shutterstock_266232050_bg

Privátní cestování s Exclusive Tours

Do vysněné destinace vás soukromá letadla přepraví rychle a v čase, který si sami zvolíte. Zažijete bezpečné cestování v maximálním komfortu. Dostanete perfektní servis a můžete s sebou bez problémů vzít i svého čtyřnohého přítele.

Svoji dovolenou si můžete užít také v naprostém luxusu a maximálním soukromí privátních vil, kde vám nebude scházet žádná služba hotelu, od šéfkuchaře až po pokojskou či osobní masérku.

To samé dostanete i na palubách luxusních privátních lodí a jachet. Pronájem jachty otevírá širokou škálu neuvěřitelných míst k objevování. Objevovat kontinenty z paluby soukromé jachty můžete téměř kdekoliv na světě.

Jsme partnery široké sítě poskytovatelů VIP služeb spojených s individuálním cestováním po celém světě.

Dopřejte si private jet

Nastupte na palubu soukromého letadla a vyrazte s námi do míst, kam běžnými linkami jen tak nedoletíte. Do vysněné destinace vás přepraví rychle a v čase, který si sami zvolíte. Zažijete bezpečné cestování v maximálním komfortu. Dostanete perfektní servis a můžete s sebou bez problémů vzít i svého čtyřnohého přítele.

Privátní let je ideálním způsobem, jak zažít skvělou dovolenou. Vše připravíme přesně dle vašich požadavků a potřeb, včetně rychlého odbavení.

Cesty za byznysem musí být efektivní, rychlé, spolehlivé a v přesně stanovený čas. Privátní let je v tomto případě jasnou volbou a naši letoví operátoři si tyto potřeby plně uvědomují.

Soukromý let je vhodný i jako navazující spoj na let linkový. Na dlouhý let může být 1. nebo business třída vhodnou alternativou, ale v cílové destinaci vás může čekat ještě dlouhá cesta – a přesně pro koncovou část cesty je ideální zvolit privátní let. Vy se tak do cíle dostanete rychleji a ve větším pohodlí.

Vše zařídíme na míru

  • Zajišťujeme soukromé lety po celém světě.
  • Jsme dlouholetým ověřeným brokerem.
  • Spolehlivě vás přepravíme na vybrané místo.
  • Zařídíme širokou škálu doplňkových služeb včetně transferu nebo ubytování v cílové destinaci.
  • Leťte private jetem či privátní helikoptérou. Poradíme vám s výběrem letadla a zajistíme veškeré formality.
750x422_private jet
360x422_private jet__
360x422_private jet_

Vzhůru na palubu luxusní lodě nebo jachty!

Zvedněte kotvy a užijte si unikátní dovolenou na privátní jachtě nebo expediční plavbu na zaoceánské lodi. Ať už budete chtít brázdit vody evropské či vody Pacifiku nebo Karibiku, ať už budete chtít s sebou vzít jakýkoliv počet spolucestujících, luxusní jachtu vám najdeme a zařídíme vše potřebné pro vaši výpravu.

Vše zařídíme na míru

  • Zajišťujeme soukromé plavby po celém světě, a to pro jakýkoliv počet cestujících.
  • Spolehlivě vás přepravíme na vybrané místo a zařídíme vše potřebné pro vaši cestu.
  • Zařídíme širokou škálu doplňkových služeb včetně transferu nebo programu v průběhu plavby.
1032x554_soukromá jachta_Barents_Cruising

Soukromé vily

Užijte si svoji dovolenou snů v naprostém luxusu a maximálním soukromí privátních vil, kde vám nebude scházet žádná služba hotelu, od šéfkuchaře až po pokojskou či osobní masérku.

Vše zařídíme na míru

  • V nabídce máme ty nejlepší vily z nejlepších, a tak stačí jen vyslovit přání a my vám najdeme přesně tu, která bude vyhovovat vašim potřebám a přáním, a postaráme se o vaši cestu do nejmenšího detailu.
360x422_Soukromé vily_2019-09-10-912f4b9507d810a2c7f5ce735ca05c23
360x422_Soukromé vily_8-77

4 důvody, proč VIP zákazníci řeší svoji dovolenou s námi

Jsme travel designeři. Designujeme VIP dovolené na míru. Ručně, precizně, pro každého klienta přesně podle jeho potřeb, představ a snů.

JAK FUNGUJE CESTOVÁNÍ S EXCLUSIVE TOURS

Bohaté zkušenosti

Úspěšně realizované na zakázku připravené zážitky v hodnotě dosahující 1,5 mld Kč.

Diskrétnost a profesionalita

Profesionální tým zkušených travel designérů. Jsme akreditovaným partnerem IATA a certifikovaným brokerem privátních letů.

Exkluzivita

Jsme partnery široké sítě poskytovatelů VIP služeb spojených s individuálním cestováním po celém světě. Současně jsme 1. členem exkluzivní sítě Serandipians by Traveller Made z ČR a můžeme se chlubit tím, že jako jediní v ČR patříme mezi zakládající členy této sítě jako PIONEER AGENCY.

Důvěra a odpovědnost

Vše stavíme na dlouhodobých vztazích a maximální spokojenosti klientů. Přebíráme také veškerou odpovědnost, ručíme za výběr námi prověřených služeb a hladký průběh každé dovolené, která se tím pro klienta stává bezstarostnou.

Vybrané zážitky

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svou vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat. Osobně s vámi projdeme vaše představy, doporučíme vám ta nejzajímavější místa a zážitky, ručně a velmi precizně provedeme a ověříme všechny rezervace potřebné k vaší cestě a budeme vám vždy na dosah.“