Evropa

Evropa, Itálie Benátky

Objevte kouzlo evropských zemí

Evropské země oplývají výjimečnou přírodou, pestrou historií, zajímavou gastronomií a výbornou dostupností. Svoji dovolenou si tak můžete užít takřka za humny, a to jak v létě, tak i v zimě. Ať už jste milovníci pohybu a máte rádi nové výzvy, nebo toužíte po klidném spočinutí a relaxu v lůně přírody, Evropa vám umí poskytnout téměř vše. A to i aktivity, které byste čekali daleko za jejími hranicemi.

Černá Hora

Černá Hora

Atraktivní krajina, malebné staré kamenné domy a nádherné pláže Černé Hory lákají nejen domácí, ale i náročné cestovatele ze zahraničí.

Objevte více
Chorvatsko

Chorvatsko

V této malé středomořské zemi můžete zažít opravdu exkluzivní dovolenou u křišťálově čistého moře. V privátních vilách si můžete dopřát absolutní soukromí a pětihvězdičkový luxus, a to s komfortem, na který jste zvyklí.

Objevte více
Finsko

Finsko

Finové jsou vřelí, přátelští a ochotní a Finsko je známé pro svoji bezpečnost a stabilitu. Teplota se tu může lišit od +25 C v létě do -25 C v zimě. Klima je mírné na jihu, ale subarktické na severu.

Objevte více
Francie

Francie

Francie svým hostům nabízí nejen muzea, umělecké galerie a prvotřídní kuchyni, ale i rozmanitou krajinu, od hor v Alpách po oslnivé pláže Marseille, Korsiky a Nice.

Objevte více
Irsko

Irsko

Nádherná zeleň a bujná vegetace zemi právem vysloužila přezdívku „Smaragdový ostrov“. Irsko vás uchvátí nejen svou úchvatnou nespoutanou přírodou a přátelskými městy, ale i dlouhověkou tajemnou historií a místním folklórem.

Objevte více
Island

Island

Island je zemí zamrzlé krajiny zasazené přímo na vrcholu sopečného kotlíku a místem, které se navždy zapíše do vašich dobrodružných srdcích.

Objevte více

Vybrané zážitky

Termální lázně v Budapešti Relaxace a wellness

Termální lázně v Budapešti

Představujeme vám 3 budapešťské komplexy, jejichž návštěva je doslova blahodárnou lázní pro tělo i duši. Poznejte lázně Gellert, Mandala a Magnolia Day Spa.

Objevte více
Nejlepší resortové vily Od každého trochu

Nejlepší resortové vily

Chcete odjet někam, kde budete jen vy a váš protějšek nebo kam se vejdete s celou rodinou a nikdo vás nebude rušit a kde se vám dostane prvotřídních služeb?

Objevte více
Prodloužený víkend u italských jezer Od každého trochu

Prodloužený víkend u italských jezer

Objevte okolí italských jezer a staňte se na chvíli místním aristokratem. Třeba Villa d'Este z 16. století je považována za jeden z nejlepších hotelů světa.

Objevte více
Podmanivé kultury aneb velkolepá cesta soukromým letadlem z Říma do Rádžasthánu Poznávání jiných kultur

Podmanivé kultury aneb velkolepá cesta soukromým letadlem z Říma do Rádžasthánu

Připojte se k tomuto jedinečnému zážitku ve světě luxusního cestování a poznávejte jiné kultury. Startujeme 4. září 2024 na letišti London Stansted!

Objevte více
Cesta kolem světa soukromým letadlem – jedinečné dobrodružství napříč čtyřmi kontinenty Dobrodružná cesta

Cesta kolem světa soukromým letadlem – jedinečné dobrodružství napříč čtyřmi kontinenty

Staňte se součástí jednoho z největších a nejodvážnějších dobrodružství a poznejte divy světa ve výjimečném stylu. Startujeme 21. 11. 2024 v Londýně!

Objevte více
Gastronomie v Toskánsku Poznávání jiných kultur

Gastronomie v Toskánsku

Objevte tajemství italské kuchyně a nahlédněte do zákulisí výroby těch nejchutnějších delikates. Zveme vás na luxusní gastronomickou cestu Toskánskem!

Objevte více

Vybrané ubytování

The Alpina Gstaad, Švýcarsko – Gstaad

The Alpina Gstaad, Švýcarsko – Gstaad

Objevte pětihvězdičkový luxus v hotelu The Alpina Gstaad ve Švýcarsku. V kombinaci pohodlí, soukromí, umění a tradice si užijete dokonalý pobyt v Alpách.

Objevte více
Maslina Resort, Chorvatsko – Hvar

Maslina Resort, Chorvatsko – Hvar

Resort Maslina, který je obklopen bohatou historií, nedotčenou přírodou, kulinářským uměním a kulturním dědictvím, přináší na ostrov Hvar promyšlený luxus.

Objevte více
Lefay Resort & Spa, Itálie – Lago di Garda

Lefay Resort & Spa, Itálie – Lago di Garda

Čeká vás tu 11 hektarů přírodního parku obklopeného mírnými kopci a přírodními terasami bohatými na lesy a olivové háje s nádherným výhledem na jezero.

Objevte více
Villa d´Este, Itálie – Lago di Como

Villa d´Este, Itálie – Lago di Como

Villa d´Este byla po staletí sídlem šlechty. Od roku 1873 je elegantním a okouzlujícím pětihvězdičkovým resortem a také jedním z nejvyhlášenějších na světě.

Objevte více
Grand Hotel Tremezzo, Itálie – Lago di Como

Grand Hotel Tremezzo, Itálie – Lago di Como

Tento luxusní pětihvězdičkový hotel poskytuje nádherný panoramatický výhled na jezero Como. Nabízí také nezapomenutelné lázně a velmi dobrou restauraci.

Objevte více
Grand Hotel Villa Serbelloni, Itálie – Lago di Como

Grand Hotel Villa Serbelloni, Itálie – Lago di Como

Jeden z nejprestižnějších historických hotelů v oblasti a jediný pětihvězdičkový luxusní hotel v Bellagiu, nejoblíbenější vesnici v okolí jezera Como.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vydejte se s námi do Evropy. Najdeme pro vás to nejlepší ubytování a ty nejkrásnější zážitky přesně podle vašich potřeb, představ a snů.“

Vladimír David

CEO