Asie

Asie, Maledivy

Exotika, usměvaví lidé a zajímavá historie

Asie má nekonečně rozmanitou krajinu ze všech kontinentů a je domovem mnoha fascinujících zvířat jako je panda velká, slon asijský, tygr, velbloud dvouhrbý, kobra královská, krajta síťovaná, jak, nosorožec indický a varan komodský. V Asii, největším kontinentě světa, existuje také mnoho různých kultur a náboženství, které vedou k široké škále tradic, rituálů i zákonů. Stejně tak je Asie kolébkou zajímavé, rozmanité a chutné kuchyně a blahodárných rituálů povzbuzujících tělo a mysl.

Nejoblíbenější destinace Asie


Další destinace Asie

Bhútán

Bhútán

Hornatá země na jihu Asie je blízká Tibetu a setkáte se zde s živou buddhistickou kulturou. Právě v Bhútánu potkáte usměvavé a šťastné obyvatele, kteří chodí v tradičních krojích.

Objevte více
Čína

Čína

Neodolatelnou kombinací, které neodolá žádný cestovatel, jsou tu dechberoucí historické památky a výborná kuchyně. V Číně zažijte atmosféru země s tisíciletou tradicí a okouzlí vás její neobvyklá krása.

Objevte více
Filipíny

Filipíny

Filipíny nabízejí širokou škálu zážitků pro každého cestovatele, od nádherných pláží, dobrodružných aktivit, jedinečné kultury až po vynikající jídlo. Je skvělou destinací pro plnohodnotné trávení dovolené, a to s komfortem a bezpečím, na které jste zvyklí.

Objevte více
Gruzie

Gruzie

Tato malá země na hranici Evropy s Asií vás zláká zejména svou nedotčenou přírodou a výjimečnou pohostinností místních obyvatel. Gruzínská kuchyně patří svou rozmanitostí a chutí k nejoblíbenějším na světě.

Objevte více
Indie

Indie

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat.

Objevte více
Indonésie

Indonésie

Na každém kroku můžete objevovat její bohatou historii i krásnou přírodu. Rozhodně vás zde čeká luxusní dovolená, ať už se vydáte do vnitrozemí za nákupy, k pobřeží na pláž či se rozhodnete objevit její mnohé přírodní a historické krásy.

Objevte více

Vybrané zážitky

14 dní v jarním Japonsku Dobrodružství

14 dní v jarním Japonsku

Tento intinerář je jen střípkem toho, co vám můžeme nabídnout na cestě po Japonsku v jeho nejvoňavnějších jarních dnech. Vám ho připravíme na míru!

Objevte více
14 dní v podzimním Japonsku Dobrodružství

14 dní v podzimním Japonsku

Tento intinerář je jen střípkem toho, co vám můžeme nabídnout na cestě po Japonsku v jeho nejživějších podzimních dnech. Vám ho připravíme na míru!

Objevte více
Ománská expedice pro dobrodruhy Dobrodružství

Ománská expedice pro dobrodruhy

Připravte se na cestu plnou objevů, dobrodružství a luxusu. Přečtěte si, jak tato ománská expedice probíhá den po dni a na co všechno se můžete těšit.

Objevte více
S rodinou na Maledivy Dovolená s dětmi

S rodinou na Maledivy

Hledáte tip na kombinaci nejhezčích maledivských lokalit se špičkovým ubytováním a širokou nabídkou aktivit pro celou rodinu? Objevte resort Soneva Jani.

Objevte více
Scenic Luxury Cruises & Tours Dovolená na jachtě

Scenic Luxury Cruises & Tours

Plavte se po světových řekách a oceánech. Zažijte ultraluxusní plavbu se zvýšenou bezpečností a maximálním komfortem. Poznejte svět z palub luxusních lodí.

Objevte více
Nejlepší resortové vily Privátní vily

Nejlepší resortové vily

Chcete odjet někam, kde budete jen vy a váš protějšek nebo kam se vejdete s celou rodinou a nikdo vás nebude rušit a kde se vám dostane prvotřídních služeb?

Objevte více

Vybrané ubytování

Mandarin Oriental, Bangkok, Thajsko – Bangkok

Mandarin Oriental, Bangkok, Thajsko – Bangkok

Tento nádherný pětihvězdičkový hotel na břehu řeky Chao Phraya v centru Bangkoku nabízí luxusní pokoje a apartmá, skvělou kuchyni, soukromé lázně a svatby.

Objevte více
Banyan Tree Krabi, Thajsko – Krabi

Banyan Tree Krabi, Thajsko – Krabi

Vydejte se do 5* vilového resortu Banyan Tree na pláži v Krabi, který je chrámem pro vaše smysly a kde se nedotčené vody setkávají s tropickým pískem.

Objevte více
JA Manafaru Maldives, Maledivy – Haa Dhaalu Atoll

JA Manafaru Maldives, Maledivy – Haa Dhaalu Atoll

Tento oblíbený resort se nachází na nejsevernějším atolu Malediv. Nabízí luxusní plážové bungalovy, apartmá a vily nad vodou se soukromými venkovními bazény.

Objevte více
Ryokan Gora Hanaougi, Japonsko – Hakone

Ryokan Gora Hanaougi, Japonsko – Hakone

Objevte tradiční luxusní ubytování Ryokan Gora Hanaougi v Hakone s ubytováním ve stylu tatami, soukromým onsenem a dechberoucími výhledy na přírodu.

Objevte více
Hotel Peninsula Hong Kong, Čína – Hong Kong

Hotel Peninsula Hong Kong, Čína – Hong Kong

Legendární 'Grande Dame Dálného východu', která je již 90 let světovým symbolem pohostinnosti, nadále určuje hotelové standardy po celém světě.

Objevte více
Gangtey Lodge, Bhútán – Phobjikha

Gangtey Lodge, Bhútán – Phobjikha

Gangtey Lodge je oceněný pětihvězdičkový hotel, který nabízí dokonalou kombinaci luxusu, dobrodružství, duchovního osvícení a hlubokého spojení s Bhútánem.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Mnohé z asijských zemí jsme sami procestovali a můžeme dosvědčit, že jejich návštěva rozhodně stojí za to. Vydejte se s námi do Asie! Najdeme pro vás ta nejmalebnější místa, to nejlepší ubytování a ty nejkrásnější zážitky přesně podle vašich potřeb, představ a snů.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader