Golfová dovolená

1450x674 Golfová dovolená | Exclusive Tours

Nejexkluzivnější golfové zážitky

Zahrajte si golf na exotických ostrovech nebo na legendárních hřištích, kde se odehrávají největší světové turnaje. Dokážeme také připravit VIP balíčky, kdy se s námi vydáte sledovat světovou špičku na jednom z PGA turnajích. S námi objevíte nové horizonty golfového světa, které přetváříme ve skutečnost – vše pro váš nezapomenutelný golfový zážitek.

Vybrané zážitky

To nejlepší z golfu a Andalusie Golfová dovolená

To nejlepší z golfu a Andalusie

Obě hřiště na pobřeží Costa del Sol představují dokonalý evropský golfový zážitek, zejména v kombinaci s památkami, zvuky a hlavně chutí pravé Andalusie.

Objevte více
Hra na nejznámějších skotských golfových hřištích Golfová dovolená

Hra na nejznámějších skotských golfových hřištích

Zahrajte si na nejznámějších skotských golfových hřištích a pak se vraťte do luxusního Turin Castle, hradu ze 17. stol., kde na váš čeká soukromý personál.

Objevte více
Velký americký road trip a golf Golfová dovolená

Velký americký road trip a golf

Na cestě po silnici 101 mezi legendárním Pebble Beach a Torrey Pines zažijete velký americký road trip spolu s nezapomenutelným golfem a luxusním ubytováním.

Objevte více
The Masters, Kiawah Island Golfová dovolená

The Masters, Kiawah Island

Čeká vás 6 nocí v luxusním 5* hotelu The Sanctuary na ostrově Kiawah Island, 3 green fees, čtvrtek a neděle na The Masters a transfery soukromým letadlem.

Objevte více
Exclusive Tours' GPA Golfová dovolená

Exclusive Tours' GPA

Prémiová série golfových turnajů konaná ve spolupráci s GPA, hraná na nejlepších resortech v České republice, na Slovenku a v Rakousku. Registrujte se!

Objevte více
Tři golfové tipy na Kypru Golfová dovolená

Tři golfové tipy na Kypru

Letecky jste na Kypru z Prahy za pouhé 3 hod. Jediné, o čem budete muset rozhodnout, bude to, zda si vezmete vlastní náčiní, nebo si ho zapůjčíte na místě.

Objevte více

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Kvalitní golfové resorty pro vás najdeme po celém světě a díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou s golfem i bez něj.“

Veronika Robin

Product Manager