Evropa

Destinace
Evropa, Itálie Benátky

Objevte kouzlo evropských zemí

Evropské země oplývají výjimečnou přírodou, pestrou historií, zajímavou gastronomií a výbornou dostupností. Svoji dovolenou si tak můžete užít takřka za humny, a to jak v létě, tak i v zimě. Ať už jste milovníci pohybu a máte rádi nové výzvy, nebo toužíte po klidném spočinutí a relaxu v lůně přírody, Evropa vám umí poskytnout téměř vše. A to i aktivity, které byste čekali daleko za jejími hranicemi.

Velká Británie

Velká Británie

Země, která si chce dělat věci po svém – v umění, architektuře, literatuře, technice, hudbě, politice i komedii se zdá, že Britové mainstream následovat nikdy nechtějí.

Objevte více
Švýcarsko

Švýcarsko

Ve Švýcarsku vás čeká perfektní dovolená. Ať už vyrazíte v zimě, v létě, na lyže či na nákupy, k jezerům nebo jen na výlet do hor, všude narazíte na přepych.

Objevte více
Španělsko

Španělsko

Živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Španělsko si skvěle si vychutnáte ve velkých nadmořských výškách na lyžích, ale i na plážovém lehátku při šumění vln a se sklenkou sangrie v ruce.

Objevte více
Řecko

Řecko

Ideální destinace pro dovolenou s dětmi s krásnými písečnými plážemi a obrovskou nabídkou aktivit, pestrou historií, proslulou řeckou pohostinností a výbornou dostupností.

Objevte více
Rakousko

Rakousko

Rakousko je celoroční dovolenkovou destinací s obrovským množstvím luxusních alpských resortů. Vídeň je evropské město hudby a kultury. Zemi plnou nádherné přírody a památek máme vskutku na dosah ruky.

Objevte více
Portugalsko

Portugalsko

Hlavními trumfy Portugalska jsou neskonale pestrá příroda a teplé podnebí, pestrá gastronomie založená na čerstvých plodech moře a výborná dostupnost.

Objevte více

Vybrané zážitky

F1 – Velká cena Monaka 2023 z paluby luxusní jachty Od každého trochu

F1 – Velká cena Monaka 2023 z paluby luxusní jachty

Užijte si zábavu a sledování Velké ceny Monaka Formule 1 z paluby luxusní superjachty zakotvené přímo u závodní dráhy se zajímavým doprovodným programem.

Objevte více
Cestujte do GRECOTEL s námi

Cestujte do GRECOTEL s námi

Objevte nedotčenou krásu Řecka. Užijte si nádherné pláže, písečné zátoky a tajné zálivy spolu s prvotřídními službami a ubytováním v některém z resortů nejluxusnější hotelové kolekce.

Objevte více
Lyžování ve Val d’Isère Aktivní odpočinek

Lyžování ve Val d’Isère

Lyžaři všech stylů a úrovní si tu na 300 km sjezdovek užijí řadu zimních sportů, a to včetně začátečníků a dětí. Kromě lyžování je toto středisko domovem skvělého nočního života, restaurací a úžasných prvotřídních hotelů.

Objevte více
Cestujte do Four Seasons s námi

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru. Zajistíme vše od rezervací přes dopravu až po zábavu, a vy tak všechny starosti můžete pustit z hlavy.

Objevte více
Lyžování v Méribel Aktivní odpočinek

Lyžování v Méribel

Lyžařské středisko, které poskytuje nejlepší úroveň služeb a přístup k různým druhům zimních sportů na 600 km sjezdovek. Vyzkoušet tu ale můžete i jízdu se psím spřežením, večerní sjezdy, paragliding či výlety na sněžnicích.

Objevte více
Humří orgie na Faerách Poznávání jiných kultur

Humří orgie na Faerách

Humří hodokvas v restauraci KOKS je zážitkem, který patří k návštěvě Faerů stejně jako ovce nebo dramatické počasí.

Objevte více

Vybrané ubytování

Jachta PANAKEIA, Francie

Jachta PANAKEIA, Francie

Luxusní jachta se zkušeným kapitánem, soukromým šéfkuchařem a profesionálním personálem, který se o vás bude dokonale starat po celou dobu vaší plavby.

cena na vyžádání

Objevte více
Chedi Luštica Bay, Černá Hora

Chedi Luštica Bay, Černá Hora

Od kulinářského umění až po promyšlené vybavení pro hosty nabízí vše, co byste mohli očekávat od jednoho z nejexkluzivnějších hotelů v Černé Hoře.

cena na vyžádání

Objevte více
Myconian Utopia Relais & Châteaux, Řecko – Mykonos

Myconian Utopia Relais & Châteaux, Řecko – Mykonos

Hotel oblíbený u párů a novomanželů, kteří hledají romantickou dovolenou v dokonalém prostředí, jen pár minut od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Elia.

od 100 000 Kč / osoba / týden

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vydejte se s námi do Evropy. Najdeme pro vás to nejlepší ubytování a ty nejkrásnější zážitky přesně podle vašich potřeb, představ a snů.“

Alena Durnová

Client Services Director