Asie

Destinace
Asie, Maledivy

Exotika, usměvaví lidé a zajímavá historie asijských zemí

Asie má nekonečně rozmanitou krajinu ze všech kontinentů a je domovem mnoha fascinujících zvířat jako je panda velká, slon asijský, tygr, velbloud dvouhrbý, kobra královská, krajta síťovaná, jak, nosorožec indický a varan komodský.

V Asii, největším kontinentě světa, existuje také mnoho různých kultur a náboženství, které vedou k široké škále tradic, rituálů i zákonů. Stejně tak je Asie kolébkou zajímavé, rozmanité a chutné kuchyně a blahodárných rituálů povzbuzujících tělo a mysl.

Vietnam

Vietnam

Ve Vietnamu najdete nekonečné lány písečných pláží. A ne jen tak ledajakých. Zdejší písek se řadí k tomu nejkrásnějšímu místu, na kterém můžete nasávat sluneční paprsky a osvěžující koktejly. Ač byste to na první pohled neřekli, je jich tu opravdu požehnaně, stejně jako nádherných hotelů a resortů, ve kterých se snoubí moderní luxus s kouzlem tradičních řemesel a umění.

Objevte více
Turecko

Turecko

Nádherné pláže, luxusní resorty i bohatá historie. Jedinečná poloha činí z Turecka křižovatku, do které se zapsaly evropské, africké i asijské vlivy. Západ se tu potkává s východem, minulost prolíná přítomností. Filozofií tureckých resortů je nabídnout program pro celou rodinu a aktivity, ze kterých je radost vybírat.

Objevte více
Thajsko

Thajsko

Neodolatelná kombinace přírodních krás, inspirující chrámy i ruiny vyprávějící příběhy starověké říše. Kontrast deštných pralesů, asijské kultury, moderních resortů a jejich krásných pláží. Poznejte Thajsko také jako nároční cestovatelé v luxusních resortech.

Objevte více
Srí Lanka

Srí Lanka

Připravíme vám v tomto tropickém ráji dovolenou na míru a vy si budete jen užívat pláže s krystalickým pískem, panenskou přírodu s národními parky a deštným pralesem, seznámení se se slony i pestrou a bohatou kuchyni.

Objevte více
Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty

V této pouštní oáze vás čeká teplé počasí po celý rok a fascinující ráj plný zábavy, vysokých mrakodrapů, špičkových obchodů i bílých pláží a nekonečné pouště.

Objevte více
Omán

Omán

Sultanát Omán, skrytý poklad Orientu, si oproti hypermoderní Dubaji zachoval svou původní tvář, přitom ale splňuje podmínky, které si stanoví i velmi nároční cestovatelé. Čeká vás tu kombinace komfortu, tradice a nedotčenosti, panenská příroda, prastaré památky a nesmírně milí a pohostinní lidé.

Objevte více
Cestujte do Four Seasons s námi

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru. Zajistíme vše od rezervací přes dopravu až po zábavu, a vy tak všechny starosti můžete pustit z hlavy.

Objevte více
Bali Od každého trochu

Bali

Je nádhernou exotickou destinací a z každé takové země má kousek, pravou džungli i nádherné pláže. Zažijete tu maximální spojení s Indickým oceánem.

Objevte více
Sublimotion v Dubaji Od každého trochu

Sublimotion v Dubaji

Jedinečné multismyslové představení pro pouhých 12 hostů u jednoho stolu a nebývalý gastronomický zážitek díky kulinářskému umění a technologickým inovacím.

Objevte více
10 důvodů, proč se na zimu vrátit do Dubaje Od každého trochu

10 důvodů, proč se na zimu vrátit do Dubaje

Návštěva Dubaje je povinností pro každého, kdo si umí užít luxusní cestování. Město, které se topí v bohatství, nabízí nezapomenutelné zážitky při romantickém výletu i rodinné dovolené.

Objevte více
REPORTÁŽ: Indie očima cestovatelky Poznávání jiných kultur

REPORTÁŽ: Indie očima cestovatelky

V Indii jsem strávila 10 nezapomenutelných dní, každý z nich naprosto výjimečný. Vybrat ty nejlepší zážitky je proto přímo nadlidským úkolem.

Objevte více
Top pláže Indického oceánu Relaxace a wellness

Top pláže Indického oceánu

Někdo upřednostňuje soukromí na opuštěném místě, někomu nevadí družení a má rád bohaté plážové zázemí. Přinášíme výběr několika pláží, které rozhodně stojí za návštěvu.

Objevte více
Raffles The Palm Dubai, Spojené Arabské Emiráty – Dubaj

Raffles The Palm Dubai, Spojené Arabské Emiráty – Dubaj

Tento honosný luxusní plážový resort inspirovaný imperiálním designem a interiérem paláců je ztělesněním přepychu a elegance. Své hosty přivítal poprvé v říjnu 2021.

Objevte více
Alila Villas Uluwatu, Indonésie – Bali

Alila Villas Uluwatu, Indonésie – Bali

Ubytování v soukromých vilách poskytuje promyšlený, současný design, je zde kladen důraz na udržitelnost, klid a maximální soukromí.

Objevte více
Bvlgari Resort Uluwatu, Indonésie – Bali

Bvlgari Resort Uluwatu, Indonésie – Bali

Místo, kde se v kontextu italského designu vzájemně doplňují východ a západ a které nabízí luxusní prostředí na jednom z nejexkluzivnějších míst na světě.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Mnohé z asijských zemí jsme sami procestovali a můžeme dosvědčit, že jejich návštěva rozhodně stojí za to. Vydejte se s námi do Asie! Najdeme pro vás ta nejmalebnější místa, to nejlepší ubytování a ty nejkrásnější zážitky přesně podle vašich potřeb, představ a snů.“

Kristýna Kopečková

Travel Designer