Destinace pro vaši dovolenou snů

Destinace

Ať se již rozhodnete trávit svůj volný čas uprostřed divoké přírody, na vrcholcích majestátních hor, na bohem zapomenutých plážích či v centru životem bujících měst, umíme vám zařídit dovolenou takřka kdekoliv po světě.

NECHÁM SI DOPORUČIT

Bhútán

Bhútán

Hornatá země na jihu Asie je blízká Tibetu a setkáte se zde s živou buddhistickou kulturou. Právě v Bhútánu potkáte usměvavé a šťastné obyvatele, kteří chodí v tradičních krojích.

Objevte více
Botswana

Botswana

V místní divočině bez lidí najdete přepychové chatky a odlehlé stanové tábory, zejména v deltě řeky Okavango. Delta Okavanga se právem řadí mezi nejkrásnější místa Afriky, která mění poušť v život. Nejlepší doba pro návštěvu je od května do srpna, kdy téměř vůbec neprší a zvířata se stahují ke zbytkům vody. 

Objevte více
Brazílie

Brazílie

Jedna z nejúchvatnějších zemí, která je i díky moderní architektuře zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, láká svou pulzující energií, barevností, bílými plážemi a amazonskými pralesy turisty z celého světa.

Objevte více
Britské Panenské ostrovy

Britské Panenské ostrovy

Britské Panenské ostrovy (BVI) jsou proslulé hlavně díky svým oslnivým plážím, mnoha nádherným místům pro potápění a šnorchlování a pro vynikající podmínky pro plachtění a jachting.

Objevte více
Chile

Chile

Na 4300 km dlouhém úseku se rozprostírá rozmanitá krajina – vyprahlé duny, úrodná údolí, sopky, pralesy, mohutné ledovce a fjordy. Chile se zatím daří tyto poklady naší planety střežit nedotčené, a proto byste si je neměli nechat ujít.

Objevte více
Chorvatsko

Chorvatsko

V této malé středomořské zemi můžete zažít opravdu exkluzivní dovolenou u křišťálově čistého moře. V privátních vilách si můžete dopřát absolutní soukromí a pětihvězdičkový luxus, a to s komfortem, na který jste zvyklí.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat. Osobně s vámi projdeme vaše představy, doporučíme vám ta nejzajímavější místa a zážitky, ručně a velmi precizně provedeme a ověříme všechny rezervace potřebné k vaší cestě a budeme vám vždy na dosah.“

Alena Durnová

Client Services Director