Dovolená s dětmi

1450x674_dovolená s dětmi_shutterstock_482050255 small

Vytáhněte svoje báječné děti na super výlet!

Prázdniny, státní svátky a ředitelská volna bývají dětmi ve školním roce těmi nejočekávanějšími. Pojďte si je s nimi maximálně užít i vy. Můžete začít vybírat z našich tipů, kam se spolu vydáte. My vám toho ale umíme nabídnout mnohem více – stačí jen zavolat nebo nám napsat a společně, přesně podle jejich i vašich představ, vymyslíme ten nejzábavnější výlet století.

Vybrané zážitky

S rodinou na Maledivy Dovolená s dětmi

S rodinou na Maledivy

Hledáte tip na kombinaci nejhezčích maledivských lokalit se špičkovým ubytováním a širokou nabídkou aktivit pro celou rodinu? Objevte resort Soneva Jani.

Objevte více
Turecko pro celou rodinu Dovolená s dětmi

Turecko pro celou rodinu

Turecká letoviska mají proti evropským destinacím velkou výhodu – i na těch nejluxusnějších místech je v nabídce stravování formou All Inclusive.

Objevte více
Dovolená v Řecku pro celou rodinu Dovolená s dětmi

Dovolená v Řecku pro celou rodinu

Luxusní hotelový řetězec Grecotel má pod svými křídly to nejlepší z celého Řecka. V jeho hotelech se perfektně zabavíte vy, vaše děti i vaši rodiče.

Objevte více
Kam s dětmi za dobrodružstvím Dovolená s dětmi

Kam s dětmi za dobrodružstvím

Vydejte se do světoznámých zábavních parků a dopřejete svým dětem zážitek na celý život. Bude to Los Angeles, Londýn, Orlando nebo Castelnuovo del Garda?

Objevte více
Kam s dětmi na dovolenou Dovolená s dětmi

Kam s dětmi na dovolenou

Prázdniny, státní svátky a ředitelská volna bývají dětmi ve školním roce těmi nejočekávanějšími. Pojďte si je s nimi maximálně užít i vy. Můžete začít vybírat z našich tipů, kam se spolu vydáte. Jsme architekti i dětských cestovatelských snů.

Objevte více

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro dobrodruhy, lyžaře a snowboardisty, plavce i neplavce, potápěče, umělce i milovníky pouťových zábav všech věkových kategorií najdeme ve světě také něco, co je potěší, vy si to užijete s nimi a na společný výlet budete všichni rádi vzpomínat.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer