Asie

Asie, Maledivy

Exotika, usměvaví lidé a zajímavá historie

Asie má nekonečně rozmanitou krajinu ze všech kontinentů a je domovem mnoha fascinujících zvířat jako je panda velká, slon asijský, tygr, velbloud dvouhrbý, kobra královská, krajta síťovaná, jak, nosorožec indický a varan komodský. V Asii, největším kontinentě světa, existuje také mnoho různých kultur a náboženství, které vedou k široké škále tradic, rituálů i zákonů. Stejně tak je Asie kolébkou zajímavé, rozmanité a chutné kuchyně a blahodárných rituálů povzbuzujících tělo a mysl.

Bhútán

Bhútán

Hornatá země na jihu Asie je blízká Tibetu a setkáte se zde s živou buddhistickou kulturou. Právě v Bhútánu potkáte usměvavé a šťastné obyvatele, kteří chodí v tradičních krojích.

Objevte více
Čína

Čína

Neodolatelnou kombinací, které neodolá žádný cestovatel, jsou tu dechberoucí historické památky a výborná kuchyně. V Číně zažijte atmosféru země s tisíciletou tradicí a okouzlí vás její neobvyklá krása.

Objevte více
Filipíny

Filipíny

Filipíny nabízejí širokou škálu zážitků pro každého cestovatele, od nádherných pláží, dobrodružných aktivit, jedinečné kultury až po vynikající jídlo. Je skvělou destinací pro plnohodnotné trávení dovolené, a to s komfortem a bezpečím, na které jste zvyklí.

Objevte více
Gruzie

Gruzie

Tato malá země na hranici Evropy s Asií vás zláká zejména svou nedotčenou přírodou a výjimečnou pohostinností místních obyvatel. Gruzínská kuchyně patří svou rozmanitostí a chutí k nejoblíbenějším na světě.

Objevte více
Indie

Indie

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat.

Objevte více
Indonésie

Indonésie

Na každém kroku můžete objevovat její bohatou historii i krásnou přírodu. Rozhodně vás zde čeká luxusní dovolená, ať už se vydáte do vnitrozemí za nákupy, k pobřeží na pláž či se rozhodnete objevit její mnohé přírodní a historické krásy.

Objevte více

Vybrané zážitky

Nejlepší resortové vily Od každého trochu

Nejlepší resortové vily

Chcete odjet někam, kde budete jen vy a váš protějšek nebo kam se vejdete s celou rodinou a nikdo vás nebude rušit a kde se vám dostane prvotřídních služeb?

Objevte více
Přespání v dubajské poušti Dobrodružná cesta

Přespání v dubajské poušti

Pobyt v poušti může být ještě exkluzivnější, a to díky ubytování v resortech, jejichž zázemí a kuchyně jsou srovnatelné s luxusními hotely v centru Dubaje.

Objevte více
Dubaj – město, o kterém se mluví Od každého trochu

Dubaj – město, o kterém se mluví

Ležet na pláži, nakupovat, odpočívat, ochutnávat špičkovou gastronomii z celého světa, lyžovat... Dubaj vyjde vstříc každému milovníku luxusu a pohodlí.

Objevte více
Podmanivé kultury aneb velkolepá cesta soukromým letadlem z Říma do Rádžasthánu Poznávání jiných kultur

Podmanivé kultury aneb velkolepá cesta soukromým letadlem z Říma do Rádžasthánu

Připojte se k tomuto jedinečnému zážitku ve světě luxusního cestování a poznávejte jiné kultury. Startujeme 4. září 2024 na letišti London Stansted!

Objevte více
Cesta kolem světa soukromým letadlem – jedinečné dobrodružství napříč čtyřmi kontinenty Dobrodružná cesta

Cesta kolem světa soukromým letadlem – jedinečné dobrodružství napříč čtyřmi kontinenty

Staňte se součástí jednoho z největších a nejodvážnějších dobrodružství a poznejte divy světa ve výjimečném stylu. Startujeme 21. 11. 2024 v Londýně!

Objevte více
Útěk z reality: probuďte se v tropickém ráji Relaxace a wellness

Útěk z reality: probuďte se v tropickém ráji

Načerpejte energii na místech, kde se dny měří podle šířky úsměvu a čas přílivu a odlivu. Hoďte starosti za hlavu a užijte si ničím nerušenou relaxaci.

Objevte více

Vybrané ubytování

The Oberoi Beach Resort Al Zorah, Spojené arabské emiráty – Ajman

The Oberoi Beach Resort Al Zorah, Spojené arabské emiráty – Ajman

Tento nejlepší 5* resort v Al Zorah Ajman se sofistikovanou moderní architekturou navrhl Pierro Lissoni a leží u 400 m dlouhé soukromé bílé písečné pláže.

Objevte více
Al Maha, a Luxury Collection Desert Resort and Spa, Dubai, SAE – Dubaj

Al Maha, a Luxury Collection Desert Resort and Spa, Dubai, SAE – Dubaj

Vedle exkluzivního ubytování v suitách s bazénem jsou tu k dispozici i lázně a restaurace s výtečným jídlem. Nechybí ani pro poušť typické aktivity.

Objevte více
Palmera Camp Wadi Rum, Jordánsko – Wadi Rum

Palmera Camp Wadi Rum, Jordánsko – Wadi Rum

Každý z pokojů ve Palmera Camp má svůj jedinečný styl, který uspokojí váš vkus a potřeby. Neváhejte nás kontaktovat, s výběrem stanu vám rádi pomůžeme.

Objevte více
Saraya Rum Private Luxury Camp, Jordánsko – Wadi Rum

Saraya Rum Private Luxury Camp, Jordánsko – Wadi Rum

Tento jedinečný luxusní kemp se nachází na místě obklopeném pískovcovými horami a jemným pískem pouště Wadi Rum. Svým hostům nabízí 5* ubytování i služby.

Objevte více
Mövenpick Resort Petra, Jordánsko – Petra

Mövenpick Resort Petra, Jordánsko – Petra

Mövenpick Resort Petra se nachází u vstupu do historického města Petra a je jedním z nejvýznamnějších pětihvězdičkových hotelů na Blízkém východě.

Objevte více
The Oberoi Rajvilas, Indie – Jaipur

The Oberoi Rajvilas, Indie – Jaipur

Jeden z nejlepších 5* luxusních hotelů v Džajpuru, jenž nabízí luxusní ubytování a vynikající restaurace s autentickou rádžasthánskou a mezinárodní kuchyní.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Mnohé z asijských zemí jsme sami procestovali a můžeme dosvědčit, že jejich návštěva rozhodně stojí za to. Vydejte se s námi do Asie! Najdeme pro vás ta nejmalebnější místa, to nejlepší ubytování a ty nejkrásnější zážitky přesně podle vašich potřeb, představ a snů.“

Kristýna Kopečková

Travel Designér