Karibik

Destinace
Karibik, Dominikánská republika

Kulturní bohatství, nádherné pláže a výtečné podmínky pro vodní sporty

Karibik symbolizuje pohodovou dovolenou na pláži ostrova, obklopeného průzračným oceánem a korálovými útesy. Oblast Karibiku je známá nejen sluncem zalitými plážemi, ale také pestrou kulturou, ve které se mísí vliv kolonizátorů a tradice domorodých obyvatel. Co se dá v Karibském moři vedle opalování a šnorchlování dělat? Vedle klasických dovolenkových sportů zde můžete obdivovat také řadu historických památek a kulturních míst. Mezi ostrovy můžete rovněž plout na menších luxusních jachtách či zvolit masovější, avšak stále luxusní, výletní lodě, jejichž trasy vedou přes nejznámější ostrovy.

Martinik

Martinik

Ostrov je francouzským departementem, a tak se i v Karibiku ocitnete na území Evropské unie. A na Martiniku, který je pokryt tropickými květinami a kde se stromy ohýbají pod tíhou plodů, jako jsou mango, papája, citrony a limetky, je to znát. Hlavně v kuchyni, kde se mísí francouzské a kreolské vlivy. 

Objevte více
Barbados

Barbados

Tento nejvýchodněji položený ostrov v Karibském moři získal svůj název na základě španělského slova barbudos – vousatý. Patří mezi nejoblíbenější karibské ostrovy s vyspělou infrastrukturou, na jehož zlatavých plážích je mnoho luxusních resortů.

Objevte více
Bahamy

Bahamy

Bahamy nejsou jen kilometry písečných pláží s bílým pískem, jiskřivé tyrkysové vody, palmy a nekonečná zábava na sluncem zalité zemi v Karibiku. Najdete tu i historii, kulturní památky a přírodní divy, které jsou skutečně jedinečné.

Objevte více
Antigua a Barbuda

Antigua a Barbuda

Tento panenský ráj se nachází v Malých Antilách, východní části Karibiku. Ostrovní stát je tvořen severně položeným ostrůvkem Barbuda a větším, na jihu ležícím ostrovem Antigua, kde se nachází většina luxusních resortů.

Objevte více
Anguilla

Anguilla

Anguilla je klidným rájem, jehož hlavními přednostmi jsou krásné pláže a pestrý podmořský život v okolí korálů a vraků potopených lodí. Mezi místa oceňovaná turisty se řadí především pláže Shoal Bay a Meads Bay. Klidnější, menší a exkluzivnější pláž je v zátoce Maundays Bay.

Objevte více
Svatý Martin

Svatý Martin

Největším lákadlem vulkanického ostrova Svatý Martin jsou nádherné karibské pláže. Největší zajímavostí je fakt, že ostrovu vládnou dva suverénní národy, Francouzi a Nizozemci. Nizozemská strana ostrova je ideální pro aktivní lidi, v té francouzské počítejte s puritánštějším prostředím. I přes evropskou vládu se na ostrově podařilo zachovat karibskou atmosféru.

Objevte více

Vybrané zážitky

Cestujte do Four Seasons s námi

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru. Zajistíme vše od rezervací přes dopravu až po zábavu, a vy tak všechny starosti můžete pustit z hlavy.

Objevte více
Utečte před zimou do Karibiku Relaxace a wellness

Utečte před zimou do Karibiku

Těžko vyzdvihovat některý z ostrovů a prohlásit jej za ráj, který je nutné navštívit. Každý si může zamilovat jiný, ať již pro jeho kulturní bohatství, klidné pláže či výtečné podmínky k provozování vodních sportů.

Objevte více
5 míst pro nejlepší šnorchlování Aktivní odpočinek

5 míst pro nejlepší šnorchlování

Vydejte se s námi do vzdálených míst, kde poznáte fascinující podmořský svět a které vás při objevování podmořských scenérií nezklamou. Ponořte se do hlubin světových oceánů.

Objevte více
Oblíbené destinace Od každého trochu

Oblíbené destinace

Ať se již rozhodnete trávit svůj volný čas uprostřed divoké přírody, na vrcholcích majestátních hor, na bohem zapomenutých plážích či v centru životem bujících měst, umíme vám zařídit dovolenou takřka kdekoliv po světě.

Objevte více
Privátní ostrovy Relaxace a wellness

Privátní ostrovy

Ať už budete chtít cestovat na Maledivy, Seychely či do Karibiku, privátní ostrovy vám nabídnou nejen luxusní dovolenou, ale i určitou míru exkluzivity.

Objevte více
Private jety Od každého trochu

Private jety

Vyberte si private jet pro svůj let! Do vysněné destinace vás přepraví rychle, bezpečně, v maximálním komfortu a můžete s sebou vzít i svého čtyřnohého přítele.

Objevte více

Vybrané ubytování

Four Seasons Hotels & Resorts

Four Seasons Hotels & Resorts

Řetězec Four Seasons Hotels & Resorts dnes čítá přes 120 luxusních hotelů a resortů po celém světě a s jeho jménem se pojí přepych, služby šité na míru a vysoká gastronomie. Nechte si od nás připravit dovolenou na míru třeba právě v jeho hotelech.

od 155 000 Kč / osoba / týden

Objevte více
Tortuga Bay Puntacana Resort & Club, Dominikánská republika

Tortuga Bay Puntacana Resort & Club, Dominikánská republika

Jediná nemovitost oceněná AAA Five Diamond v Dominikánské republice. Nabízí bezkonkurenční luxus, soukromí, dokonalé služby a vily s interiéry navrženými světoznámým Oscarem de la Renta.co

od 61 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana, Kuba – Havana

Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana, Kuba – Havana

5hvězdičkový Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana sídlí ve slavné budově se zajímavou historií, má ideální polohu v srdci staré Havany, dechberoucí výhled na město a je obklopen budovami světového dědictví UNESCO.

od 36 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Jaký ostrov Karibiku si pro svoji dovolenou snů vyberete vy? S výběrem vám moc rádi pomůžeme. Osobně s vámi projdeme vaše představy, doporučíme vám to nejlepší řešení a budeme pro vás vždy na dosah.“

Alena Durnová

Client Services Director