Golfová dovolená

1450x674 Golfová dovolená | Exclusive Tours

Nejexkluzivnější golfové zážitky

Zahrajte si golf na exotických ostrovech nebo na legendárních hřištích, kde se odehrávají největší světové turnaje. Dokážeme také připravit VIP balíčky, kdy se s námi vydáte sledovat světovou špičku na jednom z PGA turnajích. S námi objevíte nové horizonty golfového světa, které přetváříme ve skutečnost – vše pro váš nezapomenutelný golfový zážitek.

Vybrané zážitky

Exclusive Tours' GPA Golfová dovolená

Exclusive Tours' GPA

Prémiová série golfových turnajů konaná ve spolupráci s GPA, hraná na nejlepších resortech v České republice, na Slovenku a v Rakousku. Registrujte se!

Objevte více
Tři golfové tipy na Kypru Golfová dovolená

Tři golfové tipy na Kypru

Letecky jste na Kypru z Prahy za pouhé 3 hod. Jediné, o čem budete muset rozhodnout, bude to, zda si vezmete vlastní náčiní, nebo si ho zapůjčíte na místě.

Objevte více
Nejzajímavější golfová hřiště Golfová dovolená

Nejzajímavější golfová hřiště

Jsou hřiště, kam se dostanete jednou za život a nad jejich hrou budete dlouze váhat. Extrémní green fee, náročná cesta, ale zejména šílené podmínky přináší hned několik greenů po celém světě.

Objevte více
Golf na Mauriciu Golfová dovolená

Golf na Mauriciu

Skvělá golfová hřiště lze dnes nalézt takřka v každém koutu planety, ale jedna konkrétní země se stala skutečnou golfovou velmocí. Je jí Mauricius, ostrovní tropický ráj.

Objevte více

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Kvalitní golfové resorty pro vás najdeme po celém světě a díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou s golfem i bez něj.“

Veronika Robin

Product Manager