, Řecko – Kréta

Oceněný luxusní resort v sobě spojuje kouzlo Kréty, jedinečnou pohostinnost a vyhlášenou úroveň individuálních služeb, které zaručují báječnou dovolenou.

Objevte více
Six Senses Rome, Itálie – Řím

Six Senses Rome, Itálie – Řím

V hotelovém resortu Six Senses v Římě se budete cítit jako doma díky autentickému italskému ubytování, které je oslavou tradic a epikurejských objevů.

Objevte více
Design Villa Utsu, Finsko – Laponsko

Design Villa Utsu, Finsko – Laponsko

Vydejte se za nezapomenutelnými zážitky do této vily, která nabízí dokonalou kombinaci luxusu a je skutečným mistrovským dílem, které vám vyrazí dech.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vydejte se s námi do Evropy. Najdeme pro vás to nejlepší ubytování a ty nejkrásnější zážitky přesně podle vašich potřeb, představ a snů.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer