Destinace, která vás okouzlí svými přírodními plážemi a výtečnou kuchyní

Belize, nevelký stát na východním pobřeží Střední Ameriky, si získala dobré renomé díky svým netknutým přírodním plážím. Okouzlí vás tu zdejší mayské památky, užijete si tu krásu přírody a pohostinnost obyvatelstva. Vody karibského moře jsou průzračně modré a poskytnou perfektní podmínky pro potápění, zejména pokud jde o světoznámou Great Blue Hole. Nadchne vás i výtečná, autentická místní kuchyně.

Objevte svůj dokonalý hotel


 

Příroda

Ponořte se u největšího bariérového útesu v Belize mezi hejna ryb, želvy, delfíny, rejnoky a také exotické korály. U pobřeží Belize můžete také prozkoumal legendární podvodní krasový závrt Great Blue Hole – Velkou modrou díru, který je součástí Mezoamerického korálového útesu. Fantastické pohledy nabízí už jenom přeplutí této 124 metrů hluboké díry jachtou, a co teprve, když se do jejích hlubin ponoříte.

1032x554_Belize_shutterstock_449953873

 

Gastronomie

Základem belizského jídelníčku jsou tradiční a světoznámá belizská rýže a fazole s bramborovým salátem a spolu s možností výběru z hovězího, kuřecího, vepřového, humra, krevet nebo zvěřiny se dá označit za národní jídlo Belize.

Belizská kuchyně je ovlivněna pokrmy oblíbenými různými skupinami přistěhovalců, a to zejména z Číny, Libanonu, Indie a Střední Ameriky (Guatemala, Salvador a Honduras). Čínské restaurace najdete po celém Belize.

1032x554_Belize_shutterstock_1548735608

 

Vybrané zážitky

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat. Osobně s vámi projdeme vaše představy, doporučíme vám ta nejzajímavější místa a zážitky a budeme vám vždy na dosah.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer