Dovolená s dětmi

1450x674_dovolená s dětmi_shutterstock_482050255

Vytáhněte svoje báječné děti na super výlet!

Prázdniny, státní svátky a ředitelská volna bývají dětmi ve školním roce těmi nejočekávanějšími. Pojďte si je s nimi maximálně užít i vy. Můžete začít vybírat z našich tipů, kam se spolu vydáte. My vám toho ale umíme nabídnout mnohem více – stačí jen zavolat nebo nám napsat a společně, přesně podle jejich i vašich představ, vymyslíme ten nejzábavnější výlet století.

Kam s dětmi za dobrodružstvím Dovolená s dětmi

Kam s dětmi za dobrodružstvím

Vydejte se do světoznámých zábavních parků a dopřejete svým dětem zážitek na celý život. Bude to Los Angeles, Londýn, Orlando nebo Castelnuovo del Garda?

Objevte více
Top horské hotely v Evropě pro rodiny Dovolená s dětmi

Top horské hotely v Evropě pro rodiny

Podívejte se na několik hotelů, které nejsou daleko a mají perfektní zázemí pro celou rodinu.

Objevte více
Kam s dětmi na dovolenou Dovolená s dětmi

Kam s dětmi na dovolenou

Prázdniny, státní svátky a ředitelská volna bývají dětmi ve školním roce těmi nejočekávanějšími. Pojďte si je s nimi maximálně užít i vy. Můžete začít vybírat z našich tipů, kam se spolu vydáte. Jsme architekti i dětských cestovatelských snů.

Objevte více

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro dobrodruhy, lyžaře a snowboardisty, plavce i neplavce, potápěče, umělce i milovníky pouťových zábav všech věkových kategorií najdeme ve světě také něco, co je potěší, vy si to užijete s nimi a na společný výlet budete všichni rádi vzpomínat.“

Alena Durnová

Client Services Director