Maledivy

Pohádka, ráj, nepředstavitelná krása... to jsou Maledivy

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Objevte svůj dokonalý hotel


 

Příroda

Maledivy jsou proslulé svými bohatými korálovými útesy a nepřeberným množstvím míst k potápění a šnorchlování. Nasaďte si brýle, ponořte se pod hladinu mezi korály, jež bují životem, a pozorujte chaotickou změť pestrobarevných tropických rybek, mezi kterými ladně proplouvají plaší útesoví žraloci. Doporučujeme se odhodlat i do větších hloubek. Na takový výlet ale potřebujete potápěčskou výstroj a doprovod školeného profesionála, kterého ale nebude na Maledivách problém najít. Odměnou za odvahu vám budou nezapomenutelné zážitky. Při potápění se totiž můžete setkat s takovými mořskými velikány, jakými jsou například žraloci velrybí nebo manty obrovské.

1032x554_Maledivy_shutterstock_336132443

 

Gastronomie

Lokální maledivská kuchyně používá dvě hlavní přísady – kokosy a vše, co můžete ulovit ve vodách Indického oceánu, hlavně pak tuňáka a dary moře. Mezi tradiční jídla patří silná tuňáková polévka či curry, které se připravuje na mnoho různých způsobů. Těšte se především na kavaabu, uzeného tuňáka s kokosem, pálivými papričkami a žlutou čočkou mugu. V jednotlivých hotelech však nebudete ochuzeni ani o mezinárodní kuchyně.

I na nejluxusnějších místech na Maledivách je v nabídce stravování formou All Inclusive. Je zde hned několik resortů, jejichž prémiové programy toho zahrnují opravdu mnoho a zajistí vám dovolenou zcela bez starostí. Naši travel designeři vám doporučí ten nejlepší, který bude vyhovovat právě vám.

1032x554_Maledivy_shutterstock_81124852

 

Vybrané zážitky

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Na Maledivách zažijete opravdu luxusní dovolenou, a to jak romantickou ve dvou, tak i tu rodinnou s dětmi. S výběrem toho správného atolu a ubytování vám rádi poradíme.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer