Severní Amerika

Destinace
Severní Amerika, USA

Obrovské množství možností pro vaši dovolenou

Třetí největší ze světových kontinentů leží z větší části mezi polárním kruhem a obratníkem Raka. Severní Ameriku omývá na severu Severní ledový oceán, na východě severní Atlantský oceán, na jihu Karibské moře a na západě severní Tichý oceán. Severní Amerika, to je nepřeberné množství národních parků, stejně tak i nejvýznamnějších světových center kultury a sídel luxusních módních značek. Americký kontinent nabízí celou řadu míst, které Evropané dosud neobjevili, a nevídanou škálu zážitků a aktivit.

Spojené státy americké

Spojené státy americké

Vydejte se s námi na dovolenou po USA a objevte nádherná místa této obrovské a rozmanité země. Ať už jste dobrodruzi, máte rádi spíše klidnější cestování daleko od ostatních turistů, cestujete s celou rodinou nebo pouze se svým protějškem, ve Spojených státech si tak jako tak přijdete na své.

Objevte více
Mexiko

Mexiko

Z jedné strany Pacifik a z té druhé vnitrozemská moře Atlantského oceánu – Karibské a Mexický záliv. Hlavními trumfy Mexika jsou ale kromě nádherných pláží a divoké a rozmanité přírody i skvělá gastronomie, mayské památky a díky našim smluvním partnerům i nabídka kvalitních luxusních služeb.

Objevte více
Kanada

Kanada

Kanada je zemí rozmanité severské přírody, pulzujících multikulturních metropolí, jedinečných ski resortů, špičkového hokeje a vřelých obyvatel. Celoroční destinace, která láká nejen dobrodružné cestovatele, ale i milovníky sportu či kultury.

Objevte více
Grónsko

Grónsko

Grónsko je největším ostrovem na světě, domovem ledního medvěda a také ideální arktickou destinací pro všechny dobrodruhy.

Objevte více
Cestujte do Four Seasons s námi

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru. Zajistíme vše od rezervací přes dopravu až po zábavu, a vy tak všechny starosti můžete pustit z hlavy.

Objevte více
Procházka kanadskými národními parky Aktivní odpočinek

Procházka kanadskými národními parky

Až do mraků se vypínají skalnaté štíty, z jejichž svahů do protáhlých údolí pomalu putují mocné ledovce. Bílá, modrá a zelená vytvářejí scenerie jako z pohádky.

Objevte více
Za velrybami do Mexika Dobrodružná cesta

Za velrybami do Mexika

Velryby začínají svou dlouhou cestu Pacifikem z Aljašky až do Kalifornského zálivu již v prosinci, na začátku roku tak máte ideální příležitost spatřit na jednom místě několik druhů těchto mořských savců.

Objevte více
Na týden kovbojem Aktivní odpočinek

Na týden kovbojem

V luxusním The Ranch at Rock Creek v americké Montaně z vás za okamžik udělají drsného kovboje, ale přitom se nebudete muset účastnit žádného nebezpečného duelu před hostincem.

Objevte více
Nejzajímavější golfová hřiště Aktivní odpočinek

Nejzajímavější golfová hřiště

Jsou hřiště, kam se dostanete jednou za život a nad jejich hrou budete dlouze váhat. Extrémní green fee, náročná cesta, ale zejména šílené podmínky přináší hned několik greenů po celém světě.

Objevte více
Private jety Od každého trochu

Private jety

Vyberte si private jet pro svůj let! Do vysněné destinace vás přepraví rychle, bezpečně, v maximálním komfortu a můžete s sebou vzít i svého čtyřnohého přítele.

Objevte více
Four Seasons Hotels & Resorts

Four Seasons Hotels & Resorts

Řetězec Four Seasons Hotels & Resorts dnes čítá přes 120 luxusních hotelů a resortů po celém světě a s jeho jménem se pojí přepych, služby šité na míru a vysoká gastronomie. Nechte si od nás připravit dovolenou na míru třeba právě v jeho hotelech.

od 84 000 Kč / osoba / týden

Objevte více
Nimmo Bay, Kanada – Britská Kolumbie

Nimmo Bay, Kanada – Britská Kolumbie

Luxusní, delikátně vybavený resort Nimmo Bay je vybudovaný uprostřed úchvatné přírody a je dostupný jedině po vodní hladině nebo helikoptérou.

od 241 000 Kč / osoba / týden

Objevte více
Beverly Wilshire – A Four Season Hotel, USA – Kalifornie – Los Angeles

Beverly Wilshire – A Four Season Hotel, USA – Kalifornie – Los Angeles

Adresa, kterou vyhledávají celebrity, královské rodiny a mezinárodní elita. Nachází se na křižovatce Wilshire Boulevard a Rodeo Drive.

od 91 000 Kč / osoba / týden

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Jsme travel designeři. Designujeme VIP dovolené na míru. Ručně, precizně, pro každého klienta přesně podle jeho potřeb, představ a snů.“

Kateřina Ulmanová

Travel Designer