Karibik

Karibik, Dominikánská republika

Kulturní bohatství, nádherné pláže a výtečné podmínky pro vodní sporty

Karibik symbolizuje pohodovou dovolenou na pláži ostrova, obklopeného průzračným oceánem a korálovými útesy. Oblast Karibiku je známá nejen sluncem zalitými plážemi, ale také pestrou kulturou, ve které se mísí vliv kolonizátorů a tradice domorodých obyvatel. Co se dá v Karibském moři vedle opalování a šnorchlování dělat? Vedle klasických dovolenkových sportů zde můžete obdivovat také řadu historických památek a kulturních míst. Mezi ostrovy můžete rovněž plout na menších luxusních jachtách či zvolit masovější, avšak stále luxusní, výletní lodě, jejichž trasy vedou přes nejznámější ostrovy.

Nejoblíbenější destinace Karibiku


Další destinace Karibiku

Anguilla

Anguilla

Anguilla je klidným rájem, jehož hlavními přednostmi jsou krásné pláže a pestrý podmořský život v okolí korálů a vraků potopených lodí. Mezi místa oceňovaná turisty se řadí především pláže Shoal Bay a Meads Bay. Klidnější, menší a exkluzivnější pláž je v zátoce Maundays Bay.

Objevte více
Antigua a Barbuda

Antigua a Barbuda

Tento panenský ráj se nachází v Malých Antilách, východní části Karibiku. Ostrovní stát je tvořen severně položeným ostrůvkem Barbuda a větším, na jihu ležícím ostrovem Antigua, kde se nachází většina luxusních resortů.

Objevte více
Bahamy

Bahamy

Bahamy nejsou jen kilometry písečných pláží s bílým pískem, jiskřivé tyrkysové vody, palmy a nekonečná zábava na sluncem zalité zemi v Karibiku. Najdete tu i historii, kulturní památky a přírodní divy, které jsou skutečně jedinečné.

Objevte více
Barbados

Barbados

Tento nejvýchodněji položený ostrov v Karibském moři získal svůj název na základě španělského slova barbudos – vousatý. Patří mezi nejoblíbenější karibské ostrovy s vyspělou infrastrukturou, na jehož zlatavých plážích je mnoho luxusních resortů.

Objevte více
Britské Panenské ostrovy

Britské Panenské ostrovy

Britské Panenské ostrovy (BVI) jsou proslulé hlavně díky svým oslnivým plážím, mnoha nádherným místům pro potápění a šnorchlování a pro vynikající podmínky pro plachtění a jachting.

Objevte více
Dominikánská republika

Dominikánská republika

Dominikánská republika nabízí úžasnou přírodu, zajímavou historii, bohatou kulturu a je známá svými vřelými a pohostinnými lidmi. Užijete si zde tropické pralesy i osamocené pláže. Najdete tu také přepychové resorty.

Objevte více

Vybrané zážitky

Scenic Luxury Cruises & Tours Dovolená na jachtě

Scenic Luxury Cruises & Tours

Plavte se po světových řekách a oceánech. Zažijte ultraluxusní plavbu se zvýšenou bezpečností a maximálním komfortem. Poznejte svět z palub luxusních lodí.

Objevte více
Nejlepší resortové vily Privátní vily

Nejlepší resortové vily

Chcete odjet někam, kde budete jen vy a váš protějšek nebo kam se vejdete s celou rodinou a nikdo vás nebude rušit a kde se vám dostane prvotřídních služeb?

Objevte více
Útěk z reality: probuďte se v tropickém ráji Relaxace a wellness

Útěk z reality: probuďte se v tropickém ráji

Načerpejte energii na místech, kde se dny měří podle šířky úsměvu a čas přílivu a odlivu. Hoďte starosti za hlavu a užijte si ničím nerušenou relaxaci.

Objevte více
Private Jet Private jet

Private Jet

Zajišťujeme soukromé lety po celém světě. Spolehlivě vás přepravíme na vybrané místo. Zařídíme širokou škálu doplňkových služeb, transfer i ubytování.

Objevte více
Ultimátní zážitky jednou za život Dobrodružství

Ultimátní zážitky jednou za život

Prožijte něco, o čem se většině populace naší planety jen zdá! Lidé jsou v dnešní době už velmi zcestovalí, ale kdo může říct, že byl ve stratosféře?

Objevte více
Cunard – britská tradice a elegance Dovolená na jachtě

Cunard – britská tradice a elegance

Ať už se budete plavit s kteroukoliv lodí společnosti Cunard, čekají vás honosné interiéry, špičkový servis, pestrý program a nezapomenutelný zážitek.

Objevte více

Vybrané ubytování

Necker Island, Britské panenské ostrovy

Necker Island, Britské panenské ostrovy

Ostrov leží v tyrkysových vodách obklopených korálovými útesy, je lemován nádhernými bílými písečnými plážemi a je domovem té nejúžasnější divoké přírody.

Objevte více
Mystique Casa Perla, Kuba – Varadero

Mystique Casa Perla, Kuba – Varadero

Hotel je díky své jedinečnosti a živé kultuře ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít to nejlepší, co Varadero nabízí, a prožít tak neobyčejnou dovolenou.

Objevte více
Gran Hotel Bristol, Kuba – Havana

Gran Hotel Bristol, Kuba – Havana

Hotel inspirovaný stylem Art Deco 30. let 20. století byl otevřený teprve v roce 2022 a je perfektním městským útočištěm pro náročné moderní cestovatele.

Objevte více
Meliá Las Américas, Kuba – Varadero

Meliá Las Américas, Kuba – Varadero

Ideální přímořské letovisko pro milovníky golfu s exkluzivními službami The Level a prostředím pouze pro dospělé, které je ideální pro relaxaci.

Objevte více
Royalton Hicacos Resort, Kuba – Varadero

Royalton Hicacos Resort, Kuba – Varadero

Hotel navržený pro nejnáročnější cestovatele je adults only. Nabízí také koncept Diamond Club s nadstandardní úrovní služeb, bazénem a ​​exkluzivní pláží.

Objevte více
Tortuga Bay Puntacana Resort & Club, Dominikánská republika

Tortuga Bay Puntacana Resort & Club, Dominikánská republika

Jediná nemovitost oceněná AAA Five Diamond v Dominikánské republice. Nabízí bezkonkurenční luxus, soukromí, dokonalé služby a vily s interiéry navrženými světoznámým Oscarem de la Renta.co

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Jaký ostrov Karibiku si pro svoji dovolenou snů vyberete vy? S výběrem vám moc rádi pomůžeme. Osobně s vámi projdeme vaše představy, doporučíme vám to nejlepší řešení a budeme pro vás vždy na dosah.“