Thajsko

Místo, kde jsou sloni úplně všude

Divoká a nespoutaná exotika. Nekonečné bílé pláže na jedné straně, životem kypící džungle na té druhé. Můžete se vydat na průzkum dob minulých, zažívat epické plážové bakchanálie nebo třeba obojí najednou. Thajsko je nejlepším místem pro blízká setkání se slony.

Objevte svůj dokonalý hotel


 

Příroda

Jestli Thajsko oplývá něčím víc než historickými památkami, je to příroda. Bezpočet národních parků, kterými se prohánějí sloni a létají kaloni. V Ao Phang Nga najdete charakteristické z moře trčící skály a ostrov Jamese Bonda. V Khao Som Roi Yot zase v jeskyni ukrytý buddhistický chrám. Ale hlavně neposkvrněnou přírodu, která se vám vryje do paměti navždy.

1032x554_Thajsko_shutterstock_626823698

 

Gastronomie

Thajská kuchyně nabízí mnoho jídel jedinečné chuti, které nikde jinde nenajdete a které si zamilujete, a charakterizují ji především její polévky a kari s bohatou a typickou kořeněnou chutí. Vyhlášeným pokrmem thajské kuchyně je Guay Teow, nudlová polévka s vývarem a různými druhy masa, a Panang, tradiční thajské kari.

Kokosové mléko hraje v kuchyni jihovýchodní Asie zásadní roli, a tak pokud nejste úplným fanouškem pálivých jídel, na kokosových jídlech si v Thajsku pochutnáte. Thajská kuchyně se dá obecně označit za pikantní.

1032x554_Thajsko_shutterstock_250521445 2

 

Vybrané zážitky

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Je Thajsko zemí vašich cestovatelských snů? Neváhejte nás kontaktovat! Známe Thajsko jako své boty včetně aktuálních podmínek pro cestování.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer